“Εξαιρετικη μουσικη κ υπεροχο κρασι!!!”
Κριτική για: Prego

Prego
Κουζίνες: Διεθνής
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Περιγραφή: ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΡΩΜΑΙΚΟ ΩΔΕΙΟ ΣΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΠΟΛΗ ΤΟ BANANA MOON ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ SPECIAL COFFEES,SIGNATURE COCKTAILS ΜΕ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΕΣ Κ ΔΙΕΘΝΗΣ ΓΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

Πηγα βραδυ στο Prego με φιλη μου και καθησαμε στο μπαρ.Μεσα απο πολλες επιλογες κρασιων σε ποτηρι προτιμησαμε ενα λευκο "Ροδιτη" και δεν το μετανιωσαμε!Αυτο που μας αρεσε ιδιαιτερα ηταν η ολη ατμοσφαιρα καθως και η μουσικη που καταφεραν να μας κρατησουν μεχρι αργα τη νυχτα..Μουσικη ποιοτικη και στη σωστη ενταση,τοση ωστε να μην ακους τους αλλους και να μη σε ακουν κι αυτοι.Το δε σερβις ηταν αψογο!!!Εννοειται οτι θα ξαναπαμε με την πρωτη ευκαιρια.

Ευχαριστούμε, Pioneer376939
Ο/η alexis p, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Prego, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 21 Μαρτίου 2018

Κ. Ελλη Χ. ευχαριστουμε πολυ για την κριτικη σας!!! Θα προσπαθησουμε να κρατησουμε ψηλα τον πηχη της ποιοτητας του ηχου και της μουσικης, τις διαφορετικες ποικιλιες κρασιων, του σερβις και της αισθητικης προκειμενου να επιβεβαιώνουμε την κριτικη σας...

Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πριν από καιρό ήρθα να δω τη κοπέλα μου που σπουδάζει Πάτρα. Διάβαζα για τις κριτικές και παρόλα αυτά ήμουν διστακτικός... το μαγαζι απλά δεν υπάρχει. Υπέροχη ατμόσφαιρα και μουσική που τα σπάει!!! Ήρθαμε για brunch και η εξυπηρέτηση ήταν απίστευτη όπως φυσικά και το φαγητό!!! Οι τιμές πολύ καλές για τα δεδομένα αυτού του μαγαζιού και γενικότερα γι’αυτα που προσφέρει!!! Πραγματικά ένα μαγαζι χωρίς ψεγάδια!!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους!!! Εμείς πάντως θα ξανάρθουμε!!!!

Ευχαριστούμε, Manos L

Κ. Mano L. ευχαριστουμε πολυ για την κριτικη σας!!! Το brunch που δοκιμασατε με τα 4.99ευρω εχει γινει με μερακι και ποιοτητα στη χαμηλοτερη τιμη της... Σας περιμενουμε όταν ξαναερθετε να σας προτείνουμε να δοκιμασετε καινούργιες γευσεις!!!

Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Έχει το άγγιγμα, την πινελιά του Ιδιοκτήτη του, ψαγμένος προορισμός! Καλή η εξυπηρέτηση, το ντεκόρ ταξιδιάρικο, ανοιξιάτικο αλλά και Πασχαλινό λόγω των ημερών. Η θέα του καταστήματος, το Αρχαίο Ωδείο, ανεκτίμητης αξίας αυτή η θέα! Για μουσική τι άλλο μπορούμε να πούμε.. ότι πρέπει την σωστή στιγμή!

Ευχαριστούμε, mariaforti2011

Κ. mariaforti2011 ευχαριστουμε πολυ για την καλη σας κριτικη!!! Πραγματικα η λεξη Prego που στα Ιταλικα σημαινει παρακαλω-περαστε ειναι αυτο που πραγματικα μας εκφραζει

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μπήκαμε, γιατί περνώντας απ τις στοές του νεοκλασικού μας έκανε εντύπωση ότι είχε διακόσμηση πασχαλινή αλλά και ανοιξιάτικη. Στη συνέχεια, ικανοποιηθήκαμε από το πολύ καλό σέρβις και από τις εξαιρετικές τιμές. Απίστευτη γκάμα cocktails και καθαρή ατμόσφαιρα για μας που δεν καπνίζουμε. Το φιλέτο κοτόπουλο μετσοβόνε με τον πουρέ πολύ γευστικό και τρυφερό. Θα ξαναπάμε σίγουρα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, DemyD12

Κ. Demy D. ευχαριστουμε πολυ για την καλη κριτικη σας και σας υποσχομαστε οτι θα προσπαθησουμε ν την επιβεβαιωνουμε καθημερινα!!!

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περαστικοί από την παλιά πόλη της Πάτρας, είδαμε αυτό το προσεγμένο νεοκλασσικό πολυ καλά φωτισμένο. Στον κατάλογο γράφει: το καλύτερο μπιφτέκι της πόλης. Δεν ξέρω αν είναι το καλύτερο στην Πάτρα, αλλά είναι το καλύτερο που έχω φάει. Είμαστε μη καπνιστές και πήγαμε στον ανεξάρτητο χώρο που διαθέτει. Μεγάλη ποικιλία κρασιών σε οικονομικές τιμές: Φιάλη Λαγόρθι με 11€. Ευγενέστατος και πολύ εξυπηρετικός ο Γιώργος ο σερβιτόρος, παρά το νεαρό της ηλικίας του. Η μουσική είναι ψαγμένη για τα δεδομένα της επαρχίας

Ευχαριστούμε, IreneHtz

Κ. IrenrHtz ευχαριστουμε για την πολυ καλη σας κριτικη!!! Η αισθητικη και η ποιοτητα των προϊοντων μας ειναι πραγματικα απο τα ατου μας... Θα καταβαλυμε κάθε δυνατη προσπαθεια για να επιβεβαιώνουμε την κριτικη σας!!!

Prego: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάτρα, Περιοχή Αχαΐας

Prego: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!