“Η ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ,ΤΟ ΑΤΟΥ ΤΟΥ PREGO”
Κριτική για: Prego

Prego
Κουζίνες: Διεθνής
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Περιγραφή: ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΡΩΜΑΙΚΟ ΩΔΕΙΟ ΣΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΠΟΛΗ ΤΟ BANANA MOON ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ SPECIAL COFFEES,SIGNATURE COCKTAILS ΜΕ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΕΣ Κ ΔΙΕΘΝΗΣ ΓΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περαστικοί από την παλιά πόλη της Πάτρας, είδαμε αυτό το προσεγμένο νεοκλασσικό πολυ καλά φωτισμένο. Στον κατάλογο γράφει: το καλύτερο μπιφτέκι της πόλης. Δεν ξέρω αν είναι το καλύτερο στην Πάτρα, αλλά είναι το καλύτερο που έχω φάει. Είμαστε μη καπνιστές και πήγαμε στον ανεξάρτητο χώρο που διαθέτει. Μεγάλη ποικιλία κρασιών σε οικονομικές τιμές: Φιάλη Λαγόρθι με 11€. Ευγενέστατος και πολύ εξυπηρετικός ο Γιώργος ο σερβιτόρος, παρά το νεαρό της ηλικίας του. Η μουσική είναι ψαγμένη για τα δεδομένα της επαρχίας

Ευχαριστούμε, IreneHtz
Ο/η alexis p, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Prego, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 21 Μαρτίου 2018

Κ. IrenrHtz ευχαριστουμε για την πολυ καλη σας κριτικη!!! Η αισθητικη και η ποιοτητα των προϊοντων μας ειναι πραγματικα απο τα ατου μας... Θα καταβαλυμε κάθε δυνατη προσπαθεια για να επιβεβαιώνουμε την κριτικη σας!!!

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Διαβάσαμε καλες κριτικές και επισκέφθηκα με το Prego.Η ατμόσφαιρα ειναι κατι απο Ιταλία με ψαγμένη μουσικη καλο ηχο και δυνατό τοσο οσο να μην ακούς και σε ακούνε οι διπλανοί.Ο πουρές με το φιλέτο κοτόπουλο οσο απλό και να φαίνεται ηταν το κατι αλλο,όπως επίσης και τα φιλετινια κοτόπουλο με σόγια και σουσάμι.Η λίστα κρασιών πλούσια για ολες τος τσέπες.Το τσιζ κεϊκ καταϊφ νομίσαμε οτι θα ηταν η τελευταία εκλπληξη.Ηρθε όμως ο χαμογελαστός Σερβιτορος και μας ειπε για Γκραπες,όπου είδαμε στο Μπαρ πάνω απο 20 διαφορετικες ετικέτες.Πηραμε Νονινο τις οποίες και μας κέρασαν.Θα ξαναπάμε και το προτιμούμε ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Thanasis K

Κ. Thanasi K. ευχαριστουμε για την παρα πολυ καλη κριτικη σας!!! Πραγματικα το Prego ειναι κατι απο Ιταλια με παγκοσμιες μουσικες. Ο πουρες είναι από φρεσκες πατατες, το φιλετο κοτοπουλο είναι Ελληνικο, την πλουσια λιστα των κρασιων θα προσπαθήσουμε να την κανουμε μεγαλυτερη. Σας περιμενουμε την επομενη φορα να δοκιμάσουμε κι άλλες γκραπες από την συλλογη μας!!

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

το PREGOειναι το μοναδικο μαγαζι στην πατρ5α που περα απο την απιστευτα καλαισθητη διακοσμηση στο εσωτερικο του, αλλα και στο εξωτερικο λογο παλαιότητας, σου προσφερει αρωματα και γευσεις απο ολα τα μερη του κοσμου!!! ΠΙΤΣΑ ΙΤΑΛΙΚΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ και απο αυτες του κεντρου της Νάπολη. THAI FOOD ΑΠΟ ΕΝΓΝΩΣΜΕΝΗΣ ΑΞΙΑΣ ΣΕΦκαι στεκι για LUNCH BREAKοπωε και για καφε Η χαλαρο ποτακι.. συνδιαζειΤΑ πανταΜΕ εξαιρετικης ποιοτητας μουσικηκαι εναν οικοδεσποτη που αναγκαζει τον πελατη απο την πρωτη στιγμη να αισθανεται ξεχωριστος!!!
ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!

Ευχαριστούμε, Alexandros S

K. Alexandre S. ευχαριστουμε για την πολυ καλη σας κριτικη!!! Προσπαθουμε η πιτσα μας να ειναι Ιταλικη οπως και το ονομα του Prego. Οι αναγνωρισμένες Τεταρτες με Ethnic food μας δινουν την δυναμη να καλουμε chef, γνωστες τις ασιατικης κουζινας για να προσπαθουμε για το καλυτερο!!

Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018

Πολύ προσεγμένη και πρωτότυπη ατμόσφαιρα. Μεγάλη ποικιλία cocktail και πολύ καλή ποιότητα. Το προσωπικό ήταν εξυπηρετικό και πολύ φιλικό!

Ευχαριστούμε, Ge p

K. Ge p ευχαριστουμε πολυ για την καλη σας κριτικη!! Η μεγαλη ποικιλια cocktail οφειλεται στους bartender και η ποιοτητα ειναι η δυναμη μας. Σας περιμενουμε να σας προτείνουμε και να δοκιμασετε νεα cocktail.

Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα με το PREGO για φαγητό μεςημερι .Οταν είδαμε στο κατάλογο,αναρτημένο εκτος καταστηματος,Ιταλική ζύμη σκεφθήκαμε οταν είχαμε δοκιμάσει πίτσα στην Ιταλία.Πραγματικα ηταν λεπτή & οχι εκείνο το ζυμάρι που συνήθως μας δίνουν στην Ελλάδα.Ηταν με μοτσαρέλα & προσούτο πραγματικό.Ευγενικο σερβις με λογικές τιμες.Η μουςικη σε ταξιδεύει η δε λίστα κρασιών με πολλα κρασια σε χαμηλές τιμες.Πηραμε μια φιάλη Μοσχοφίλερο 11€.Απο τα πολύ καλα ειναι οτι ζητήσαμε τραπέζι στους " ΜΗ ΚΑΠΝΙΖΟΝΤΕΣ" και υπήρχε τμήμα με δυνατό εξαερισμό,επιτελους φύγαμε και δεν μύριζαν τα ρούχα μας και τα μαλιά μας.Μεγαλη η επιλογή στα χορευτικά τα οποία και μας πρόσφεραν.

Ευχαριστούμε, Κωστας Β

Κ. Κωστα Β ευχαριστουμε για την πολυ καλη σας κριτικη!!! Στο Prego (στα Ιταλικα παρακαλω-περαστε) προσπαθουμε στα προϊοντα που εχουμε και ειναι Ιταλικα να πλησιάζουμε οσο το δυνατον πιο κοντα στη γειτονικη και αγαπημενη μας Χωρα... Η μουσικη και η λιστα των κρασιων είναι δυο κατηγοριες που προσπαθουμε συνεχεια να εμπλουτιζουμε. Σας περιμενουμε με την πρωτη ευκαιρια

Prego: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάτρα, Περιοχή Αχαΐας

Prego: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!