“Καλό & πλούσιο φαγητό”

Απέναντι από το Ωδείο
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Περιγραφή: Εστιατόριο υψηλής γαστρονομίας/Ελληνικής Κουζίνας και Wine Bar απέναντι από το ρωμαϊκό Ωδείο στην Πάτρα. Νόστιμο φαγητό ποιότητας και πάνω απ 'όλα με αυθεντικά υλικά. Τα γλυκά μας εκπληκτικά. Οι συνταγές μας ακολουθούν την αυθεντική ελληνική - μεσογειακή κουζίνα.
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Επισκεφθήκαμε το εστιατόριο πρίν λίγες ημέρες με συνεργάτες μας στην πόλη για επαγγελματικό γεύμα.Πολύ χορταστικές μερίδες,ευχάριστο περιβάλλον, με όμορφο διάκοσμο.Υπέροχα γλυκά. Σίγουρα θα ξαναπάμε όταν βρεθούμε στην Πάτρα.

Ευχαριστούμε, zimakys
Ο/η apenanti, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Απέναντι από το Ωδείο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ!Με χαρά να μας ξαναέλθετε!

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο περιβάλλον με πολύ καλή κουζίνα και το service εξίσου πολύ καλό. Το μόνο αρνητικό έρχεται λίγο μυρωδιά απ τον κάτω όροφο..

1  Ευχαριστούμε, Fotis D
Ο/η apenanti, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Απέναντι από το Ωδείο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε και για τα καλά σας λόγια.

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οι μερίδες των πιάτων είναι αρκετά μεγάλες σε σημείο που αν πάρεις πολλα πιάτα δεν κατάφερνεις να τα τελειώσεις!Παρολαυτα το φαγητο ειναι αρκετα καλό εχει ωραία ατμόσφαιρα!Είναι σχετικά μίκρο σαν μαγαζί αλλά αν έχετε όρεξη αξίζει να το επισκεφθείτε!

1  Ευχαριστούμε, Ηλίας Κ

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μας εξέπληξε θετικά και ευχάριστα το εστιατόριο. Το φαγητό εξαιρετικό σε συνδυασμό με τον χώρο που σου αφήνει μια οικεία αίσθηση και την χαλαρή μουσική. Οι μερίδες ικανοποιητικες και γευστικοτατες. Σχετικά με το κόστος, για 2 άτομα στοίχισε 38€ με σαλατα ορεκτικο και κυρίως πιάτο. Το σέρβις ηταν εξαιρετικό και φιλικό με τους πελάτες. Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα μιας και πρόκειται να το ξαναεπισκεφτω!!

1  Ευχαριστούμε, Dimitra M

Σας ευχαριστούμε πολύ,με μεγάλη μας χαρά να μας ξαναέρθετε!

Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπερτιμημένο , ακριβο κ δηθεν !!! Εχει τη τυχη να έχει αξιο κ γρηγορο προσωπικο, οχι καλη κουζίνα κ αθλια οικοδεσποινα .. Πολλη προσβλητικη προς τους πελατες κ το προσωπικο της!!! Δε το πλησιαζω ξανα ουτε απ εξω!!!

4  Ευχαριστούμε, Giorgio A
Ο/η apenanti, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Απέναντι από το Ωδείο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Μαρτίου 2018

Ειλικρινά μας κάνει τρομερή εντύπωση η τόση εμπάθεια στην κριτική σας και συγκεκριμένα για το φαγητό και την οικοδέσποινα...
Δεν έχουμε ΠΟΤΕ τέτοιες συμπεριφορές και σεβόμαστε όλους τους πελάτες και το προσωπικό μας.

Απέναντι από το Ωδείο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάτρα, Περιοχή Αχαΐας

Απέναντι από το Ωδείο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!