“Απαράδεκτο”

Απέναντι από το Ωδείο
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Περιγραφή: Εστιατόριο υψηλής γαστρονομίας/Ελληνικής Κουζίνας και Wine Bar απέναντι από το ρωμαϊκό Ωδείο στην Πάτρα. Νόστιμο φαγητό ποιότητας και πάνω απ 'όλα με αυθεντικά υλικά. Τα γλυκά μας εκπληκτικά. Οι συνταγές μας ακολουθούν την αυθεντική ελληνική - μεσογειακή κουζίνα.
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το εστιατόριο ο Θεός να το κάνει την προηγούμενη βδομάδα λόγο ενός πολύ σοβαρού ραντεβού που είχα. Τα φαγητά ήταν ακριβά και μέτρια αλλά αυτό που μας ενόχλησε περισσότερο ήταν η συμπεριφορά της διεύθυνσης προς το προσωπικό. Όλο αυτό μας έβγαλε μια πολύ αρνητική αύρα με αποτέλεσμα να μην ευχαριστήθουμε καθόλου το γεύμα μας.ειναι θλιβερό να βλέπεις νέους γεμάτους όρεξη για δουλειά και να πέφτουν σε τέτοιους χαρακτήρες. Ένας επαγγελματίας θα πρέπει να μάθει πως να αφήνει τους πελατες του ευχαριστημένους.

4  Ευχαριστούμε, MARIOS M
Ο/η apenanti, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Απέναντι από το Ωδείο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Ιουλίου 2018

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για την κριτική σας.
Ωστόσο,μας προξενεί ιδιαίτερη εντύπωση η κριτική ως προς την διεύθυνση σχετικά με το προσωπικό.
Η διεύθυνση του εστιατορίου δεν έχει ΠΟΤΕ τέτοιες συμπεριφορές και σεβόμαστε όλους τους πελάτες και το προσωπικό μας.

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχουμε πάει με την παρέα μου αρκετές φορές " Απέναντι από το Ωδείο ". Θα έλεγα ότι μας αρέσει η απλότητα του χώρου και η ζέστη- φιλική ατμόσφαιρα. Οι γεύσεις των πιάτων είναι ισορροπημένες χωρίς υπερβολές και ενοχλητικές " εξάρσεις". Πολύ ευγενικό το προσωπικό και άμεσο το σέρβις. Λίγο ενοχλητική η κίνηση στο δρόμο, ειδικά τους θερινούς μήνες. Οι τιμές κανονικές. Ωραία και τα γλυκά που μας σερβίρουν....με μικρή ένσταση στο τσηζ κεηκ....(καθόλου κρίσπυ και πολύ παχιά η βάση του....). Σίγουρα θα ξαναρθουμε....

Ευχαριστούμε, kostas s
Ο/η apenanti, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Απέναντι από το Ωδείο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Ιουνίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 26 Μαρτίου 2018

πολυ καλη ποιοτητα φαγητου... ικανοποιητικες μεριδες... αλλα... υπερβολικα υψηλες τιμες και ειδικα στα πιατα εκτος καταλογου κατι που το συνηθιζουν αρκετα μαγαζια με αποτελεσμα ο πελατης να πεφτει στην παγιδα... το ειχαμε ξαναεπισκεφθει αρκετες φορες αλλα μαλλον αυτη ηταν η τελευταια... οποιος επιθυμει να πληρωσει ενα κομματι φανταστικης κατα τα αλλα σπανακοπιτας νηστισιμης 8ε, ενα πιατο παντζαρια 6ε και μια μεριδα βακαλαο σκορδαλια 11ε ο δρομος ειναι ανοιχτος και τα σκυλια δεμενα...

Ευχαριστούμε, georastaman7
Ο/η apenanti, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Απέναντι από το Ωδείο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για την κριτική σας.

Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Επισκεφθήκαμε το εστιατόριο πρίν λίγες ημέρες με συνεργάτες μας στην πόλη για επαγγελματικό γεύμα.Πολύ χορταστικές μερίδες,ευχάριστο περιβάλλον, με όμορφο διάκοσμο.Υπέροχα γλυκά. Σίγουρα θα ξαναπάμε όταν βρεθούμε στην Πάτρα.

Ευχαριστούμε, zimakys
Ο/η apenanti, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Απέναντι από το Ωδείο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ!Με χαρά να μας ξαναέλθετε!

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο περιβάλλον με πολύ καλή κουζίνα και το service εξίσου πολύ καλό. Το μόνο αρνητικό έρχεται λίγο μυρωδιά απ τον κάτω όροφο..

2  Ευχαριστούμε, Fotis D
Ο/η apenanti, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Απέναντι από το Ωδείο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε και για τα καλά σας λόγια.

Απέναντι από το Ωδείο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάτρα, Περιοχή Αχαΐας

Απέναντι από το Ωδείο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!