Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 23/09/21
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 24/09/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Destinia.com
Priceline124 $
eDreams133 $
Travelocity132 $
1.161
1.161
Η κριτική έγινε: 29 Οκτωβρίου 2020

Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχεία για μια διανυκτέρευση και φύγαμε με τις καλύτερες εντυπώσεις. Θέση ξεν/χειου, προσωπικό, πρωϊνό (με πολλά τοπικά προϊόντα) και λοιπές παροχές όλα σε υψηλό επίπεδο. Το κρεββάτι σε ξεκουράζει, το δωμάτιο σε χαλαρώνει. Πλήρη μέτρα προστασίας για Covid-19. Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
21  Ευχαριστούμε, yiannissar2017
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το εστιατόριο του ξενοδοχείου με οικογένεια και φίλους
Ένας πανέμορφος χώρος
Τα τραπέζια κάτω από ελιές και με μια ομορφη θεα
Το φαγητό πεντανόστιμο , μεγάλες μερίδες, με ποιότητα και τιμές πολύ καλές
Το προσωπικο ευγενέστατο και το service γρήγορο
Αν και είμαστε κάτοικοι της περιοχής το επισκεφθηκαμε πρώτη φορά
Είχαμε ακούσει τα καλύτερα και απλά επιβεβαιωθήκαμε
Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, 97georgiam
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020

Πήγαμε συγκρατημένοι λόγω κορωνοϊού αλλά νιώσαμε απόλυτη ασφάλεια. Το ξενοδοχείο τηρεί όλα τα πρωτόκολλα ασφαλείας και δεν επιτρέπει σε κανέναν να χαλαρώσει. Υπάρχει παντού καθαριότητα, απολύμανση και χρήση μάσκας από όλο το προσωπικό. Πολύ καθαρό, πρωινός μπουφές με μεγάλη ποικιλία, η πισίνα άνετη, το πάρκινγκ επίσης, ενώ η ταβέρνα του ξενοδοχείου παρέχει πολύ καλό φαγητό με ντόπια προϊόντα. Ιδιαίτερη αναφορά στο ευγενικό και ευδιάθετο προσωπικό. Σας ευχαριστούμε πολύ !!

Ευχαριστούμε, citijim
Η κριτική έγινε: 16 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Όπου κι αν έχω ταξιδέψει, δεν έχω συναντήσει πιο ευγενικό, φιλικό και εξυπηρετικο προσωπικό! Πάντα πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν και μέσα στο χαμόγελο! Θεωρώ ότι είναι το ανταγωνιστικό πλεονέκτημα του ξενοδοχείου! Ελπίζω η διεύθυνση να το εκτιμά και ανταμείβει αυτό. Τα δωμάτια καθαρά, το πρωινό με χειροποίητα προϊόντα. Υπάρχει πισίνα και μπαρ, όπου μπορείς να παραγγείλεις καφέ, ποτό και σνακ. Το εστιατόριο που βρίσκεται στο ξενοδοχείο είναι εξαιρετικο! Όσα φαγητά δοκιμάσαμε ήταν το ένα καλύτερο από το άλλο! Οι τιμές είναι χαμηλές για αυτό που προσφέρει. Η θέα στο εστιατόριο είναι καταπληκτική και ο περιβάλλων χώρος το ίδιο. Να κάνετε κράτηση διότι συνήθως είναι γεμάτο και ενδέχεται να μη βρείτε τραπέζι. Δεν έχει σκάλες οπότε αν έχετε μωρό σε καρότσι δεν θα ταλαιπωρηθειτε. Γενικά το ξενοδοχείο προσφέρεται για ήρεμες διακοπές και είναι μια ωραία επιλογή για οικογένειες. Σίγουρα θα ξαναπάμε!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, joys_point_of_view
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2019

Το εστιατόριο πολύ καλό, το φαγητό επίσης, αλλά όταν ζητήσαμε λογαριασμό η κοπέλα μας έφερε κανονικά την απόδειξη με όλα όσα είχαμε παραγγείλει. Ως πελάτες του ξενοδοχείου, είπαμε να χρεωθεί το κόστος στην τιμή δωματίου. Τότε έρχεται μία άλλη κοπέλα και μας ρωτάει αν είμαστε ντόπιοι. Είπαμε όχι, και μετά από λίγο έρχεται πάλι η ίδια σερβιτόρα και μας λέει ότι έγινε κάποιο λάθος! και η κανονική τιμή είναι αρκετά υψηλότερη. Η δικαιολογία αστεία (και τα μασούσε). Ότι δήθεν η προηγούμενη κοπέλα έκανε λάθος. Μα λέμε ότι η κοπέλα μας έδειξε ό,τι ακριβώς παραγγείλαμε. "Ναι, αλλά ξέρετε...έγινε λάθος....και αυτές είναι οι κανονικές τιμές καταλόγου. " Πού έγινε το λάθος; ρωτάμε. "Ναι αλλά ξέρετε έγινε λάθος..." Τέλος πάντων είπαμε χωρίς να έχουμε πειστεί και φύγαμε. Τουλάχιστον να λένε στον κατάλογο ότι οι τιμές είναι για ξένους-πελάτες και οι ντόπιοι πληρώνουν λιγότερο. Μικρό το περιστατικό, σε σχέση με το ωραίο φαγητό και την τοποθεσία, αλλά μας ξενέρωσε απίστευτα μόλις είπαμε η χρέωση να γίνει στο δωμάτιο. Αν πληρώναμε εκείνη την ώρα, θα είχαμε σημαντικά μικρότερη τιμή.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Σταύρος Κ