Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Trip.com
Hotels.com56 $
Agoda.com56 $
Hurb60 $
Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2021

Το ξενοδοχείο είναι άψογο τόσο από ποιότητα εγκαταστάσεων, καθαριότητα και εξυπηρέτηση όσο και λόγω τοποθεσίας. Πολύ κοντά στην Πάτρα αλλά και με απρόσμενα καλή παραλία για κολύμβηση. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, dapost2000
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Achaia Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Αirotel Achaia Beach για τη διαμονή σας και για τον χρόνο που αφιερώσατε να γράψετε τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια. Χαιρόμαστε να διαβάζουμε ότι απολαύσατε τη διαμονή σας κοντά μας, ιδιαιτέρως ότι η καθαριότητα και το φαγητό ήταν σε υψηλά επίπεδα μια και αποτελούν τους βασικούς στόχους του ξενοδοχείου μας.
Η μέγιστη ικανοποίηση που λαμβάνουμε είναι το γεγονός ότι μας συστήνετε ανεπιφύλακτα και σε άλλους ταξιδιώτες και αυτό αποτελεί τη μέγιστη διαφήμιση για εμάς.
Θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε σε οποιοδήποτε ξενοδοχείου του ομίλου μας στην Ελλάδα, προκειμένου να σας προσφέρουμε μια υπέροχη διαμονή.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2021

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε μια πολύ όμορφη τοποθεσία πάνω στην θάλασσα.Το φαγητό εξαίρετο, πλούσιο και πεντανόστιμο, αλλά το διαμάντι του συγκεκριμένου ξενοδοχείου είναι το προσωπικό του.Καταρτισμενοι , ευγενικοί και πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν όλοι τους. Αυτός ο εργοδότης είναι πραγματικά τυχερός.Κατερινα, Γιάννη,Βασιλική, Άννα, Έφη, Μαρία σας ευχαριστούμε πολύ.

Ευχαριστούμε, beauty29
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Achaia Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ειλικρινά δε βρίσκω λόγια να σας ευχαριστήσω για το εξαίσιο σχόλιό σας, το οποίο πραγματικά είναι ύμνος για το ξενοδοχείο μας!
Είναι σαν έναν πίνακα πάνω στον οποίο ζωγραφίσατε με υπέροχα χρώματα το ξενοδοχείο μας και τοποθετήσατε σαν ένα πολύτιμο πετράδι τους συναδέλφους, τους οποίους δεσμεύομαι ότι θα ενημερώσω άμεσα.
Σας ευχαριστούμε από τα βάθη της καρδιάς μας για το εξαίρετο σχόλιο και αναμένουμε με χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2021

Αψογο, ευγενεστατο και χαμογελαστό προσωπικό σε όλους τους χώρους.
Το ξενοδοχείο καθαρό, σε πολύ καλή τοποθεσία, καθαρή θάλασσα, νόστιμο μενού αλλά χρειάζεται μεγαλύτερη ποικιλία.
Το μείον δεν υπάρχουν απλωστρες για τα μαγιω και τις πετσέτες. Μειναμε ευχαριστημένοι και το προτείνουμε ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, zkolenti

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την προτίμησή σας στο Airotel Achaia Beach και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε μαζί μας αυτό το υπέροχο σχόλιο. Tα σχόλια των πελατών μας είναι για εμάς εξαιρετικά σημαντικά, γι’αυτό και χαιρόμαστε ιδιαίτερα να διαβάζουμε ότι απολαύσατε την τοποθεσία, την καθαριότητα και το νόστιμο φαγητό μας. Είμαι σίγουρη ότι το προσωπικό μας θα χαρεί ιδιαίτερα όταν ενημερωθεί σχετικά τα καλά σας λόγια. Είναι ιδιαιτέρως τιμητικό το ότι μας προτείνετε και σε άλλους ταξιδιώτες και ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας δούμε σύντομα και σε κάποιο άλλο από τα ξενοδοχεία του ομίλου Airotel.

Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2021

Πολύ καλό περιβάλλον,φιλικό προσωπικό,καθαροί χώροι.Το εστιατόριο εξαιρετικό.Ολα ήταν πολύ καλά,πρωινο,μεσημεριανό και δείπνο.
Η θάλασσα καθαρή.Το μόνο αρνητικό ήταν οι πέτρες όταν έμπαινες μέσα.
Θα ξανά πήγαινα ευχαρίστως!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, danaister
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Achaia Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ επισκέπτη,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε μαζί μας τη θετική σας εμπειρία, καθώς και για την επιλογή του ξενοδοχείου μας κατά την επίσκεψή σας στην πόλη της Πάτρας. Με μεγάλη χαρά διαβάζουμε ότι μείνατε απολύτως ικανοποιημένοι από τους καθαρούς μας χώρους και το εξαιρετικό μας φαγητό. Σίγουρα το προσωπικό μας θα χαρεί όταν ενημερωθεί για τα θετικά σας σχόλια. Αναφορικά με τις πέτρες στη θάλασσα, σας ενημερώνουμε ότι ουδεμία παρέμβαση μας επιτρέπεται στον αιγιαλό, σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία. Η μεγαλύτερη επιβράβευση είναι το σχόλιό σας ότι θα μας επιλέξετε σε επόμενη διαμονή σας στην πόλη μας.
Ευχόμαστε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε σε κάποιο ξενοδοχείο του ομίλου μας στην Ελλάδα.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2021

