Επισκέφθηκα για πρώτη φορά την καφετέρια του ξενοδοχείου για να δω κι εγώ προς τι ο τόσος ενθουσιασμός. Ήμασταν δύο άτομα, και πήγαμε για brunch. Πήραμε δύο πιάτα που μας φάνηκαν ενδιαφέροντα από τον κατάλογο, (ο οποίος κατάλογος γεμάτος μεγάλα εντυπωσιακά πιάτα, αλλά όπως διαπιστώσαμε αργότερα το αποτέλεσμα ήταν τουλάχιστον απογοητευτικό). Το ένα πιάτο πλήρως άγευστο, παρόλα τα υλικά που είχε, με έναν περίεργο τρόπο κατάφερναν να ακυρωθούν μεταξύ τους οι γεύσεις, ενώ το άλλο πιάτο, είχε μια κρέμα η οποία ήταν τόσο δυνατή και σε τέτοια ποσότητα όπου καπέλωνε ό,τι άλλο υλικό υπήρχε. Σαν να μην έφταναν όλα αυτά, παραγγείλαμε έναν καφέ δύο φορές, ο οποίος δεν ήρθε τελικά ποτέ και φυσικά, το κερασάκι στη τούρτα ήταν όταν ζητήσαμε λογαριασμό και εν ολίγοις καταλήξαμε να αφήσουμε ένα γερό tip, επειδή και καλά δεν έβρισκαν ρέστα να μας δώσουν. Πρώτη και τελευταία.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, giorgos3g
Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο στεγάζεται σε ένα διατηρητέο κτήριο. Έχει φανταστική διακόσμηση . Πεντακάθαρο, με πολύ καλή εξυπηρέτηση! Πολύ καλό πρωινό, το welcome drink με ενθουσίασε !!!Ειλικρινά είναι ότι καλύτερο έχω να προτείνω!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Litsa T
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

Στην καρδια της παλιας πολης βρεθηκαμε μπροστα σε μια εκπληκτικη μεταμορφωση ενος νεοκλασικου κτιριου σε ενα πολυτελες λιτο ντιζαινατο ξενοδοχειο.Η υποδοχη σε προδιαθετει για το τι θα συναντησεις στο εσωτερικο του κτιριου. Οι χωροι αξιοποιηθηκαν αριστα και διατηρηθηκαν ολα τα παλαια στοχεια του .Τα ευγενικα κοριτσια της Reception μας ξεναγησαν με ενα welcome drink στους χωρους και στο δωματιο μας.Ενα δωματιο με μπαλκονι ,ευρυχωρο με μοντερνα διακοσμηση,προσεγμενο σε καθε του λεπτομερεια,οπως το εκπληκτικο στρωμα του κρεββατιου ,τα χρωματα,το εξαιρετικο στυλιστικα μπανιο ,η ποιοτητα των λευκων ειδων και σεντονιων, τα φωτιστικα ,που καθιστουν την διαμονη ανεπαναληπτη.Και ολα αυτα συμπληρωνονται απο ενα πρωτογνωρα ιδιαιτερο πρωινο φτιαγμενο και παρουσιασμενο με μοναδικο τροπο.
Στον κηπο του ξενοδοχειου απολαυσαμε ενα light μεσημεριανο κατω απο την σκια και την δροσια που σου δινουν τα δενδρα του.
Αυτο το ξενοδοχειο ειναι το νεο διαμαντι της Πατρας!!

1  Ευχαριστούμε, Dimitris1955
Μετάφραση Google