Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2017

Πολύ όμορφα δωμάτια με βαριά διακόσμηση,πεντακάθαρα κ πολύ ζεστά!Στα μείον τους ειναι που είναι αρκετά μικρά,προσωπικά κλείσαμε κ ενα μονόκλινο για τον γιό μας.Πολύ καλή σχέση ποιότητας-τιμής,αν κ μας κράτησαν 5 ευρώ επιπλέον στο λογαριασμό μας για 2 σοκολάτες κ δυο μπουκαλάκια νερό που πήραμε απο το mini bar του δωματίου.θεωρώ πως για 85,50 ευρώ που πληρώσαμε θα μπορούσαν να μην κρατηθούν!!!

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Gogo H
Η κριτική γράφτηκε 12 Δεκεμβρίου 2017

Ένα όμορφα αναπαλαιωμένο νεοκλασικό κτήριο στο κέντρο της πόλης. Μεγάλο πλεονέκτημα για να μην χτησιμοποιήσεις αυτοκίνητο για τις μετακινήσεις σου. Λίγο βαριά η διακόσμηση για το γούστο μου, παχιά χαλιά, ταπετσαρίες... το καλοκαίρι μάλλον θα υπάρχει πρόβλημα με την θερμοκρασία, άλλα πολύ προσεγμένο, καθαρό και με ιδιαίτερη φροντίδα στα στρώματα και τον ποιοτικό ύπνο. Το προσωπικό πάντα χαμογελαστό και πρόθυμο να παράσχει οποιαδήποτε βοήθεια, ιδίως η καστανή κυρία στην υποδοχή, και το πρωινό απίθανο! Σπιτικές γεύσεις με πολλές επιλογές κυρίως αν κριθεί με την τιμή που προσφέρεται.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, chrispap42
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενέστατη ρεσεψιόν, πεντακάθαρο ξενοδοχείο, μικρά δωμάτια αλλά τρομερά πολύ όμορφα. Το πιο τρομερό πράγμα που έχει είναι η αξία και η εκτίμηση προς τους πελάτες του ....... δεν έχω ξαναδεί σε ξενοδοχείο στρώματα coco mat. Πραγματικά έκανα τον ωραιότερο ύπνο που έχω κάνει ποτέ.

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, Vasilis P
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2017

Το δωμάτιο ήταν πανέμορφο με αυθεντικές ζωγραφιές στους τοίχους και στην οροφή , το ξενοδοχείο καλά οργανωμένο, στο κέντρο της πόλης, μπορείς να βγεις κα να περπατήσεις άνετα, άριστη εξυπηρέτηση από το προσωπικό με ευγενική συμπεριφορά, πρωινό με ιδιαίτερες γεύσεις...

• Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Antonis K
Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2017

Ζεστή υποδοχή, πληροφορίες, οδηγιες στο δωμάτιο, καθαρο, σωστές τιμές, κεντρικο σημείο, λειτουργικό!
Το προσωπικο εξυπηρετικο και χαριτωμένο με χαμογελα!
Το πρωινο σε ωραίο χώρο και πλουσιο.
Τα amenities ίσως θέλουν ποιοτική αναβάθμιση!

• Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Pantelis K