ZenHotels.com
Expedia.com68 $
eDreams
Travelocity
Η κριτική έγινε: 21 Μαρτίου 2022

ολα ηταν εξαιρετικα με εξαιρεσην τα μη χρηστικα κομοδινα και τα ενωμενα κρεβατια για το σχηματισμο ενος μεγαλου διπλου κρεβατιου. καθαριοτητα ευηλιο δωματιο ευγενεια και εξυπηρετηση προσωπικου τοποθεσια και κλειστο παρκινγ τα πλεονεκτηματα του ξενοδοχειου

Ευχαριστούμε, avelen926030
Ο/η IOANNIS TSOULIS, Other του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Μαρτίου 2022

Αγαπητέ Αντώνιε ,
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Μας ικανοποιεί , οτι η γενική σας εντύπωση απο τη διαμονή σας ήταν θετική και οτι μείνατε ενθουσιασμένος απο την εξυπηρέτηση του προσωπικού και την τοποθεσία.
Θα ήθελα να γνωρίζετε πως οι παρατηρήσεις σας θα μεταβιβαστούν άμεσα στα αντίστοιχα τμήματα.
Ευελπιστούμε πως θα έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας σε ενα απο τα ξενοδοχεία μας του ομίλου Αιροτέλ.

Η κριτική έγινε: 18 Μαρτίου 2022

Ευγενικό προσωπικό,καλή τοποθεσία,καθαρό δωμάτιο αλλά με δυνατότητες βελτίωσης(διαρροή στο καζανάκι,απουσία προϊόντων περιποίησης,περίεργη μυρωδιά στο χώρο)Ωραίο στρώμα στο κρεββάτι..Το πρωινό αν κ πλούσιο με απογοήτευσε ποιοτικά.

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, mariapanagopoulou1
Ο/η IOANNIS TSOULIS, Other του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Μαρτίου 2022

Αγαπητή Μαρία
Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.

Με χαρά δεχτήκαμε τις ευγενικές αναφορές σας για την εξυπηρέτηση των υπαλλήλων. Μας ικανοποιεί επίσης που βρήκατε τα δωμάτια και την καθαριότητα αντάξια των προσδοκιών σας.Οι παρατηρήσεις σας σχετικά για το πρόβλημα στο καζανάκι, την απουσία κάποιων προιόντων περιποίησης και για το πρωινό έχουν ληφθεί υπόψη.
Επιτρέψτε μου να σας ενημερώσω πως στόχος όλων μας είναι η συνεχής βελτίωση των παρεχόμενων υπηρεσιών μας και αυτό πιστεύω πως θα έχετε την ευκαιρία να το διαπιστώσετε σε μελλοντική σας επίσκεψη στο ξενοδοχείο μας.
Ευελπιστούμε πως θα έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας ώστε να μείνετε απόλυτα ευχαριστημένοι με όλες τις υπηρεσίες μας.

Η κριτική έγινε: 16 Μαρτίου 2022

Ηταν ένα πολύ ευχάριστο και ξεκούραστο διήμερο στο ξενοδοχείο. Όλα ήταν ιδανικά.
Το προσωπικό ευγενικό και έτοιμο να απαντήσει σε όλα τα ερωτήματά μας όπως πάντα άλλωστε. Ευχαριστούμε πολύ που κάνατε τη διαμονή μας ξεχωριστή. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟΙ ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΣΠΥΡΟΣ-ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Ευχαριστούμε, varouchas78

Αγαπητέ κύριε Βαρούχα,
Όλοι εμείς στο PATRAS SMART , μέλος της Airotel Group, εκτιμούμε κάθε θετικό σχόλιο το οποίο μας γεμίζει με χαρά και ικανοποίηση στην προσπάθεια που καταβάλλουμε να κάνουμε τη διαμονή σας καλύτερη.
Ευχόμαστε να σας υποδεχτούμε πολύ σύντομα πάλι κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 14 Μαρτίου 2022

Πολυ καλο …για οτι προσφέρει ! Ωραίος χωρος, πολυ ζεστός, ισως και παραπανω απ οσο χρειαζεται, διπλα στο λιμανι, με υπόγειο παρκινγκ, φουλ πρωινο, τεραστια τηλεοραση, δωρεαν νεράκια στο δωματιο και πολυ καλη τιμη !!!

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Ioannis M
Ο/η IOANNIS TSOULIS, Other του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Μαρτίου 2022

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε για την υπέροχη κριτική σας! Εκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Χαιρόμαστε που απολαύσατε το δωμάτιο με τις παροχές του και το Ελληνικό παραδοσιακό πρωινό μας .Σας ευχαριστούμε και πάλι για τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας και ευελπιστούμε να σας καλωσορίσουμε και στα υπόλοιπα ξενοδοχεία του ομίλου μας.
Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 9 Μαρτίου 2022

Αρχικα τελεια τοποθεσια κοντα στο κεντρο,αψογο και πολυ ευγενικο προσωπικο μας βοηθησαν σε οτι χρειαστηκαμε ,το δωματιο αψογο και πολυ καθαρο και το πρωινο που καλο.Η τιμη αρκετα καλη σε σχεση με το δωματιο.

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, pgeral491674
Ο/η IOANNIS TSOULIS, Other του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Μαρτίου 2022

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας και την άριστη βαθμολογία! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που είχατε μία τόσο θετική εμπειρία μαζί μας απολαμβάνοντας τους χώρους μας, την τοποθεσία , το Ελληνικό παραδοσιακό
πρωινό και το δωμάτιο με τις παροχές του. Μας τιμούν ιδιαίτερα τα σχόλιά σας για τους συναδέλφους μας .Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα κοντά μας, σε ενα απο τα ξενοδοχεία μας του ομίλου Αιροτέλ.