“Φαγητό = Όνειρο”
Κριτική για: Κουκουβαγια

Κουκουβαγια
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2021

Το καλύτερο σέρβις και το καλύτερο φαγητό στην Πάτρα με διαφορά. Έχοντας δοκιμάσει σε αρκετά μαγαζί στο κέντρο μπορώ με σιγουριά να πω ότι ήταν το καλύτερο φαγητό και εξυπηρέτηση που είχα ποτέ. Μεγάλες και πεντανόστιμες μερίδες, σχέση τιμής και ποιότητας, η απόλυτη!!! Επιτέλους, μπορώ να αποδείξω στο αγόρι μου ότι υπάρχει εστιατόριο στην Πάτρα με
τρομερό φαγητό!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, X8531DM_

Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2021

Πρώτη επιλογή. Ναι.
Αν έχεις κάνει κράτηση για να πιεις καφέ!!!
7 το απόγευμα.
Δεν είστε σοβαροί......
Μόλις είδαν παιδί μπαλόνι κτλπ μας είπαν ότι το τραπεζι είναι κρατημένο.
Αν ήμασταν δύο διμετρες καλονες (όπως αυτές που βάζετε στα μαγαζιά σας για να τραβήξουν πελάτες) θα μας βάζατε πρώτη μούρη.
Ναι έχουμε δουλέψει και εμείς "υποδοχή" και ξέρουμε πως γίνεται.
Απαράδεκτο.
33 χρόνια στη Πάτρα έφτασα να είμαι μαμα για να τρώω "πόρτα" για να πιω εναν καφέ !!!!!!!
Αν είναι δυνατόν.
Άντε και καλή αντάμωση!
Υγεία παιδιά. Υγεία και λεφτά....

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
2  Ευχαριστούμε, M6345OY_
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2021

Cocktails εξαίσια σε γεύσεις που δεν βάζει ο νους σου και χάρμα οφθαλμών !!!! Εξαιρετική εξυπηρέτηση!!!! Συνοδευτικό τραγανό!!!! Τέλεια ατμόσφαιρα , ωραίος κόσμος!!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, harafilkaps
Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχος χώρος, που ξεχωρίζει απο τα περισσότερα μαγαζιά της πόλης ,πεντανόστιμες και γενναίες μερίδες! Για το φαγητό δεν έχω λόγια....απίστευτα πιάτα!! Πολύ ωραία και τα κοκτέιλ και τα κρασιά στο μπάρ!
Τα παιδιά στο σέρβις πολύ ευγενικά και χαμογελαστά και ο χώρος πεντακάθαρος.Τα έχει όλα !!Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, _O9570WD
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2020

Δεν έφεραν με τον ζεστό καφέ μου το μπισκοτάκι, παρόλο που στα γύρω τραπέζια είχαν όλοι το ανάλογο μπισκοτάκι σοκολάτας.

1  Ευχαριστούμε, georgiakZ5647IE

Κουκουβαγια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πάτρα, Περιοχή Αχαΐας

Κουκουβαγια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!