“Πολυ καλο φαγητο... Μπραβο”
Κριτική για: Δίδυμοι

Δίδυμοι
Η κριτική γράφτηκε 23 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο φαγητο...
Μπραβο δεν εχω λογια
Και για το πρωσοπικο εχω να πω τα καλυτερα
Πολυ καλη εικονα γενικα...

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, giwrgosg832

Η κριτική γράφτηκε 23 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο εστιατόριο στην Πάτρα!!!πολυ γευστικο φαγητό και μεγάλες μερίδες.. το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, letaosm
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δοκίμασα τα νηστίσιμα πιάτα και είναι αρκετά καλά αν και λείπουν τα μπαχαρικά ανυπομονώ να δοκιμάσω και τα κρέατα του !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
31  Ευχαριστούμε, panagiotiskinnas
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2019

Αρκετές επιλογές καλού φαγητού, σε πολύ προσιτές τιμές! Μπορείς είτε να γευματίσεις εκεί, είτε να το πάρεις πακέτο για έξω! Κάθε μέρα τα φαγητά ποικίλουν, δίνοντας στον πελάτη τη δυνατότητα να βρει αυτό που επιθυμεί!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2019
2  Ευχαριστούμε, Bas_Teacha
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό είναι πεντανοστιμο και φρεσκοτατο από αγνά υλικά! Μου αρέσει γιατί μου θυμίζει το φαγητό της μαμάς μου και δε νιώθω πως τρώω έξω.. Το προσωπικό είναι γρήγορο Και εξυπηρετικο! Ο χώρος πολύ φωτεινός και ευχάριστος ανοίγει την όρεξη! Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους! Αξίζει μια δοκιμή!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, SEVI M

Δίδυμοι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάτρα, Περιοχή Αχαΐας

Δίδυμοι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα