Airotel Patras Smart Hotel
Hotel Marie Palace(Πάτρα)
  • Υπηρεσία δωματίου
Olympic Star Hotel(Πάτρα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Maison Grecque(Πάτρα)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Byzantino Hotel(Πάτρα)
Agoda.com
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 24% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 24% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 100 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Hotel Mediterranee(Πάτρα)
  • Μπαρ/Lounge
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 15% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 15% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 61 $/διανυκτέρευση.

• Περιλαμβάνεται πρωινό
Patras Palace Hotel(Πάτρα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Cancelon
Agoda.com
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή η θέση του ξενοδοχείου, πεντακάθαρο και πολύ καλά στρώματα ύπνου. Μεγάλα δωμάτια με σωστή θερμοκρασία. Αν κάτι θα έπρεπε να διορθωθεί είναι ίσως η ηχομόνωση στα δωμάτια στο ισόγειο όσο αφορά θορύβους οι οποίοι προέρχονται μέσα από τις εγκαταστάσεις. Γενικά θα το επέλεγα εκ νέου.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, dim J
Ο/η GROUP-AIROTEL, Manager του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ πελάτη,
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Patras Smart για τη διαμονή σας στην πόλη μας.
Μας χαροποιεί ιδιαιτέρως ότι σας ικανοποίησε το σύνολο των εγκαταστάσεων και των παροχών του ξενοδοχείου μας.

Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018

Ωραίο ξενοδοχείο και σε καλή τοποθεσία.
Πολύ καθαρό δωμάτιο. Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό και ωραίο προσωπικό.
Πολύ καλή ποιότητα ύπνου.
Το πρωινό πολύ καλό.
Στα πολύ θετικά το πάρκινγκ.
Θα μπορούσανε να γίνουν κάποιες βελτιώσεις στις εγκαταστάσεις αλλά είναι αξιόπιστη επιλογή για την τιμή του.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Sandy_trop

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που είχατε μία τόσο θετική εμπειρία μαζί μας απολαμβάνοντας τις υπηρεσίες των συναδέλφων, τους χώρους μας και το Ελληνικό παραδοσιακό πρωινό, Μας τιμά ιδιαιτέρως το γεγονός ότι μείνατε ενθουσιασμένος και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα σε οποιοδήποτε από τα ξενοδοχεία του ομίλου μας για μία τέλεια εμπειρία διαμονής.

Η κριτική γράφτηκε 2 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά καθαρό ξενοδοχείο με πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. Στα πολύ θετικά του το υπόγειο κλειστό parking, και στα μείον του οι ελάχιστες επιλογές πρωινού για κάποιον που ακολουθεί προγραμμα διατροφης. Θα είναι από τις πρώτες μου επιλογές όταν επισκεφτώ ξανά την Πάτρα.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, YiotouB
Ο/η GROUP-AIROTEL, Manager του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ επισκέπτη

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας στην πόλη της Πάτρας. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που
εξυπηρετηθήκατε από την τοποθεσία του ξενοδοχείου και τις θέσεις στάθμευσης. Ειλικρινά χαιρόμαστε για τα καλά σας λόγια σχετικά
με το προσωπικό σας και λαμβάνουμε υπόψιν το σχόλιο σας σχετικά με το πρωινό μας, που προσπαθούμε συνεχώς να βελτιώνουμε και να εμπλουτίζουμε .Ευελπιστούμε πως θα έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφθήκαμε για ένα γάμο ένα διήμερο Ιουνίου. Αρκετά καλό για τα χρήματα που δώσαμε. Καθαρό περιποιημένο, τίμιο. Οπως φανινεται στις φωτογραφίες. Το πρωινό καλο και είχε επιλογές. Πάρκινγκ δωρεάν, εφόσον βρεις θέση. Πολύ ευγενικό προσωπικό. Το συστήνω

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, betty g
Ο/η GROUP-AIROTEL, Hotel Manager του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 12 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ πελάτη,
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας στην πόλη μας.
Σκοπός μας πάντα είναι η ικανοποίηση στο μέγιστο βαθμό των πελατών μας. Ευελπιστούμε πως θα έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 18 Δεκεμβρίου 2017

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο, τέλειο αναλόγως τα χρήματα που δίνεις και τα αστέρια του. Κάλλιστα θα μπορούσε να είναι τετράστερο. Πολύ ωραίο πρωινό, ωραία θέα στη θάλασσα και σχετικά κοντά στο κέντρο της πόλης. Με μια ανακαινισούλα μικρή (αποκατάσταση φθορών δηλ.) το τέταρτο αστέρι το έχει στην τσέπη του.

Συμβουλή: Θέα στη θάλασσα οπωσδήποτε
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Ηλίας Τ
Ο/η GROUP-AIROTEL, Hotel Manager του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητέ πελάτη,
Σας ευχαριστούμε που προτιμήσατε το Patras Smart για τη διαμονή σας και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε τα θετικά σας σχόλια.

Τσούλης Ιωάννης