2 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 15/08/22
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 16/08/22
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Agoda.com
Hotels.com119 $
Travelocity119 $
Trip.com131 $
1.209
1.209
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2021

ολα ηταν υπεροχα.Πανεμορφη θεα απο το χωρο τηs ταβερναs.Tο φαγητο εξαιρετικο,μεγαλεs μεριδεs και πολυ καλεs τιμεs.Πεντακαθαρη πισινα.τοπροτεινουμε για οικογενειεs και οχι μονο.Η κυρια βασιλικη καταπληκτικη. Σαs ευχαριστουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, grammataone
Ο/η ERNESTOS SPILIOPOULOS, Ιδιοκτήτης του Hotel Europa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Αυγούστου 2021

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε να μας στείλετε τα σχόλια σας σχετικά με τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας.
Μας δίνει να χαρά να διαβάζουμε ότι μείνατε ικανοποιημένοι με τις υπηρεσίες μας.
Τα εγκωμιαστικά σας λόγια είναι ενθάρρυνση
για εμάς ώστε να συνεχίσουμε να εργαζόμαστε αποτελεσματικά
και να βελτιώνουμε χρόνο με το χρόνο το επιπεδό μας.

Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Κορυφαία επιλογή, αψεγάδιαστο σε όλα του. Φοβερό προσωπικό ,προσεγμένοι χώροι, τέλεια πισίνα , κορυφαία επιλογή για χαλάρωση. Φιλικό προς τα παιδιά. Το εστιατόριο του απλά το κερασάκι στην τούρτα..τρως με θέα που θυμίζει Τοσκάνη... μπράβο

Συμβουλή για το δωμάτιο: Επιλέξτε το χωρίς δεύτερη σκέψη
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Chatzi81
Ο/η ERNESTOS SPILIOPOULOS, Ιδιοκτήτης του Hotel Europa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιουλίου 2021

Η διεύθυνση και το προσωπικό,
σας εκφράζει την ευγνωμοσύνη του που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε τις σκέψεις σας.
Τα εγκωμιαστικά σας λόγια είναι ενθάρρυνση για εμάς ώστε,
να συνεχίσουμε να εργαζόμαστε αποτελεσματικά και να βελτιώνουμε χρόνο με το χρόνο το επίπεδό μας.
Aνυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα.

Η κριτική έγινε: 29 Οκτωβρίου 2020

Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχεία για μια διανυκτέρευση και φύγαμε με τις καλύτερες εντυπώσεις. Θέση ξεν/χειου, προσωπικό, πρωϊνό (με πολλά τοπικά προϊόντα) και λοιπές παροχές όλα σε υψηλό επίπεδο. Το κρεββάτι σε ξεκουράζει, το δωμάτιο σε χαλαρώνει. Πλήρη μέτρα προστασίας για Covid-19. Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
21  Ευχαριστούμε, yiannissar2017
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το εστιατόριο του ξενοδοχείου με οικογένεια και φίλους
Ένας πανέμορφος χώρος
Τα τραπέζια κάτω από ελιές και με μια ομορφη θεα
Το φαγητό πεντανόστιμο , μεγάλες μερίδες, με ποιότητα και τιμές πολύ καλές
Το προσωπικο ευγενέστατο και το service γρήγορο
Αν και είμαστε κάτοικοι της περιοχής το επισκεφθηκαμε πρώτη φορά
Είχαμε ακούσει τα καλύτερα και απλά επιβεβαιωθήκαμε
Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, 97georgiam
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020

Πήγαμε συγκρατημένοι λόγω κορωνοϊού αλλά νιώσαμε απόλυτη ασφάλεια. Το ξενοδοχείο τηρεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας και δεν επιτρέπει σε κανέναν να χαλαρώσει. Υπάρχει παντού καθαριότητα, απολύμανση και χρήση μάσκας από όλο το προσωπικό. Πολύ καθαρό, πρωινός μπουφές με μεγάλη ποικιλία, η πισίνα άνετη, το πάρκινγκ επίσης, ενώ η ταβέρνα του ξενοδοχείου παρέχει πολύ καλό φαγητό με ντόπια προϊόντα. Ιδιαίτερη αναφορά στο ευγενικό και ευδιάθετο προσωπικό. Σας ευχαριστούμε πολύ !!

Ευχαριστούμε, citijim