Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2020

Ευγενικό προσωπικό και εξυπηρετικό, καθαρό ξενοδοχείο αλλά πάρα πολλή ζέστη το δωμάτιο (χειμώνας) παρ'όλο που ο κλιματισμός ήταν κλειστός. Επίσης η πόρτα του μπάνιου δεν έκλεινε καλά. Το πρωινό ήταν οκ, όχι κάτι ιδιαίτερο.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, ttzimas
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Νοεμβρίου 2020

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας στην πόλη μας και για το χρόνο που αφιερώσατε για τα πολύτιμα σχόλια σας. Μας χαροποιεί ιδιαιτέρως ότι η γενική σας εντύπωση ήταν θετική απο τη διαμονή σας.Ζητάμε συγνώμη για το προβλημα με το κλείσιμο της πόρτας του μπάνιου και έχουμε ήδη ενημερώσει το τμήμα συντήρησης για την επιδιόρθωσή του. Ειλικρινά χαιρόμαστε για τα καλά σας λόγια, για τους συναδέλφους μας που είναι η ψυχή κάθε ξενοδοχείου. Ευελπιστούμε πως θα έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα κοντά μας σε ενα απο τα ξενοδοχεία του ομίλου Αιροτέλ.

Η κριτική έγινε: 5 Νοεμβρίου 2020

Οπως παντα εξαιρετικα , μετά την ανανέωση στο lobby , η εικονα του εγινε πιο φιλική . Το προσωπικό ηταν εξαιρετικά φιλικό και εξυπηρετικό και ο χώρος καθάρος και προσεγμένος .Πολύ ωραια η νεα τηλεόραση που υπάρχει στα δωμάτια !!! Η σταθερή μου επιλογή οταν επισκέπτομαι την περιοχή..

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Alotinos64
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Νοεμβρίου 2020

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την άριστη βαθμολογία! Τα θετικά σας σχόλια είναι η μέγιστη επιβράβευση για το ξενοδοχείο μας. Χαιρόμαστε ειλικρινά που η εικόνα που αποκομίσατε από το ξενοδοχείο μας μετά και την ανακαίνιση του lobby , ήταν άριστη απολαμβάνοντας το δωμάτιο με τις παροχές του. Μας τιμά ιδιαίτερα η δήλωσή σας ότι είμαστε η σταθερή προτίμησή σας στη πόλη μας και τα εξαιρετικά λόγια για το προσωπικό.
Ευελπιστούμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε σύντομα σε οποιοδήποτε από τα ξενοδοχεία του ομίλου μας .

Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ άμορφο ξενοδοχείο στην καρδιά της Πατρας. Μεγάλα, καθαρά και εξοπλισμένα δωμάτια με τα πάντα. Πολύ καλο πρωινό και οι υπάλληλοι του ξενοδοχείου έτοιμοι να σε βοηθήσουν σε ότι χρειαστείτε. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, bianconerovero
Ο/η AIROTEL GROUP, Other του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ Επισκέπτη
Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που είχατε μία τόσο θετική εμπειρία μαζί μας απολαμβάνοντας τις υπηρεσίες των συναδέλφων, τους χώρους μας, το Ελληνικό παραδοσιακό πρωινό, την τοποθεσία μας.
Μας τιμά ιδιαιτέρως το γεγονός ότι μείνατε ενθουσιασμένος και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα σε οποιοδήποτε από τα ξενοδοχεία του ομίλου μας για μία τέλεια εμπειρία διαμονής.

Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2020

Το check in ήταν πολύ γρήγορο και η κοπέλα πολύ ευχάριστη . Το δωμάτιο έβλεπε μπροστά και έβλεπε στην θάλασσα και αυτο ήταν πολύ ωραίο. Το μείον ήταν οτι τα σαπούνια δεν ήταν μίας χρήσης και αυτο το λεω λογο COVID-19.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, marina26bd

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε για τη διαμονή σας το ξενοδοχείο μας και για τον πολύτιμο χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε τα σχόλιά σας μαζί μας.Μας ικανοποιεί ιδιαίτερα , οτι μείνατε ικανοποιημένος απο τήν υποδοχή κατά την άφιξή σας και απο την θέα του δωματίου που σας χάρισε μια όμορφη διαμονή. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε, οτι το προσωπικό του ξενοδοχείου μας είναι εκπαιδευμένο και ελέγχεται για την εφαρμογή των υγειονομικών πρωτόκολων που αφορούν την καθαριότητα και απολύμανση γενικά σε κάθε σημείο του δωματίου και μπάνιου.
Ευελπιστούμε , πως θα έχουμε την χαρά να σας φιλοξενήσουμε σύντομα σε ενα απο τα ξενοδοχεία του ομίλου Αιροτελ, στην Πάτρα, στην Αθήνα ή στην Καβάλα.

Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2020

Το ξενοδοχείο βρίσκεται περίπου 10' με τα πόδια από τον πεζόδρομο της Ρήγα Φεραίου, δίπλα στον σιδηροδρομικό σταθμό του Αγίου Ανδρέα. Το δωμάτιο ήταν αρκετά ευρύχωρο, με μεγάλο μπάνιο. Το πρωινό ήταν αρκετά καλό και το προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό. Παρότι διαθέτει υπόγειο χώρο στάθμευσης, οι θέσεις είναι πολύ περιορισμένες, οπότε οι πιθανότητες να βρεις θέση είναι ελάχιστες (εμείς 2 μέρες δεν βρήκαμε). Τα μέτρα για τον covid ακολουθήθηκαν και γνωστοποιήθηκαν κατά την άφιξή μας. Να προτιμήσετε να μπροστινά δωμάτια με θέα την θάλασσα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Προτιμήστε τα μπροστινά δωμάτια με θέα την θάλασσα, τα πίσω είναι πάνω στις γραμμές του τρένου με αποτέλεσμα να έχει πολύ θόρυβο.
1  Ευχαριστούμε, tzoakos

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας στην πόλη μας και για το χρόνο που αφιερώσατε για τα σχόλια σας. Μας χαροποιεί ιδιαιτέρως ότι σας ικανοποίησε το σύνολο των εγκαταστάσεων και των παροχών του ξενοδοχείου μας
Σκοπός μας πάντα είναι η ικανοποίηση στο μέγιστο βαθμό των πελατών μας .Ειλικρινά χαιρόμαστε για τα καλά σας λόγια για τους συναδέλφους μας αλλά και το πρωινό μας, που προσπαθούμε συνεχώς να βελτιώνουμε και να εμπλουτίζουμε. Ευελπιστούμε πως θα έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα κοντά μας.