Orbitz.com
Trip.com
StayForLong
Hurb
Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2020

Από τα λίγα ξενοδοχεία που εδώ και πολλά χρόνια, και πιο συγκεκριμένα από την πρώτη στιγμή που άνοιξε, ξεχωρίζουν για το στυλ δωματίων και γενικά όλων των εσωτερικων χώρων του ξενοδοχείου, την καθαριότητα, το πολύ καλό σέρβις, την πολύ καλή τοποθεσία και φυσικά την σωστή αναλογία τιμής και ποιότητας.

Ευχαριστούμε, brwhellasltd
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Δεκεμβρίου 2020

Αγαπητέ Επισκέπτη
Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που είχατε μία τόσο θετική εμπειρία μαζί μας απολαμβάνοντας τις υπηρεσίες των συναδέλφων, τους χώρους μας, το Ελληνικό παραδοσιακό πρωινό, την τοποθεσία μας.
Μας τιμά ιδιαιτέρως το γεγονός ότι μείνατε ενθουσιασμένος και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα σε οποιοδήποτε από τα ξενοδοχεία του ομίλου μας για μία ευχάριστη διαμονή.
Σας ευχόμαστε χρόνια πολλά με υγεία και ευτυχισμένο το 2021.

Η κριτική έγινε: 25 Δεκεμβρίου 2020

Το προσωπικο ήταν πολύ ευγενικο και βοηθητικό. Το δωμάτιο πεντακάθαρο και πόλυ άνετο! Η τοποθεσία πολύ καλή, κοντά στο κέντρο της πόλης. Αν ξαναβρεθώ στην Πάτρα σίγουρα θα το ξαναεπιλεξω για την διαμονή μου.

Ευχαριστούμε, belanna1995

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας και για την υπέροχη κριτική σας! Εκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Μας τιμά ιδιαίτερα το σχόλιο για τους συναδέλφους μας. Χαιρόμαστε που απολαύσατε το δωμάτιο και τις παροχές του οπως και τη τοποθεσία . Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα σε ενα απο τα ξενοδοχεία του ομίλου μας.

Η κριτική έγινε: 20 Δεκεμβρίου 2020

Πρώτη φορά σε αυτό το ξενοδοχείο σε επαγγελματικό ταξίδι και οι εντυπώσεις άριστες. Πολύ καλό και ευγενικό προσωπικό, καταπληκτική τοποθεσία με εύκολο πάρκινγκ και αξιοπρεπές πρωινό. Τα δωμάτια άνετα, χωρίς μπαλκόνι το δικό μου. Σίγουρα θα εμένα ξανά.

Ευχαριστούμε, Nikos P
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Δεκεμβρίου 2020

Αγαπητέ Επισκέπτη
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας και για την όμορφη κριτική σας! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που είχατε μία τόσο θετική εμπειρία μαζί μας απολαμβάνοντας τις υπηρεσίες των συναδέλφων, τους χώρους μας, το Ελληνικό παραδοσιακό πρωινό, την τοποθεσία μας.

Η κριτική έγινε: 17 Δεκεμβρίου 2020

Τό ξενοδοχείο είναι σχετικά κοντά στο κέντρο τής πόλης οπότε κάποιος μπορεί να πάει με τά πόδια άν τού αρέσει τό περπάτημα. Έιναι καθαρό καί τό προσωπικό σχετικα ευγενικό. Το πρωινό εχει αρκετές επιλογές.

Ευχαριστούμε, nikoskitidis

Αγαπητέ Πελάτη,
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας στην πόλη μας και για το χρόνο που αφιερώσατε για τα σχόλια σας. Μας χαροποιεί ιδιαιτέρως ότι σας ικανοποίησε το σύνολο των εγκαταστάσεων και των παροχών του ξενοδοχείου μας
Σκοπός μας πάντα είναι η ικανοποίηση στο μέγιστο βαθμό των πελατών μας ούτως ώστε να αισθάνονται σαν το σπίτι τους μακριά από το σπίτι τους. Ειλικρινά χαιρόμαστε για τα καλά σας λόγια για τους συναδέλφους μας αλλά και το πρωινό μας, που προσπαθούμε συνεχώς να βελτιώνουμε και να εμπλουτίζουμε. Ευελπιστούμε πως θα έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2020

Ευγενικό προσωπικό και εξυπηρετικό, καθαρό ξενοδοχείο αλλά πάρα πολλή ζέστη το δωμάτιο (χειμώνας) παρ'όλο που ο κλιματισμός ήταν κλειστός. Επίσης η πόρτα του μπάνιου δεν έκλεινε καλά. Το πρωινό ήταν οκ, όχι κάτι ιδιαίτερο.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, ttzimas
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Νοεμβρίου 2020

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας στην πόλη μας και για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα σχόλια σας. Μας χαροποιεί ιδιαιτέρως ότι η γενική σας εντύπωση ήταν θετική απο τη διαμονή σας.Ζητάμε συγνώμη για το προβλημα με το κλείσιμο της πόρτας του μπάνιου και έχουμε ήδη ενημερώσει το τμήμα συντήρησης για την επιδιόρθωσή του. Ειλικρινά χαιρόμαστε για τα καλά σας λόγια, για τους συναδέλφους μας που είναι η ψυχή κάθε ξενοδοχείου. Ευελπιστούμε πως θα έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα κοντά μας σε ενα απο τα ξενοδοχεία του ομίλου Αιροτέλ.