“Προσεγμένες γεύσεις.”

"Καπαρη"εστιατοριο-μεζεδοπωλειο
Κουζίνες: Ελληνική, Μεσογειακή, Θαλασσινά, Γκριλ
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Περιγραφή: Το εστιατόριο "Καπαρη" βρίσκεται στην καρδιά της πόλης στην κεντρική πλατεία Σπάρτης, πίσω από το παλιό δημαρχειο. Προσφέρουμε ελληνική παραδοσιακή και μεσογειακή κουζίνα, με έμφαση στην πρώτη ύλη και στο πάθος μας για δημιουργία. Στο εστιατόριο μας θα βρείτε εξαιρετικά κρέατα από ντόπιους παραγωγούς, φρέσκα λαχανικά καθώς και μια μεγάλη ποικιλία φρέσκων θαλασσινών. Δοκιμάστε τα χειροποίητα ορεκτικά μας από την τοπική κουζίνα καθώς και τις ολόφρεσκες σαλάτες μας.
Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Άριστο φαγητό. Καθαρός και περιποιημένος χώρος. Φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό.
Κανονικές τιμές για αυτό που προσφέρει.

Ευχαριστούμε, NorthStar18581826821

Περνώντας απο τη σπάρτη μας προτείνανε το εστιατόριο κάπαρη
το επισκεφτηκαμε και δοκιμασαμε σχεδον ολα τα ορεκτικα
Ηταν ολα καταπληκτικα,μεγαλες μεριδες και καλες τιμες.
σας το προτεινω με σιγουρια!!!

Ευχαριστούμε, DimitraK319
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ειχαμε καιρό να πάμε με την παρέα αλλά..άξιζε!!τσακίσαμε τα κρεατικά στην κυριολεξία και τρώγαμε και τα δάχτυλά μας!!τέλειο φαγητό και επιβεβαίωση της πολύ καλής και γρήγορης εξυπηρέτησης!!
5star σίγουρα!

Ευχαριστούμε, nikos312
Η κριτική γράφτηκε 7 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περνωντας απο την Σπαρτη προτεινω μια σταση σε αυτο το εστιατοριο....το επισκεφτηκαμε για μεσημεριανο..πραγματικα τα χασαμε με την τοση ποικιλια!!!!! λεμονατο κατσικακι με πιλαφι....πεντανοστιμα σουτζουκακια!!!! φετα σε φυλλο με σαλτσα μελιου....και φυσικα σαλατα Καπαρη...σκετη απολαυση....ταξιδι γευσεων!!!!!! πραγματικα προσωπικά το απολαυσα πολύ....έφαγα τα παντα!!! κοντεψα να σκασω...αν κανετε δίαιτα μην πατε!!! δε προκειται να την τηρησετε!!!! απο εξυπηρετηση...γρηγορη με πολύ ευγενικους τροπους....σας ευχαριστουμε για αυτην την περιποίηση σας!!!συνεχιστε ετσι!!!

Ευχαριστούμε, Maru S
Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2018

Ήταν πολύ μέτριο για τα γούστα μας.Τα δυο τρία πιάτα που πήραμε, ήταν απογοητευτικά, τόσο οπτικά, όσο και γευστικά.. Φύγαμε με πικρία.

Ευχαριστούμε, Anastasia K

"Καπαρη"εστιατοριο-μεζεδοπωλειο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σπάρτη, ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ

"Καπαρη"εστιατοριο-μεζεδοπωλειο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!