eDreams
Orbitz.com
Travelocity
Η κριτική έγινε: 2 Απριλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερή αισθητική φιλικότατης ρεσεπψιον άψογη εξηπηρετηση σε όλα στη καρδιά της Πάτρας πραγματικά ένα στολίδι συστήνεται ανεπιφύλακτα σε οποίων θέλει ποιότητα στη διαμονή του είναι κάτι που έλειπε από τα city hotel

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, marinosdiamonds
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μικρό, φιλικό, ζεστό, σε κάνει να αισθάνεσαι λες και είσαι σπίτι σου!! Με παρκινγκ...η θέση του σε βοηθάει να επισκεφτείς με τα πόδια την παλιά Πάτρα με τις στοές τις το ρωμαϊκό ωδείο και το κάστρο. Πολύ καλή τοποθεσία για επισκέπτες, οικονομικό και αξίζει τα χρήματα του .

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, ioannisgg
Η κριτική έγινε: 19 Δεκεμβρίου 2019

Δωμάτια απίστευτης αισθητικής. Ευφάνταστη ανακαίνιση οικήματος από τα παλιά. Έμφαση στη λεπτομέρεια. Προσωπικό εξαιρετικά ευγενικό..Πρωϊνό με άποψη ξεφεύγει από τα συνηθισμένα. Σχέση ποιότητας τιμής σωστή. Συγχαρητήρια για όλα.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, _O8863AT
Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2019

Με έβαλαν σε δωμάτιο στο ισόγειο ,δίπλα στις κοινόχρηστες τουαλέτες και είμαι πελάτης πήγαινα κάθε μήνα.Γυρω από το κρεββάτι ο χώρος ήταν μισό μέτρο ,έβλεπα στο τοίχο του ακάλυπτου και παρά τα παράπονα μου ,δεν ίδρωσε το αυτί τους.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Πηγαίντε αλλού
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, athanasiosakalestos
Η κριτική έγινε: 10 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή επιλογή για όποιον ψάχνει ένα μέρος να ηρεμήσει!! Πολύ ωραία και ζέστη ατμόσφαιρα!! Το προσωπικό ευγενέστατο και πάντα στη διάθεσή μας!! Πολύ πλούσιο πρωινό!! Στα συν η τοποθεσία του!! Πολλά κοντά από στα περισσότερα αξιοθέατα της πόλης!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, nikosp702