Tripadvisor
Πάτρα
Αναζήτηση

“Άριστα εκτελεσμένη μοντέρνα δημιουργική κουζίνα!”
Κριτική για: Terra Bistro

Terra Bistro
Κουζίνες: Μεσογειακή
Περιγραφή: Είναι ένα μικρό φιλόξενο εστιατόριο στην centrer των town.Visitors μπορείτε να απολαύσετε μια ωραία βόλτα με το πεζοδρόμιο κουζίνα είναι μεσογειακό με πρωτότυπα πιάτα επισκέπτες επίσης μπορούν να απολαύσουν το χώρο όλη την ημέρα! Πίνοντας υπέροχο καφέ, φαγητό ή πίνοντας ένα ποτήρι από τα καλύτερα ελληνικά κρασιά που παρασκευάζονται από τοπικά οινοποιεία! Γίνετε μέλος του τόπου!
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Άριστα εκτελεσμένη μοντέρνα δημιουργική κουζίνα σε ένα minimal «ζεστό» χώρο. Οι τιμές είναι λογικές για αυτό που σου προσφέρουν. Αρκετά καλή wine list κ το προσωπικό ευγενικό, χαμογελαστό με σωστή εξυπηρέτηση.

1  Ευχαριστούμε, NikosM1984

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Χθες το πρωί (18/1/20) ήμουν τυχαία περαστικός με την οικογένεια μου από τον δρόμο που βρίσκεται το “Terra Bistro”. Στην αρχή δεν του δώσαμε σημασία και απλά το προσπεράσαμε, όταν όμως αντιληφθήκαμε ότι όλα τα εστιατόρια ήταν γεμάτα γυρίσαμε πίσω σε αυτό.
Δεν το περίμενα να μείνω τόσο ευχαριστημένος και από το φαγητό αλλά και από το προσωπικό. Έχει μια πολυ φιλική και ευχάριστη ατμόσφαιρα οι σερβιτόροι είναι ευγενέστατοι και το φαγητό πολυ καλό. Η αλήθεια είναι ότι σε καμία περίπτωση όταν μπήκα σε αυτό το μαγαζί δεν περίμενα να είναι τόσο καλό, εγώ και οι οικογένεια μου απολαύσαμε το φαγητό.

1  Ευχαριστούμε, 000_kyrios
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ένα φανταστικό μαγαζί. Οι γεύσεις του ήταν σε αρκετά υψηλό επίπεδο, ενώ ο χώρος ήταν πολύ όμορφα διαμορφωμένος . Τα σερβίτσια φαγητού ταίριαζαν με το περιεχόμενο τους ανεβάζοντας ακόμα περισσότερο σε επίπεδο την εμπειρία μας. Το προσωπικό ήταν ευγενέστατο.

+ Τα νιόκι με πανσέτα ( κα-τα-πλη-κτι-κα) το ριζότο κολοκύθας με μανιτάρια και η πατάτα με μαρμελάδα μπέικον ήταν τα πιάτα μας και τα συνιστούμε

1  Ευχαριστούμε, NkGLeon
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί είναι υπέροχα διακοσμημένο και σε εντυπωσιάζει με το που θα μπεις σε αυτό. Το προσωπικό είναι ευγενικό και εξυπηρετικό. Το φαγητό ανανεώνεται συχνά και πάντα με ταιριαστους συνδυασμούς, είτε πρόκειται για κρεας, ψάρι ή ζυμαρικά. Ακόμα και τα ορεκτικά είναι σε καλές μερίδες και αξίζουν μια δοκιμή. Διαθέτει και μεγάλη ποικιλία κρασιών για επιλογή με το φαγητό. Μπορεί οι τιμές του να είναι λίγο τσιμπημένες, αλλά η ποιότητα σε αποζημιώνει σίγουρα.

2  Ευχαριστούμε, Δημήτρης Β
Η κριτική γράφτηκε 3 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Προσφέρετε το εν λόγω μαγαζί εμείς επιλέξαμε φαγητό νομίζω ότι φάγαμε καλά όλα ήταν νοστιμα ορεκτικά σαλάτες και τα κύρια πιάτα μπορεί να το ξαναπροτιμησουμε το σηνιστο ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, _D6870HD

Terra Bistro: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάτρα, Περιοχή Αχαΐας

Terra Bistro: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!