Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 5:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Υπέροχα Ζαγοροχώρια

Η κριτική έγινε: 19 Μαΐου 2019
Chter
ekdromi

Kalavryta ekdromi monoimeri. Polu klo service apo to grafeio me kainourio lewforeio. Ola itan... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 8 Μαΐου 2017
duriii
Ολυμπία, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 19 Μαΐου 2019

Στις αρχές Μαίου το charisma μας χάρισε ένα υπέροχο διήμερο στο Ζαγόρι εξηπηρετοντας κάθε μας απαιτηση.Ευχαριστούμε πολύ για όλα,το μόνο πού έχουμε νά κάνουμε είναι να περιμένουμε για την επόμενη εκδρομή!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, Chter
Η κριτική έγινε: 8 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Kalavryta ekdromi monoimeri. Polu klo service apo to grafeio me kainourio lewforeio. Ola itan eksairetika

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, duriii
Η κριτική έγινε: 6 Μαρτίου 2017

Two teachers had 17 students on an 8-day educational trip around mainland Greece. Andreina Mamoussi is an excellent agent and George Plastourgos is an awesome driver. George is so much more than a good driver: he helped us improve our Greek, and helped us make plans and adjustments for our trip.

Δύο δάσκαλοι καί 17 φοιτητές, οκτώ ημέρας γιά εκπαιδευτικό ταξίδι γύρω από ηπεριωτική Ελλάδα. Ανδρείνα Μαμουσσι είναι άριστα πράκτορας καί Γιώργος Πλαστούργος είναι αξιοθαύμαστος οδηγός. Γιώργος ήταν πολύ πίο από καλός οδηγός· εβοήθησεν μας να βελτίωσει της ελληνικής μας, καί εβοήθησεν μας να κάνουμε σχέδια καί προσάρμογες γιά τον ταξίδι μας.

λυπάμαι· Λάθη στην ελληνική γλώσσα μου είναι δική μου!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2017
4  Ευχαριστούμε, JanetY30
Ο/η Haris M, Διευθυντής του Charisma Travel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Μαρτίου 2017
Μετάφραση Google

Dear Janet,
Thank you very much for your kind and warm review. We always do our best in order to fullfil all expectations and leave Greece as a beautiful experience to our guests. Our team thanks you and hopes to see you again in the future.
Best regards,
The charisma travel team

Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2016

Ευχαριστούμε το Charisma Travel για την εκλπηκτική εξυπηρέτηση. Αισθανθηκαμε μια ολόκληρη παρέα που πήγε εκδρομή στα πιο ωραία αξιοθέατα και αρχαιολογικούς χώρους της Πελοποννήσου με ενα πολυτελέστατο λεωφορείο και καταπληκτικούς ανθρώπους. Οι διαμονές μας σε πολύ καλά καταλύματα και με τις καλυτερες τιμες!! Απίστευτη εμπειρία!!! Σίγουρα προτεινόμενο, σίγουρα θα το ξανακάνουμε!!!!
Ευχαριστούμε και πάλι!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, oxydam
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεύτηκα την Ρόδο και για να βρω ξενοδοχείο απευθύνθηκα στο συγκεκριμένο πρακτορείο.Ένα από τα πιο αξιόπιστα πρακτορεία ως προς την εξυπηρέτηση και την εύρεση των πιο ανταγωνιστικών τιμών στην αγορά. Οι ανάγκες μου ήταν συγκεκριμένες και το εν λόγω γραφείο μου τις κάλυψε και θαύμασα την οργάνωση και την αξιοπιστία του.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, xardimi
Ο/η Haris M, Διευθυντής του Charisma Travel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιουλίου 2016

Σας ευχαριστουμε πολυ για την κριτικη σας. Ευχομαστε να περασατε καλα και να μας προτιμησετε ξανα.