Πήγαμε τετραμελής οικογένεια με 2 μικρά παιδιά σε πρόγραμμα all inclusive. Το δωμάτιο εξαιρετικό με πολύ "'έξυπνη" κουκέτα η οποία κλείνει και εξοικονομείται χώρος, πεντακάθαρο, καθημερινή καθαριότητα του δωματίου, ακόμα και οι σιλικόνες στο μπάνιο είναι κάτασπρες, αντιολισθιτικό πάτωμα και βεραντούλα με απίστευτη θεα την θάλασσα και την γέφυρα του Ρίου.
Το φαγητό καλομαγειρεμένο, με αρκετή ποικιλία καθημερινά, πεντανόστιμο, και οι σαλάτες και τα συνοδευτικά, και δεν έχω λόγια για τα γλυκά!
Το προσωπικό ομιλιτικό και εξυπηρετικό, και ευδιάθετο.
Η θάλασσα μπροστά από το ξενοδοχείο πεντακάθαρη, το απόγευμα επιανε συνήθως κύμα, το πρωί όμως ήταν υπέροχα! Ευκολη πρόσβαση απο την παραλία στο beach bar για καφεδάκι ή αναψυκτικό ή παγωτό. Μόνο που έχει χοντρό βότσαλο οποτε προμηθευτείτε παπουτσάκια για πέτρες για να κάνετε την εισοδο και εξοδο σας πιο ευκολη.
Στα πολύ αρνητικά ήταν οτι η πισίνα ανοιγε στις 11:00 (μεγαλο φαουλ καποιος μπορει να θελει να κολυμπήσει πολύ νωρίτερα) και εκλεινε στις 19:00 (ακόμα μεγαλύτερο φάουλ μιας και θα έπρεπε να λειτουργεί τουλάχιστον μέχρ να βραδιάσει. Καταλαβαίνω ότι αυτό γινόταν λόγω του ωραρίου της ναυαγοσώστριας (8ωρο) όμως θα πρέπει η διοίκηση του ξενοδοχείου αυτό να το κοιτάξει και να το αλλάξει οπωσδήποτε.
Αλλο ένα αρνητικό ήταν οι τουαλέτες πίσω από την πισίνα η οποιες βρίσκονταν πάντα σε αθλια κατάσταση και προτιμούσες να ανέβεις στο δωμάτιο από το να τις χρησιμοποιήσεις.
Επίσης το beach bar χρειάζεται λίγη ανακαίνιση.
Κάτι πολύ σημαντικό που παρατήρησα είναι πως σε χώρο που παίζουν παιδιά υπάρχει ανοιχτή πόρτα που οδηγεί σε πάρκιν αυτοκινήτων και το χειρότερο είναι ότι βρίσκονται εκτεθειμένες εγκαταστάσεις κλιματιστικών με γυμνά καλώδια και επικίνδυνες για παιδιά. Εκεί το σημείο πρέπει να καλυφθεί γιατί υπάρχει κίνδυνος ηλεκτροπληξίας!
Σίγουρο είναι ότι θα το επισκεφθούμε ξανά στο μέλλον μιας και ήταν μια επιλογή που είναι ο ορισμός του value for money, αξίζει κάθε ευρώ που δίνετε!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Επιλέξτε δωμάτιο με θέα στη θάλασσα θα σας αποζημιώσει η θέα στη γέφυρα και ο ήχος του κύμματος!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, IoannaM1
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Achaia Beach, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητή Ιωάννα,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την πρόσφατη επίσκεψή σας και για το χρόνο που αφιερώσατε στο ερωτηματολόγιο μας! Η γνώμη σας είναι πολύ σημαντική για εμάς! Τα καλά σας σχόλια, είναι η επιβράβευσή μας αλλά και το κίνητρό μας να συνεχίσουμε την προσπάθεια, ώστε πάντα να κάνουμε τη διαμονή σας μαζί μας ξεχωριστή! Ο στόχος μας είναι να γίνουμε η πρώτη σας επιλογή διαμονής στην Πάτρα και για αυτό θα κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε για να διατηρήσουμε το υψηλό επίπεδο παροχής υπηρεσιών, για το οποίο είναι γνωστός ο ξενοδοχειακός όμιλος της Airotel.Λάβαμε υπόψιν όλα τα σχόλιά σας για το ωράριο, τις τουαλέτες πισίνας και το beach bar και ήδη δρομολογήθηκε η κάλυψη των εξωτερικών κλιματιστικών μονάδων.
Θα χαρούμε να σας δούμε σύντομα σε ένα από τα ξενοδοχεία του ομίλου Airotel, στην Αθήνα ή την Καβάλα.