Agoda.com
Booking.com66 $
Priceline66 $
StayForLong68 $
Η κριτική έγινε: 22 Φεβρουαρίου 2021

Ωραία άνετα μοντέρνα δωμάτια , Πρωινό καλό, τα έχει όλα . Πολύ καλή τιμή για επαγγελματίες . Λίγο θόρυβο από τον δρόμο εάν γίνει επιλογή μπροστινού δωματίου . Parking εύκολο. Προσωπικό πολύ καλό και φιλικό .

Ευχαριστούμε, gkatsirelos
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητέ Επισκέπτη
Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που είχατε μία τόσο θετική εμπειρία μαζί μας απολαμβάνοντας τις υπηρεσίες των συναδέλφων, τους χώρους μας, το Ελληνικό παραδοσιακό πρωινό, την τοποθεσία μας.
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε , οτι θα προχωρήσουμε σε μια τεχνική ηχομόνωσης στα ρολά των μπροστινών δωματίων , που νομίζω οτι θα υπάρξει βελτίωση της ηχορύπανσης απο τον δρόμο.
Σας ευχαριστούμε και πάλι για την προτίμησή σας να μείνετε στο Patras Smart και ευελπιστομε να σας καλωσορίσουμε σύντομα σε οποιοδήποτε από τα ξενοδοχεία του ομίλου μας για μία ευχάριστη διαμονή.

Η κριτική έγινε: 21 Φεβρουαρίου 2021

Υπέροχο ξενοδοχείο με υπέροχους ανθρώπους που δουλεύουν με επαγγελματισμο. Άριστα δωμάτια με καθαρούς χώρους σε όλο το ξενοδοχείο. Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους τους ενδιαφερόμενους για να μείνουν στο ξενοδοχείο

Ευχαριστούμε, jvaios

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την άριστη βαθμολογία! Τα θετικά σας σχόλια είναι η μέγιστη επιβράβευση για το ξενοδοχείο μας. Χαιρόμαστε ειλικρινά που η εικόνα που αποκομίσατε από το ξενοδοχείο μας ήταν άριστη και που απολαύσατε τόσο πολύ το δωμάτιο με τις παροχές του και το παραδοσιακό μας πρωινό. Μας τιμά ιδιαίτερα η δήλωσή σας ότι μας προτείνετε σε ολους τους ενδιαφερόμενους χωρίς δεύτερη σκέψη. Ευελπιστούμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε σύντομα σε οποιοδήποτε από τα ξενοδοχεία του ομίλου μας για μία ευχάριστη διαμονή.

Η κριτική έγινε: 13 Φεβρουαρίου 2021

Όπως και στην προηγούμενη κριτική μου υποστήριξα τον επαγγελματισμό των υπαλλήλων αλλά και την εν γενεί υπεροχή του ξενοδοχείου, έτσι και πάλι δηλώνω απερίφραστα ότι, όλα ήταν άψογα και υπέροχα, για ακόμη μια φορά τα θερμά μου συγχαρητήρια, σε προσωπικό αλλά και διοίκηση!

Ευχαριστούμε, autostarconnolly
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την άριστη βαθμολογία! Τα θετικά σας σχόλια είναι η μέγιστη επιβράβευση για το ξενοδοχείο μας. Χαιρόμαστε ειλικρινά που η εικόνα που αποκομίσατε από το ξενοδοχείο μας ήταν άριστη και που απολαύσατε τόσο πολύ το δωμάτιο με τις παροχές του και το παραδοσιακό μας πρωινό. Μας τιμά ιδιαίτερα η δήλωσή σας για το προσωπικό που είναι η ψυχή για κάθε ξενοδοχείο.
Ευελπιστούμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε σύντομα σε οποιοδήποτε από τα ξενοδοχεία του ομίλου μας .

Η κριτική έγινε: 11 Φεβρουαρίου 2021

σίγουρα θα ξανάλθω ειναι πολυ ωραιο περιβάλλον καθαρό και ανετο .... οτι ακριβώς εψαχνα ... σε πολυ βολικό σημείο ..... το προσωπικό παντα χαμογελαστό και φιλόξενο .. διαθέτει περισσοτερες παροχες απο την τιμή δωματία

Ευχαριστούμε, dimitriosfysikop2021
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας στη πόλη μας και για τον χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλιά σας. Τα θετικά σας σχόλια είναι η μέγιστη επιβράβευση για το ξενοδοχείο μας. Χαιρόμαστε ειλικρινά που η εικόνα που αποκομίσατε ήταν άριστη και που απολαύσατε τόσο πολύ το δωμάτιο με τις παροχές του και το παραδοσιακό μας πρωινό. Μας τιμά ιδιαίτερα η θετική σας εντύπωση για το προσωπικό και η δήλωσή σας ότι θα μας προτιμούσατε ξανά χωρίς δεύτερη σκέψη . Ευελπιστούμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε σύντομα σε οποιοδήποτε από τα ξενοδοχεία του ομίλου μας για μία ευχάριστη διαμονή.

Η κριτική έγινε: 18 Ιανουαρίου 2021

Εύκολα προσβάσιμο, μπροστά στο λιμάνι, με σωστά μέτρα υγιεινής για τον covid και άνετα δωμάτια. Διαθέτει ένα μικρό υπόγειο parking. Ιδανικό για όσους θέλουν να ταξιδέψουν με το πλοίο και πρέπει να διανυκτερεύσουν.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, lampagro
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιανουαρίου 2021

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Patras Smart για τη διαμονή σας στην πόλη μας και για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Μας ικανοποίησε το γεγονός ότι η γενική σας εντύπωση απο το ξενοδοχείο μας ήταν θετική , οπως επίσης και απο τα μέτρα υγιεινής
για τον covid-19.. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που εξυπηρετηθήκατε από την τοποθεσία του ξενοδοχείου και τις θέσεις στάθμευσης. Ευελπιστούμε πως θα έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα κοντά μας σε ενα απο τα ξενοδοχεία του ομίλου μας.