“Καταπληκτικό μεζεδοπωλείο ”
Κριτική για: Κεχριμπάρι

Κεχριμπάρι
Περιγραφή: Ένα ζεστό και φιλικό μέρος για κάθε επισκέπτη.Όμορφα διακοσμημένο για να μας ταξιδεύει σε μουσικές και περασμένες εποχές του τόπου μας. εξυπηρετικό και φιλικό προσωπικό με κύριο στόχο του να μείνουν όλοι ικανοποιημένοι. Διαλεχτό κρασί και τσίπουρο,μπύρες και αναψυκτικά, τοπικοί και διάφοροι νόστιμοι μεζέδες,κυρίως πιάτα και σαλάτες για κάθε γούστο. Με την εμπιστοσύνη και την προτίμηση που μας δείχνετε μας κάνετε δυνατούς και αποφασισμένους κάθε μέρα να γινόμαστε καλύτεροι για εσάς. Σας περιμένουμε από μακριά και κοντά να σας εξυπηρετήσουμε με τα πιο νόστιμα φαγητά και το πιο ζεστό μας χαμόγελο. Με χαμηλές τιμές. Σας ευχαριστούμε και σας περιμένουμε!!!
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα στο κεχριμπάρι στα πλαίσια εκπαιδευτικης εκδρομής στη Σπάρτη. Το βρήκα ψάχνοντας στο TripAdvisor. Τελικά έφυγα με τις καλύτερες εντυπώσεις. Τα κρεατικά με καραμελωμένα κρεμμύδια εξαιρετικά. Εγώ που δεν τρώω κολοκυθοκεφτεδες εκεί τους βρήκα πεντανόστιμους. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, greg v

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο χώρος ωραίος και το φαγητό εξαιρετικό σε γεύση και ποιότητα..ιδανικό για παρέες και οικογένεια..το σέρβις εξυπηρετικο και οι τιμές πολύ λογικές..θα το ξανα επισκεφτουμε σίγουρα..!!!

Ευχαριστούμε, Antonis K
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τελείως τυχαία βρεθήκαμε στην Σπάρτη την Τετάρτη το βράδυ για φαγητό. Αποφασίσαμε να κάτσουμε στο εστιατόριο αυτό μιας και είχε και ζωντανή μουσική. Περάσαμε πολύ ωραία. Μουσική τέλεια. Σέρβις ευγενέστατο και γρήγορο. Οι γεύσεις το κάτι άλλο. Και τα ορεκτικά αλλά και τα κρατικά πιάτα ήταν φανταστικά. Όλα εξαιρετικά. Από τις ελάχιστες καλές επιλογές στην Σπάρτη για φαγητό. Σίγουρα θα ξαναπάμε.

1  Ευχαριστούμε, theo a
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό δεν ήταν καθόλου καλό! Από ορεκτικά που πήραμε οι πιπεριές φλωρινης ήταν κονσέρβα και δεν το έγραφε στον κατάλογο... οι κολοκυθοκεφτέδες είχαν ένα κομματάκι φέτα .... όσο για τα μπριζολάκια με τα καραμελωμένα κρεμμύδια χάλια, το κρέας μύριζε ... και στο τέλος μας ενημέρωσαν ότι το pos ήταν χαλασμένο από χθες αλλά δεν μας το είπαν από την αρχή και την απόδειξη έπρεπε να την ζητήσουμε δυο φορές για να την φέρουν!

3  Ευχαριστούμε, Savvidou M
Ο/η Xrhstos K, Ιδιοκτήτης του Κεχριμπάρι, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητή κυρία ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να μας γράψετε μία κριτική αλλα ειλικρινά έμεινα έκπληκτος διαβάζοντας την αναληθή κριτική σας:
1ον τα μπριζολακια που σας μύριζαν ψευδεσθε διότι προμηθευόμαστε καθημερινά από τον κρεοπώλη μας και για τ συγκεκριμένο πιάτο μας έχουν γράψει άριστες κριτικές.
2ον οι κολοκυθοκεφτέδες που όπως είπατε είχαν ένα κομμάτι τυρί έχουν κάνει πάταγο στο μαγαζί μας καθώς οι πελάτες μας παρακαλούν να τους δώσουμε την συνταγή μας .
3ον πως συμπεράνετε ότι οι πιπεριές Φλωρίνης ήταν κονσέρβα?
Επίσης σας τονίζω ότι το κεχριμπάρι είναι οικογενειακή επιχείρηση με τριαντακονταετή πείρα στο αντικείμενο και όλα μας τ πιάτα περνούν από εξονυχιστικό έλεγχο ,όσον αφορά την ποιότητα την ποσότητα και την εμφάνιση...τελειώνοντας να προσθέσω ότι αφού τ φαγητά μα δεν σας άρεσαν γιατί δεν ενημερώθηκε η διεύθυνση επί τούτου.. Ειλικρινά λυπάμαι γ την κακοήθη κριτική σας για ένα κατάστημα που κατάφερε ν είναι τ πρώτο στους χώρους εστίασης.

Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Την Τετάρτη το βράδυ επισκεφθήκαμε το εστιατόριο με την οικογένεια μου..Σε ένα πολύ όμορφο περιβάλλον φάγαμε πεντανόστιμα φαγητά και απολαύσαμε τη ζωντανή μουσική! Το προσωπικό ήταν ευγενέστατο και χαμογελαστό.. Συγχαρητήρια στην διεύθυνση!!

2  Ευχαριστούμε, ΜΑΤΙΝΑ Κ

Κεχριμπάρι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σπάρτη, ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
Μυστράς, ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ

Σπάρτη, ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
Μυστράς, ΔΗΜΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ

Κεχριμπάρι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!