Eirini K

Η εμπειρία μου στο achaia beach hotel !!

Κριτική για: Airotel Achaia Beach
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 1 Φεβ 2024
Πολύ καλό προσωπικό ευγενικοί χαμογελαστοί και πάντα πρόθυμοι να εκπληρώσουν κάθε μας επιθυμία.Καθαρο,ζεστό και όμορφο περιβάλλον.Πολυ ωραίο χώροι για να περάσουν δημιουργικά χρόνο τα παιδιά μας, με πολλές εγκαταστάσεις !!Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα.
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2024
Συμβουλή: το playroom διαθέτει μέχρι και PlayStation σίγουρα πολύ καλό για παιδιά !!
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 3 Φεβ 2024
Αγαπητή Ειρήνη,

Σας ευχαριστούμε για αυτή την υπέροχη κριτική!
Είμαστε πραγματικά χαρούμενοι που όλα ήταν υπέροχα κατά τη διάρκεια της διαμονής σας και οι συνάδελφοί μας θα ανυπομονούν να σας καλωσορίσουν ξανά σύντομα στο Airotel Achaia Beach.

Θερμούς χαιρετισμούς,
11.7 χλμ. από Airotel Achaia Beach
Πισίνα
Πάτρα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2023

Είμαι σε αναπηρικό αμαξίδιο και χρειάστηκε να μείνω 3 μέρες μόνη μου. Αυτές οι μέρες πέρασαν ήσυχα σε ένα ευχάριστο περιβάλλον.
Θέλω να τονίσω ότι η διεύθυνση καθώς και όλο το προσωπικό ήταν εξαιρετικοί σε όλα!!
Συγχαριτήρια στον επιχειρηματία, πρωτίστως για το ανθρώπινο δυναμικό που διαθέτει η επιχείρησή του!
Θα ήθελα να γράψω κι άλλα, όμως θα τα συμπεριλάβω σε μία λέξη:
"Ευχαριστώ"!!!

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Maria M
Ο/η Airotel Hotels, General Manager του Airotel Achaia Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2023

Αγαπητή Μαρία,

Σας ευχαριστούμε για αυτή την υπέροχη κριτική!
Είμαστε πραγματικά χαρούμενοι να διαβάζουμε, ότι απολαύσατε μια υπέροχη διαμονής κοντά μας.
Εγώ και οι συνάδελφοί μου ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουν ξανά σύντομα κοντά μας!

Θερμούς Χαιρετισμούς,

Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Πρώτη φορά σε all inclusive ξενοδοχείο. Ενθουσιάστηκαμε με το προσωπικό που ήταν εξυπηρετικό κ ευγενεστατο, το ξενοδοχείο πολύ καθαρό κ για την ηλικία του γιου μας (1,5 χρ) ήταν τέλειο. Είχε κ παιδότοπο κ μια μικρή παιδική χαρά.
Η θάλασσα του ξενοδοχείου έχει πέτρες οπότε καλύτερα να φοράτε παπουτσάκια πλαστικά
Το φαγητό χωρίς πολύ μεγάλη ποικιλία αλλά νόστιμο κ για όλα τα γούστα
Θα το ξαναπροτιμησουμε

Ευχαριστούμε, Sofia K
Ο/η Airotel Hotels, General Manager του Airotel Achaia Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Αυγούστου 2023

Αγαπητή Σοφία,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας στην πόλη μας!
Ειλικρινά χαιρόμαστε να διαβάζουμε, ότι απολαύσατε τις διακοπές σας κοντά μας εσείς και ο μικρός μας φίλος.
Σας ευχαριστούε για τη δήλωσή σας, ότι θα μας ξαναπροτιμήσετε και ευελπιστούμε να σας καλωσορίσουμε και στα υπόλοιπα ξενοδοχεία του ομίλου μας.

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς,

Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2023

Αφιξη 31.07.2023 αναχωριση 04.08.2023. Αναγκαστηκαμε να φυγουμε μετα απο 24 ωρες. Δυστυχως εκανα το λαθος και ειχα προπληρωσει ολο το ποσο 811,00. Εχασα ολα τα χρηματα και βεβαια χαλασαμε και τις διακοπες μας. Οικογενεια με 2 παιδια, 2 και 10 ετων απο Ιωαννινα. Παραλια,θαλασα ακαταληλη για παιδια. Πρωινος Μουφες ανεπαρκες. Μεσημερι Μπουφες με 6 επιλογες. Πουρες, Μπαμιες, Σαρβελες με λεπια, πατατες φουρνου και πατατες γιαχνι. Το βραδι μπουφες με κρεμυδοπιτα, ροδελες κρδεμυδια κεμπαπ καταψυγμενος, μαυρος σαν πετρα, πουρες, πατατες. Προσοχη θα πεταξετε τα χρηματα σας.

