Η κριτική γράφτηκε 14 Δεκεμβρίου 2017

Αρκετα ευγενικο προσωπικο,δωματιο ευρυχωρο και ανετο,πληρως εξοπλισμενο με σιδερωστρα και συνεργα για τσαι.Το δωματιο στο οποιο μειναμε ειχε θεα ενα παλιο κτιριο αλλα υπηρχε ησυχια.Το πρωινο μετριο,βεβαια οχι κατι ιδιαιτερο και μη ικανοποιητικο για χορτοφαγους και ατομα που νηστευουν.Γενικα το κυριο αρνητικο στοιχειο στο δωματιο ηταν το μπανιο,το οποιο δεν ηταν απολυτα καθαρο ή εστω ετσι εμοιαζε και δεν υπηρχε διαχωριστικο για την ντουζιερα στο πατωμα.Ακομα ο νεροχυτης του μπανιου πολυ αβολος.Συμπερασματικα για την τοποθεσια του η οποια ειναι σχετικα κεντρικη(ηθελε σιγουρα 20 λεπτα περπατημα για το κεντρο) και για το συνολο των υπηρεσιων του η τιμη του θα μπορουσε να ειναι και χαμηλοτερη.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, dimitra-foteini
Ο/η GROUP-AIROTEL, Hotel Manager του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητή dimitra-foteini,
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Patras Smart για την διαμονή σας στην πόλη μας και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε μαζί μας τα σχόλιά σας.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα με την θετική κριτική σας για το προσωπικό μας.
Όσον αφορά τα υπόλοιπα σχόλια σας, θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για όλες τις λεπτομέρειες που μας δώσατε ώστε να μπορέσουμε να βελτιώσουμε ακόμα περισσότερο τις υπηρεσίες μας.
Ευελπιστούμε πως θα έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα κοντά μας.
Ιωάννης Τσούλης

Η κριτική γράφτηκε 21 Νοεμβρίου 2017

Το δωμάτιο ήταν απλό , σχετικά ευρύχωρο, η εξυπηρέτηση απο το προσωπικό εξαιρετική,βασικό μεονέκτημα η έλλειψη room service, πιθανόν έτσι να ανέβαινε το κόστος και επίσης σημαντικό μειονέκτημα το κάπνισμα στα δωμάτια , πουθενά ταμπελάκια οτι απαγορεύεται το κάπνισμα.

Συμβουλή: Θέα στα μπροστινά δωμάτια με φασαρία όμως λόγω του κεντρικού δρόμου.
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Dimbo1985
Ο/η GROUP-AIROTEL, Hotel Manager του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Νοεμβρίου 2017

Αγαπητέ πελάτη,
Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Patras Smart για την διαμονή σας στην πόλη μας. Εκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας και σας ευχαριστούμε ιδιαίτερα για τα καλά σας σχόλια για το προσωπικό μας.
Λάβαμε υπ όψιν τα σχόλια σας και όσον αφορά το κάπνισμα στα δωμάτια , θα θέλαμε να σας ενημερώνουμε ότι υπάρχουν δωμάτια nonsmoking και μπορείτε να το ζητάτε όταν κάνετε την κράτηση.
Ευελπιστούμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2017

πάρα πολύ όμορφο μοντέρνο και καθαρό. δωμάτια πολυτελεστατα δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα απο πενταστερα ξενοδοχεία πραγματικά έχω πάει 3 φορές και θα ναι η επιλογή κάθε φορά που θα βρίσκομαι στην πατρα. μπραβο

• Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, ΓΙΩΡΓΟΣ Μ
Ο/η GROUP-AIROTEL, Hotel Manager του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητέ πελάτη,
Σας ευχαριστούμε για την υπέροχη κριτική σας! Εκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας.
Ευελπιστούμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική γράφτηκε 7 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Οτι καλυτερο απο αποψη θεσης.πεντακαθαρο ανετο και φουτουριστικο προσωπικο αψογο δωματια τελεια.στρωμα απιθανο.μπανιο τελειο.πρωινο πλουσιο με ποικιλια επιλογων.εννοειται οταν θα ερχομαι πατρα θα το προτιμω

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, atelinte
Ο/η GROUP-AIROTEL, Hotel Manager του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητέ πελάτη,
Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 29 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχειο ειναι εξαιρετική επιλογή για επαγγελματικά ταξίδια. Καθαρά και ωραια εξοπλισμένα δωμάτια... το σετ σιδερώματος και τα coffee facilities αποδεικνύονται "σωτηρία" στα business trips!!! Πολυ ωραίος μπουφές πρωινού και γενικα ευγενικό προσωπικο. Σιγουρα θα το επέλεγα ξανα!!!

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Elenitsatsa
Ο/η GROUP-AIROTEL, Hotel Manager του Airotel Patras Smart Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητέ πελάτη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την επιλογή σας, να μείνετε στο PATRAS SMART κατά την επίσκεψή σας στην Πόλη μας και για τον χρόνο που διαθέσατε τα γράψετε τα καλά σας σχόλια. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.