Ανοικτά σήμερα: 10:30 π.μ. - 6:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Να την επισκεφθείτε οπωσδήποτε!

Η κριτική έγινε: 6 Μαρτίου 2022
aggeloskrs
Πειραιάς, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Πανέμορφη εμπειρία και γλυκύτατοι άνθρωποι!!!

Η κριτική έγινε: 6 Μαρτίου 2022
Vera X
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 6 Μαρτίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε στην φάρμα της κυρίας Κλειώς λόγω των καλών κριτικών στο trip advisor και αποζημιωθήκαμε 100%. Περάσαμε πολύ όμορφα, μάθαμε πολλά και δοκιμάσαμε γευστικές συνταγές με το εξαιρετικό της μέλι.

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, aggeloskrs
Η κριτική έγινε: 6 Μαρτίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Μια πάρα πολύ όμορφη εμπειρία, μα πάνω απ' όλα γλυκύτατοι άνθρωποι που μας άνοιξαν κυριολεκτικά το σπίτι τους! Η κυρία Κλειώ εξαιρετική οικοδέσποινα, μας προσέφερε γλυκό, καφέ, χυμό και φυσικα δοκιμάσαμε το φανταστικο μέλι της, ενώ περάσαμε μια πολύ ευχάριστη ώρα μαζί της μαθαίνοντας πολλά πράγματα για τη μελισσοκομία! Μην το χάσετε!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, Vera X
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2020

Υπέροχο μέρος με γλυκούς ανθρώπους που σου μαθαίνουν να πολλά πράγματα για την μελισσοκομία.Τα παιδιά το λατρεψαν

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, V2062CQ_
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν εχουμε καμια σχεση με τη μελισσοκομία, αλλα ψάχνωντας κατι ιδιαιτερο και εναλλακτικό στην περιοχή φτασαμε στη φαρμα.
Η Κλειώ ηταν απιθανη οικοδέσποινα, όπως και οι οικογένεια της που συναντήσαμε εκει. Στην ουσία μας ανοιξαν το σπίτι τους και μιλησαν για την τέχνη τους που κρατά απο μάνα σε κορη 4-5 γενιες τωρα. Σιγουρα αυτο που κανει δεν ειναι δουλειά αλλα τροπος ζωής και γινεται μονο με αγαπη.
Τα παιδια ενθουσιάστηκαν και εμαθαν τόσα πολλα (που δεν ειχαν ακουσει ποτε ξανα) για τις μελισσες και το μέλι.
Σπιτικα γλυκά του κουταλιου και αφεψηματα μας περίμεναν, ενω οι διπλες με το μελι ηταν το καλυτερο τελείωμα.
Ειναι κατι πολυ ιδιαιτερο που πρεπει να το επισκευτει καποιος, ειδικα αν ειναι με παιδια.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Domenikos V
Η κριτική έγινε: 22 Ιουνίου 2020

Εξαιρετικο μέρος...!!η Κλιω και η οικογένεια της ευγενεστατοι άνθρωποι,φιλόξενοι νιώθεις σαν στο σπίτι σου... Επισκέφτηκα την φάρμα με την οικογένειά μου όλα ήταν υπέροχα ...η Κλιω μια μελισσοκόμος με πολύ αγάπη και όρεξη για την δουλειά της...μας μίλησε για τις μέλισσες και την παραγωγή μελιού... δοκιμάσαμε το υπέροχο μέλι της και τις δίπλες που είχε φτιάξει ειδικά για εμάς....Το μέλι εξαίσιο και οι τιμές πολύ λογικές.
Θα χαρώ πολύ να ξαναπάω ...είμαστε κατενθουσιασμένοι ❤️

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2020