Agoda.com
Expedia.com64 $
Priceline66 $
StayForLong68 $
Η κριτική έγινε: 11 Φεβρουαρίου 2021

σίγουρα θα ξανάλθω ειναι πολυ ωραιο περιβάλλον καθαρό και ανετο .... οτι ακριβώς εψαχνα ... σε πολυ βολικό σημείο ..... το προσωπικό παντα χαμογελαστό και φιλόξενο .. διαθέτει περισσοτερες παροχες απο την τιμή δωματία

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, dimitriosfysikop2021
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Φεβρουαρίου 2021

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας στη πόλη μας και για τον χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλιά σας. Τα θετικά σας σχόλια είναι η μέγιστη επιβράβευση για το ξενοδοχείο μας. Χαιρόμαστε ειλικρινά που η εικόνα που αποκομίσατε ήταν άριστη και που απολαύσατε τόσο πολύ το δωμάτιο με τις παροχές του και το παραδοσιακό μας πρωινό. Μας τιμά ιδιαίτερα η θετική σας εντύπωση για το προσωπικό και η δήλωσή σας ότι θα μας προτιμούσατε ξανά χωρίς δεύτερη σκέψη . Ευελπιστούμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε σύντομα σε οποιοδήποτε από τα ξενοδοχεία του ομίλου μας για μία ευχάριστη διαμονή.

Η κριτική έγινε: 18 Ιανουαρίου 2021

Εύκολα προσβάσιμο, μπροστά στο λιμάνι, με σωστά μέτρα υγιεινής για τον covid και άνετα δωμάτια. Διαθέτει ένα μικρό υπόγειο parking. Ιδανικό για όσους θέλουν να ταξιδέψουν με το πλοίο και πρέπει να διανυκτερεύσουν.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, lampagro
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιανουαρίου 2021

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Patras Smart για τη διαμονή σας στην πόλη μας και για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα προς εμάς σχόλια.
Μας ικανοποίησε το γεγονός ότι η γενική σας εντύπωση απο το ξενοδοχείο μας ήταν θετική , οπως επίσης και απο τα μέτρα υγιεινής
για τον covid-19.. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που εξυπηρετηθήκατε από την τοποθεσία του ξενοδοχείου και τις θέσεις στάθμευσης. Ευελπιστούμε πως θα έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα κοντά μας σε ενα απο τα ξενοδοχεία του ομίλου μας.

Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό κατάλυμα, πολύ κοντά στο εμπορικό κέντρο... Ιδανικό για διακοπές αλλά και για επαγγελματικά ταξίδια!!! Πεντακάθαρο, μοντέρνο, με πλούσιο πρωινό σε μπουφέ. Διαθέτει δωρεάν κλειστό parking, στο υπόγειο του ξενοδοχείου. Το προσωπικό είναι χαμογελαστό, ευγενικό και πάντα πρόθυμο να εξυπηρετήσει όλους τους πελάτες. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα και εννοείτε ότι θα το επισκεφτώ ξανά, στο επόμενο ταξίδι που θα πραγματοποιήσω στην Πάτρα.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, gigoum
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Δεκεμβρίου 2020

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την άριστη βαθμολογία! Τα θετικά σας σχόλια είναι η μέγιστη επιβράβευση για το ξενοδοχείο μας. Χαιρόμαστε ειλικρινά που η εικόνα που αποκομίσατε από το ξενοδοχείο μας ήταν άριστη και που απολαύσατε τόσο πολύ το δωμάτιο με τις παροχές του και το παραδοσιακό μας πρωινό. Μας τιμά ιδιαίτερα η δήλωσή σας ότι θα μας προτιμούσατε ξανά χωρίς δεύτερη σκέψη και η πολύ καλή εντύπωσή σας για το προσωπικό .Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε σύντομα σε οποιοδήποτε από τα ξενοδοχεία του ομίλου μας, για μια ευχάριστη διαμονή. Σας ευχόμαστε χρόνια πολλά και ευτυχισμένο το νέο έτος.

Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2020

Από τα λίγα ξενοδοχεία που εδώ και πολλά χρόνια, και πιο συγκεκριμένα από την πρώτη στιγμή που άνοιξε, ξεχωρίζουν για το στυλ δωματίων και γενικά όλων των εσωτερικων χώρων του ξενοδοχείου, την καθαριότητα, το πολύ καλό σέρβις, την πολύ καλή τοποθεσία και φυσικά την σωστή αναλογία τιμής και ποιότητας.

Ευχαριστούμε, brwhellasltd

Αγαπητέ Επισκέπτη
Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που είχατε μία τόσο θετική εμπειρία μαζί μας απολαμβάνοντας τις υπηρεσίες των συναδέλφων, τους χώρους μας, το Ελληνικό παραδοσιακό πρωινό, την τοποθεσία μας.
Μας τιμά ιδιαιτέρως το γεγονός ότι μείνατε ενθουσιασμένος και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα σε οποιοδήποτε από τα ξενοδοχεία του ομίλου μας για μία ευχάριστη διαμονή.
Σας ευχόμαστε χρόνια πολλά με υγεία και ευτυχισμένο το 2021.

Η κριτική έγινε: 25 Δεκεμβρίου 2020

Το προσωπικο ήταν πολύ ευγενικο και βοηθητικό. Το δωμάτιο πεντακάθαρο και πόλυ άνετο! Η τοποθεσία πολύ καλή, κοντά στο κέντρο της πόλης. Αν ξαναβρεθώ στην Πάτρα σίγουρα θα το ξαναεπιλεξω για την διαμονή μου.

Ευχαριστούμε, belanna1995

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας και για την υπέροχη κριτική σας! Εκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Μας τιμά ιδιαίτερα το σχόλιο για τους συναδέλφους μας. Χαιρόμαστε που απολαύσατε το δωμάτιο και τις παροχές του οπως και τη τοποθεσία . Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα σε ενα απο τα ξενοδοχεία του ομίλου μας.