“Best burger ! ! !”
Κριτική για: Black John

Black John

Το σέρβις του πολύ γρήγορο και εξυπηρετικό !! Τα μπέργκερ του ασυναγώνιστα !! Έχω φάει σε τόσα μαγαζιά ! Μπέργκερ με χειροποίητο φρέσκο ψωμάκι, τόσο ζουμερό μπιφτέκι και με φρεσκες πατατες δεν έχω ξαναφάει πουθενά !! Άλλο ένα πιάτο που προτείνω και είναι στα αγαπημένα μου , ταλιατα με πουρέ !! Να το δοκιμάσετε οπωσδήποτε !! Το black John είναι η καλύτερη επιλογή για να τελειώσει όμορφα η μέρα σου !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Z8275PC_

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε από Αθήνα.Παραγγείλαμε από efood.Ταχύτατη παράδοση... εξαιρετική ποιότητα υλικών.Το πιο αξιοσημείωτο οι πατάτες τους.φρεσκοκομμενες και τραγανές.ασυνηθιστο πλέον σε τέτοια μαγαζιά.το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, A7532YU_
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παρα πολυ μέτριο το φαγητό τους!!
Επιλέξαμε να φάμε μπεργκερ και μια σαλάτα σιζαρ μέτριο πολυ οι δε πατάτες που ηταν συνοδευτικές μου θύμισαν τελειωμένη ταβέρνα..απαράδεκτη επιλογή του sef!!Αλλα εκει που δεινω 10’ στην κοπέλα που μας έκανε το σερβις...ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ!

2  Ευχαριστούμε, 945ioannisp
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μια από τις καλύτερες επιλογές. Πολύ καλά πρώτα πιάτα ε καθαρες γεύσεις και όσο για την πανσετα, τα πολλά λόγια είναι φτώχια!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019

•Μέτριο φαγητό
•Αναντιστοιχία άτομα/ποσότητας

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, depma

Black John: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σπάρτη, ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ

Black John: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.