“Εξαιρετικό”
Κριτική για: Λαβύρινθος

Λαβύρινθος
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Περιγραφή: ΑΝΟΙΧΤΑ: 15 Σεπτεμβρίου - 10 Ιουνίου (καλοκαίρι κλειστά) Ωράριο λειτουργίας κουζίνας: Δευτέρα ως Σάββατο 12:00 - 17:00 & 20:30 - 24:00 Κυριακή 12:00 - 17:00 (Κυριακή βράδυ κλειστά)
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2021

Ήρθα στην Πάτρα για ένα βράδυ και επισκέφτηκα το μαγαζί σας για φαγητό......εξαιρετικό......συγχαρητήρια....ο Νίκος, που είναι κι ο ιδιοκτήτης, πολύ φιλικός και εξυπηρετικός.....τα πιάτα που δοκιμάσαμε η κόρη μου κι εγώ ήταν πολίτικη σαλάτα, πένες με σολομό, βακαλάος με σκορδαλιά, μοσχαρίσια μπριζόλα γάλακτος.....εξαιρετικά όλα.....τέλος μας έφερε σπιτική καρυδοπαστα με παγωτό και σπιτικό λικέρ από τον κήπο τους.....πάρα πολύ ευχαριστημένοι.....και οι τιμές λογικότατες....το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
2  Ευχαριστούμε, mihells

Η κριτική γράφτηκε 25 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά πιάτα με πολύ καλή ποιότητα πρώτης ύλης. Ανεπιφύλακτα το προτείνω για καλό φαγητό και κρασάκι. Ήσυχο και ζεστό περιβάλλον.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
2  Ευχαριστούμε, panagiotisk148
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαΐου 2021

εξαιρετικό προσωπικό και πανω απο όλα και υπέροχο φαγητό με πολύ καλές μερίδες μπράβο σας το αξίζετε

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Maria P
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με την κοπέλα μου, μεσημέρι. Πάρα πολύ καλή εξυπηρέτηση και τα παιδιά πολύ φιλικά. Ο χώρος ζεστός και φιλόξενος. Έπαιζε έντεχνα. Θυμίζει ότι τρως σε ορεινό χωριό. Τα πιάτα ήταν γευστικά και ικανοποιητικά σε μέγεθος. Σας προτείνω μοσχαράκι με τεντούρα. Οι τιμές νορμάλ. Κέρασμα στο τέλος γλυκό και σφηνάκι!!

Ευχαριστούμε, spboo
Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ευχάριστη υποδοχή και ευγένεια! Ωραίος χώρος, ζεστό και φιλικό περιβάλλον. Το φαγητό από την σαλάτα έως και το επιδόρπιο είναι εξαιρετικό σε ποσότητα και ποιότητα. Από τα καλύτερα της Πάτρας

Ευχαριστούμε, abcd1nikos

Λαβύρινθος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάτρα, Περιοχή Αχαΐας

Λαβύρινθος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!