“Πολύ-πολύ καλό!.”
Κριτική για: Κεχριμπάρι

Κεχριμπάρι
Περιγραφή: Ένα ζεστό και φιλικό μέρος για κάθε επισκέπτη.Όμορφα διακοσμημένο για να μας ταξιδεύει σε μουσικές και περασμένες εποχές του τόπου μας. εξυπηρετικό και φιλικό προσωπικό με κύριο στόχο του να μείνουν όλοι ικανοποιημένοι. Διαλεχτό κρασί και τσίπουρο,μπύρες και αναψυκτικά, τοπικοί και διάφοροι νόστιμοι μεζέδες,κυρίως πιάτα και σαλάτες για κάθε γούστο. Με την εμπιστοσύνη και την προτίμηση που μας δείχνετε μας κάνετε δυνατούς και αποφασισμένους κάθε μέρα να γινόμαστε καλύτεροι για εσάς. Σας περιμένουμε από μακριά και κοντά να σας εξυπηρετήσουμε με τα πιο νόστιμα φαγητά και το πιο ζεστό μας χαμόγελο. Με χαμηλές τιμές. Σας ευχαριστούμε και σας περιμένουμε!!!
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2021

Καλό φαγητό, τιμές αγοράς, πολλή καλή συμπεριφορά των ανθρώπων του εστιατορίου και επιτέλους δεν έβαζαν τα δάχτυλα (αντιχειράς) τους στά πιάτα κατά το service.!!!

Ευχαριστούμε, SiNikolaou

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Έχω επισκεφτεί το κατάστημα και παλαιότερα ήμουν σίγουρος για την επιλογή μου ! Όμως με εντυπωσίασαν για άλλη μια φορά ανανεωμένο μενού με τεράστια ποικιλία σε όλα πρόθυμοι να μας βοηθήσουν και οι γεύσεις τουλάχιστον νόστιμες !!!

Ευχαριστούμε, gregsL1556HK
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτο μαγαζί , ειδικά ο εσωτερικός χώρος πραγματικά σε ταξιδεύει ! Άριστο φαγητό φοβερή ποιότητα και καταπληκτική εξυπηρέτηση ! Στην Σπάρτη δεν θα βρείτε κάτι αντίστοιχο σίγουρα .

Ευχαριστούμε, Navigate04837742468
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Διακοπές στην Σπάρτη για του Αγίου πνεύματος και μια ευχάριστη έκπληξη μας περίμενε στην πλατεία της πόλης πίσω απο το Δημαρχείο ένα γραφικό μαγαζί με πολύ ωραία διακόσμηση και πολύ νόστιμο φαγητό μοσχαράκι κοκκινιστό και σουτζουκάκια που σου θυμίζουν τα παιδικά σου χρόνια. Πολλά συγχαρητήρια συνεχίστε έτσι!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
2  Ευχαριστούμε, _Q6645VU
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουνίου 2021

Καθαρό και φιλόξενο περιβάλλον...Υπέροχο φαγητό πραγματικά με άψογη εξυπηρέτηση!!! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, 11eleni

Κεχριμπάρι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σπάρτη, ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
Σπάρτη, ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ

Κεχριμπάρι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.