“Νόστιμο ιταλικό φαγητό”
Κριτική για: Eataly

Eataly
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Στο κέντρο της πάτρας, με καλό ιταλικό φαγητό. Οι μακαρονάδες του είναι αλ ντεντε και οι πίτσες με λεπτη ζύμη οπως πρεπει. Στη σαλάτα που πήρα είχε πολύ ντρεσινγκ και το αποτελεσμα ήταν βαρύ και στα αρνητικά το κρασί θα μπορούσε να είναι καλύτερο. Οι σαλτσες των ζυμαρικών είναι πολύ καλές!

Ευχαριστούμε, Sapfo G

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018

Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό. Το φαγητό ήρθε σχετικά γρήγορα. Έχει πολύ κόσμο, με αποτέλεσμα κάποιες φορές, ο κόσμος να περιμένει από πάνω σου. Το φαγητό ήταν καλό (αλλά και τις 2 φορές που φάγαμε μας έπιασε η κοιλιά μας, μπορεί και να είναι τυχαίο). Τα μακαρόνια που φάγαμε είχαν πολύ λάδι, με αποτέλεσμα όταν φάγαμε τα μακαρόνια, είχε μείνει πολύ λάδι στο πιάτο που κάλυπτε τον πάτο.

Ευχαριστούμε, Matina K
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018

Τα μαχαιροπίρουνα και τα ποτήρια ήταν βρώμικα , εν τέλη μας έφεραν πλαστικά. Ζητήσαμε δύο φορές καθαρά ποτήρια και τις δύο μας έφεραν βρώμικα ,ενώ παράλληλα τα πιρούνια είχαν πάνω υπολείμματα τυριών.

Ευχαριστούμε, Magdalenee_123
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφτηκαμε στο καρναβαλι τρεις πιτσες μια σαλατα και 5 μπυρες 75 ευρω θεωρω πως ειναι υπερβολικη τιμη για 2 πιτσες αψητες και μια καμενη η του υψους η του βαθους ασε την αργοπορια που δεν περιγραφεται μεχρι να σου φερουν την επομενη πιτσα εχεις χωνεψει!!!

Ευχαριστούμε, mairiblue27
Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενώ η ατμόσφαιρα μας αρεσε ιδιαίτερα, η σερβιτόρα μας βοήθησε με το μενού και τις επιλογές μας, μας έφτανε σε αμήχανο στάδιο να της λεμε συνέχεια όχι και όχι γιατί μάλλον ήθελε να παραγγείλει εκείνη για εμάς. Κανένα πρόβλημα παρόλα αυτά. Το φαγητό νόστιμο, αλλά όταν πληρώσαμε και σηκώθηκαμε απ το τραπέζι ο σερβιτόρος που μάζευε το διπλανό τραπέζι άρχισε και "καντηλιαζε" τους ανθρώπους που του είχαν αφήσει ελάχιστο φιλοδώρημα και επέμενε δείχνοντας στην άλλη σερβιτόρα τα κέρματα που του είχαν αφήσει, με αποτέλεσμα να τον ακούνε όλα τα τραπέζια γύρω. Όσο να ναι, σαν πελάτης αισθάνεσαι άσχημα και αμήχανα με τέτοια συμπεριφορά. Μας χάλασε την διάθεση μέχρι να βγούμε απ' το μαγαζί. Λίγος επαγγελματισμός δεν βλάπτει.

Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor

Eataly: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάτρα, Περιοχή Αχαΐας

Eataly: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!