“Εξαιρετικό”
Κριτική για: Αλάμπρα

Αλάμπρα
Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλλίτερα στέκια της πόλης με πολύ καλό φαγητό, εξυπηρέτηση και καλούς μουσικούς με τραγούδια που σε σηκώνουν από την καρέκλα. Ειδικα την Τσικνοπέμπτη τα σουβλάκια του ήταν το κάτι άλλο. Απλά φανταστικα !!!!! Τα καλλίτερα που ειχαμε φάει εδώ και καιρό. Εύγε !!!
ΥΓ το λεμοντσέλλο στο τέλος μας απογείωσε !!!

Ευχαριστούμε, nikos2888

Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018

Επισκεφθήκαμε το εστιατόριο Παρασκευή βράδυ με ζωντανή μουσική. Ο χώρος υπέροχα διακοσμημένος με καρναβαλική διάθεση και χρώμα!!!!! Το φαγητό μια πραγματική έκπληξη: Μεγάλες χορταστικές μερίδες αλλά ταυτόχρονα ποιοτικές και γευστικότατες!!!!! Οι τιμές δε ανεπανάληπτες! Υπάρχει καλύτερος συνδυασμός άραγε; Επιπλέον αξίζει να αναφερθεί η υποτυπώδης εξυπηρέτηση κι ευγένεια των σερβιτόρων, που ειλικρινά μας έκαναν την βραδιά μας υπέροχη!!!! Τέλος, το μουσικό πρόγραμμα γέμισε τη βραδιά με όμορφες μουσικές και όνειρα!!!!!! Ευχαριστούμε για όλα κι εννοείται θα σας ξαναπροτιμήσουμε!!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους!!!!!!!

Ευχαριστούμε, Fenia T
Η κριτική γράφτηκε 2 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο συνδυασμός πέτρας και ξύλου με τα ζεστά χρώματα στην ατμόσφαιρα και το φιλικό προσωπικό, σε κάνουν να νιώθεις σα να ήταν το στέκι σου από πάντα!
Ωραίες επιλογές στο Μενού, καλύπτουν όλα τα γούστα!

Ευχαριστούμε, YiotouB
Η κριτική γράφτηκε 14 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Στο εστιατόριο πήγαμε έπειτα από παρότρυνση φίλου. Μείναμε παρα πολύ ευχαριστημένοι. Ο χώρος πολύ όμορφα διακοσμημένος και το προσωπικό ευγενέστατο και χαμογελαστό. Την ημέρα που πήγαμε είχε και live μουσική με πιάνο όπου άκουσα έξοχα κομμάτια. Τώρα όσο για τα πιάτα ήταν όλα πεντανόστιμα και οι μερίδες τεράστιες. Είμασταν μεγάλη παρέα και όλοι είχαν να πουν μόνο καλά λόγια για τα πιάτα. Οι τιμές ήταν λογικοτατες για την ποιότητα και την ποσοστό τα του φαγητού. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, vassoit
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2017

Ένας εμβληματικός χώρος στην πλατειά Υψηλών Αλωνιων . Στην τελευταία μας επίσκεψη διαπιστώσαμε μια σημαντική αλλαγή στο μενού με προσθήκη πολύ κάλων πιάτων. Μας άρεσαν η σαλάτα ροδιά τα μανιτάρια πόρτο μπελο και τα γεμιστά πουγκιά αλλά και ότι άλλο πήραμε ήταν αρκετά καλό. Το σέρβις καλό και γρήγορο. Αποτελεί μια καλή επιλογή για τη Πάτρα

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Mik X

Αλάμπρα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάτρα, Περιοχή Αχαΐας

Αλάμπρα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!