“Φαγητό δίπλα στη θάλασσα”
Κριτική για: Τζάκι

Δεν υπάρχει διαθέσιμη φωτογραφία
Έχετε φωτογραφία;
Προσθέστε την.
Τζάκι
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Ένα πολύ όμορφο ξενοδοχείο στην Πάτρα, δίπλα στη θάλασσα. Το εστιατόριο του ξενοδοχείου είναι πολύ καλό, με σπιτικές γεύσεις και ποιότητα. Αξίζει πραγματικά.

Ευχαριστούμε, afatzikis
Η κριτική γράφτηκε 23 Δεκεμβρίου 2019

Αν και έχω έρθει αρκετές φορές σε δεξιώσεις γάμων και συνήθως όλα ήταν καλά, η πιο πρόσφατη επίσκεψή μου εδώ αποτελεί μία από τις χειρότερες γευστικές αναμνήσεις μου σε δεξιώση γάμου. Και δεν ήμουν ο μόνος με την ίδια άποψη εκείνη την μέρα. Δεν ξέρω τι μπορεί να έφταιξε. Μιλάω μόνο για τις γεύσεις, ούτε για τον χώρο ούτε για την εξυπηρέτηση κλπ

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, At_P_833
Η κριτική γράφτηκε 3 Οκτωβρίου 2018

Πήγαμε σε δεξίωση γάμου. Ωραίος χώρος και αξιοπρεπής. Τα φαγητά ήταν αρκετά νόστιμα και το σέρβις άμεσο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
1  Ευχαριστούμε, tetapap
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής
Μετάφραση Google

Τζάκι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κάντια, Περιοχή Αργολίδας

Τζάκι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!