Ευχαριστούμε, klaus f
Ο/η Airotel Hotels, General Manager του Airotel Achaia Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Αυγούστου 2023

Αγαπητέ Klaus,

Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την κριτική σας μετά την πρόσφατη διαμονή σας στο Airotel Achaia Beach.
Ειλικρινά λυπούμαστε που η εμπειρία σας κοντά μας δεν ήταν αυτή που αναμένατε και για την οποία ο όμιλός μας φημίζεται.
Σχετικά με το σχόλιό σας για την παραλία και τη θάλασσα, η θάλασσά μας είναι πεντακάθαρη αλλά δεν μας επιτρέπεται από το κράτος ουδεμία παρέμβαση αναφορικά με την αφαίρεση των βοτσάλων και την αναδιαμόρφωση της μορφής της. Από την πλευρά μας για να διευκολύνουμε την πρόσβαση των πελατών μας έχουμε τοποθετήσει σάκους με άμμο δημιουργώντας ένα μονοπάτι εντός της θάλασσας.
Το φαγητό μας, όπως προκύπτει και από τα θετικά σχόλια στο διαδύκτιο είναι παραδοσιακό και νόστιμο με αρκετές επιλογές και με δυνατότητα προσφοράς παιδικού μενού προκειμένου να καλύπτεται κάθε ανάγκη, -όπως στην περίπτωσή σας- μια και ο μπουφές διαμορφώνεται σύμφωνα με τις ανάγκες της πλειοψηφίας των πελατών.
Βρισκόμαστε πάντοτε στη διάθεσή σας για το επόμενο ταξίδι στην πόλη μας.

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2023

Καθαρό, φωτεινό δωμάτιο με υπέροχη θέα. Σε 7 ημέρες διαμονής, το δωμάτιο ήταν πάντα καθαρό. Όλοι οι εσωτερικοί χώροι του ξενοδοχείου ήταν καθαροί και προσεγμένοι, η πισίνα και οι εξωτερικοί χώροι ήταν φανταστικοί, και υπήρχε άμεση πρόσβαση στην παραλία, μιας και ήταν ακριβώς δίπλα.
Εξαιρετικό πρωϊνό, ο μπουφές τόσο στο μεσημεριανό όσο και στο δείπνο, είχε ποικιλία όλες τις ημέρες. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην βρει κάποιος γευστικό, μαμαδίστικο, φρέσκο και προσεγμένο φαγητό της επιλογής του.
Ευγενέστατο και εξυπηρετικό προσωπικό, πάντα χαμογελαστό και στη διάθεσή μας. Σπύρο, Έφη, σας ευχαριστούμε πολύ, ήσασταν υπέροχοι. Σπύρο, μακάρι κάθε επιχείρηση να είχε έναν Σπύρο στο δυναμικό της. Έφη, σε ευχαριστώ για την έκπληξη με το κεράκι, στα γενέθλιά μου. Κυρία Κατερίνα, το χαμόγελό σας αποδεικνύει πόσο πολύ αγαπάτε τη δουλειά σας.
Είχαμε κλείσει για 5 διανυκτερεύσεις όμως ήταν τόσο υπέροχα που παρατείναμε τις διακοπές μας για 2 ακόμη ημέρες. Εάν θέλετε πραγματικά ξεκούραστες, ξέγνοιαστες διακοπές και ταυτόχρονα να μην είστε απομονωμένοι από κεντρικά σημεία, είναι η καλύτερη επιλογή που μπορείτε να κάνετε. Σίγουρα θα ξαναπάμε!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
Ευχαριστούμε, joannandre
Ο/η Airotel Hotels, General Manager του Airotel Achaia Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουλίου 2023

Αγαπητή Ιωάννα,

Ειλικρινά δε βρίσκω λόγια για να σας ευχαριστήσω για την υπέροχη κριτική!
Η ικανοποίησή μας είναι οι ευχαριστημένοι πελάτες μας και είναι ιδιαιτέρως σημαντικό στην μετά covid εποχή να λαμβάνουμε τέτοιες κριτικές,που αποτελούν κινητήρια δύναμη, για να συνεχίσουμε να προσφέρουμε στους φιλοξενούμενούς μας παροχές πλαισιωμένες με αγάπη και φροντίδα, όπως προαναφέρατε.
Σας ευχαριστούμε από καρδιάς για τα υπέροχες αναφορές στο πρόσωπό μου και στους συναδέλφους μου, τις οποίες και θα τους αναφέρω.
Ευελπιστούμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 17 Απριλίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Η καθαριότητα στους κοινόχρηστους χώρους και σταδωμάτια ήταν άριστη.
Το προσωπικό ήταν ευγενέστατό και πάντα προθυμο να μας εξυπηρετησει.

Το φαγητό ήταν καλομαγειρεμένο και νόστιμο.

Είναι πάνω στη θάλασσα και ιδανικό για καλοκαιρινές διακοπές.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2023
Ευχαριστούμε, Terzis T
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Achaia Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Απριλίου 2023

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να αξιολογήσετε το ξενοδοχείο μας.
Χαιρόμαστε που είχατε μια καλή διαμονή και απολαύσατε την καταπληκτική τοποθεσία μας. Σας ευχαρσιστούμε από καρδιάς για τις ευγενικές σας αναφορές στο προσωπικό μας, το οποίο αγαπάει να βοηθάει κάθε έναν από τους επισκέπτες μας ξεχωριστά.
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά πολύ σύντομα κοντά μας.

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς,