Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 05/03/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 03/03/21
Agoda.com
ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΤΕ 14 $
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 02/03/21
eDreams49 $
FindHotel61 $
ZenHotels.com49 $
Η κριτική έγινε: 16 Οκτωβρίου 2020

Η παραμονή στο ξενοδοχείο ειναι μοναδική το προσωπικό ευγενέστατο ο μάγειρας στο πρωινο με εξυπηρέτησε αψογα οτι πιο τέλειο να αρχίσει η μερα ομορφα με απλες και νόστιμες λιχουδιές και με χαμόγελο το προτείνω ασυζητητί

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, _K2047KR
Η κριτική έγινε: 21 Σεπτεμβρίου 2020

Ζητάμε ένα τρίκλινο και ο εξυπνακιας στην ρεσεψιόν μας δίνει 2 δίκλινα..Του λέω κύριε μου ένα τρίκλινο ζητήσαμε..γιατί να πληρώσουμε 88 ευρώ...Δεν μου απάντησε ποτέ...το ξανά ρωτάω ..και μου λέει ότι θα σας κάνουμε άλλη τιμή.. Ξυπνάω κατεβαίνω κάτω ητανε μια κοπέλα μου λέει 43.50 τι λέω τι λες;;;για ένα άτομο..Τις εξηγώ τι μου είπε ο συνάδελφος της..και μου λέει ότι το μονοκλινο στοιχήσει 35.50 ...Μην πολυλογο η φωτογραφίες είναι απάτη.και το ξενοδοχείο να αξίζει 20 ούτε σεντ παραπάνω..

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, dimitriosliak
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο ήταν απαράδεκτο. Το πάτωμα βρώμικο με σκουπίδια, οι πρίζες δεν λειτουργούσαν όλες μόνο μια λειτουργούσε, η πόρτα του μπάνιου σπασμένη, η ντουζιέρα βρώμικη και γεμάτη με άλατα, οι πετσέτες από λευκές είχαν γίνει ελαφρώς γκρίζες από την πολυκαιρια και το κουβερλι που είχαν στρώσει πάνω στο κρεβάτι ήταν βρώμικο με λεκέδες. Επίσης μέσα στο δωμάτιο υπήρχε ένα μικρό ψυγείο που το ανοίξαμε κ μύριζε πολύ άσχημα είχε χαλασμένο τυρί μέσα μάλλον ξεχασμένο από κάποιον άλλο πελάτη υποθέτω...Εμείς μείναμε 4 ημέρες και δεν πέρασαν από το δωμάτιο 4 ολόκληρες ημέρες ούτε σκουπίδια να πάρουν ούτε πετσέτες και σεντόνια να αλλάξουν. Επιπλέον το πρωινό ήταν εντελώς λιτό δεν έχει επιλογές. Ακόμα μια μεγάλη σε ηλικία ξανθιά κυρία στην ρεσεψιόν δεν ήταν καθόλου ευγενική. Εμείς πληρώσαμε 40€ την ημέρα με σχεδόν μηδενικές παροχές. Εννοείται πως δεν το προτείνω πουθενά κατά κύριο λόγο είναι πολύ βρώμικο ξενοδοχείο και πολύ παλιά εσωτερικά τα δωμάτια και φυσικά όπως προείπα η ξανθιά κυρία στην ρεσεψιόν σε απωθεί πλήρως.

Ευχαριστούμε, B6539GY_
Η κριτική έγινε: 21 Ιουνίου 2020

Αν είσαστε υποψήφιος πελάτης καλά θα κάνετε να προσέξετε πολύ την οικονομική συμφωνία. 19 με 21 Ιουνίου έμεινα εκεί και μου ζήτησαν γιά ένα δίκλινο δωμάτιο (άκουσον άκουσον) 150 ευρώ....... Κάτι μισόλογα για δικαιολογία και τελικά πλήρωσα 130 ευρώ . το πρωινό για τα σκουπίδια το δωμάτιο μάλλον κακό και μόνο το προσωπικό προσπαθούσε να περισώσει τα ασυμμάζευτα.Για την ιστορία. Κατ' αρχάς είχα κάνει κράτηση για τρίκλινο και μου ζήτησαν 75 ευρώ ανά διανυκτέρευση. Σε λίγη ώρα άλλαξα την κράτηση σε δίκλινο και ο υπάλληλος μου είπε πως θα υπάρχει ανάλογη μείωση. Τελικά καλύτερα να πηγαίναμε σε ένα αστεράτο με τα ίδια χρήματα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, KOSTAS1955
Η κριτική έγινε: 10 Ιουνίου 2020

Το χειροτερο ξενοδοχειο ever.Φωτογραφιες δωματιων παραπλανητικες καμια σχεση με την πραγματικοτητα.Και παααααν βρωμικο.Δεν το συνιστω σε κανεναν το ξενοδοχειο.Αθλιο αθλιο αθλιο.Καλυτερα να πατε αλλου.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 146melip