Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com48 $
Hotels.com48 $
Priceline48 $
Travelocity48 $
eDreams45 $
Orbitz.com48 $
Η κριτική έγινε: 11 Νοεμβρίου 2016

χάλάσμένό άσάνσέρ κόύβάλόύσά τίς βάλίτσές στό δέύτέρό πάλίό άλλά κάθάρό ό βράδίνός ρέσέψίόνίστ έύγένέστάτός.τό πρώίνό φτώχό τά47 έύρό πόύ έδώσά γίά μίά βράδίά σέ δίκλήνό πάρά πόλλά.δέν θά ξάνάπάώ.έύκόλό πάρκίν

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, StavrosKanakousakis
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2016

Έχουμε διανυκτερεύσει σαν ζευγάρι αρκετές φορές στο Δελφίνι. Όπως οι περισσότεροι Έλληνες αυτή την περίοδο, ζητούμε πρώτα την οικονομία σε ότι κάνουμε και μετά κοιτάμε τις παροχές που προκύπτουν από την οικονομία μας. Θεωρώ πως το προσωπικό, το πάρκινγκ, οι παροχές του δωματίου, η θέα και ο κήπος, αποτελούν έναν συνδυασμό που αποζημιώνει πλήρως την σχέση απόδοσης / τιμής.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα μπροστινά δωμάτια έχουν την καλύτερη θέα, και ταυτόχρονα μπορείτε να παρακολουθείτε το παρκαρισμένο αυτοκίνητό σας.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, Wagelis S
Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2016

Μείναμε στο ξενοδοχειο την προηγουμενη εβδομαδα. Αριστο προσωπικο, καθαρο δωματιο, δωρεαν ασυρματο ιντερνετ και πολυ ανετο παρκινγκ. Η χαμηλοτερη τιμη στην Πατρα που ειδαμε μεσω ιντερνετ. Υπεροχη θεα απο το δωματιο 214. Σιγουρα θα ξαναπαμε συντομα. Σουλα...

Συμβουλή για το δωμάτιο: Στα μπροστινα δωματια βλεπεις ενα υπεροχο ηλιοβασιλεμα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
3  Ευχαριστούμε, Soula N
Η κριτική έγινε: 4 Απριλίου 2016

Ένα πολύ καλό ξενοδοχείο , αρκετά καθαρό πολύ κοντά στα κτελ και αρκετά κοντά στο κέντρο.
Με αμάξι είναι περίπου 10 λεπτά από το κέντρο και τα κτελ.
Το δικό μου δωμάτιο είχε και ωραία θέα.
Είναι το ιδανικό ξενοδοχείο αν θες απλά κάπου να μείνεις.
Εμείς πήγαμε στο καρναβάλι οπότε δεν μας πείραξε και πολύ το ότι ήταν παλιομοδίτικο

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, ΜΑΡΙΛΙΑ Β
Η κριτική έγινε: 14 Δεκεμβρίου 2015

Το ξενοδοχειο ειναι αρκετά μέτριο. Η τοποθεσία του βολευει αν εχεις αμαξι μονο. Το πρόβλημα ειναι πως ειναι αρκετα παλιομοδιτικο. Τις κουρτινες που εχει ουτε η γιαγια μου δεν τις εχει.... Ηταν βεβαια καθαρό και το προσωπικό ιδιαίτερα ευγενικο. Αν το εκσυγχρονισουν θα ειναι μια χαρα.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2015
1  Ευχαριστούμε, MariaA6136EC