“Ποιοτικό, οικονομικό... Η καλύτερη "filoxenia" με άψογη εξυπηρέτηση!!!”
Κριτική για: Filoxenia Restaurant

Filoxenia Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2021

Πεντανόστιμα παραδοσιακά φαγητά.Πολυ γευστικά ψητά της ώρας και γενικά ότι πήραμε μείναμε πάρα πολύ ικανοποιημένοι.Ευγενικο προσωπικό.Και ολα τα απαραίτητα κατά του Covid19. Σίγουρα θα ξανά παμε. Να προτιμήσετε να φάτε στην υπέροχη πίσω αυλή!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, AthinaNtor
Ο/η ΑΘΗΝΑ ΚΥΡΙΑΖΗ, Ιδιοκτήτης του Filoxenia Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Αυγούστου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στο εστιατόριο μας

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αρχικά όπως το λέει κ ο τίτλος του εστιατορίου είναι ένας πραγματικά πολύ ομορφος χώρος με πολύ καλούς εξυπηρετικούς κ φιλόξενους ανθρώπους. Ένα οικογενειακο εστιατόριο το οποίο οι ιδιοκτήτες κάνουν το καλύτερο δυνατό για να σε κάνουν να νιώσεις άνετα κ πρόθυμοι να βοηθήσουν σε ότι θες. Το φαγητό ήταν εξαιρετικό όλα ήταν φρέσκα γευστικά κ παρά πολύ νόστιμα και προσεγμένα. Η εξυπηρέτηση άψογη! Σημαντικό ότι έχει δίπλα δικό του πάρκινγκ το οποίο μας βόλεψε απίστευτα. Το επισκέφθηκαμε δυο φορές κ μείναμε κ τις δυο απόλυτα ικανοποιημένοι. Το συστήνω με κλειστά μάτια!

Ευχαριστούμε, nikolaskar93
Ο/η ΑΘΗΝΑ ΚΥΡΙΑΖΗ, Ιδιοκτήτης του Filoxenia Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Ιουλίου 2021

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2021

Πολύ καθαρό μαγαζί, ευγενικό προσωπικό και εξαιρετικό φαγητό! Εγώ δοκίμασα τους κολοκυθοκεφτέδες, την ανάμεικτη σαλάτα του μαγαζιού και δεν θα μπορούσα να ξεχάσω το αρνί λεμονάτο και το μελωμένο κοτόπουλο!! Από τα λίγα εστιατόρια που τηρούνται όλα τα μέτρα αντιμετώπισης του COVID-19 και οι αποστάσεις! Πραγματικά συγχαρητήρια και θα σας επισκεφτώ ξανά σίγουρα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, 365nikik

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στο εστιατόριο μας!!!!

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουνίου 2021

Τι καλύτερο από ένα όμορφο, ζεστό, καθαρό περιβάλλον τρώγοντας πεντανόστιμα και οικονομικά φαγητά σ' ένα όμορφο, περιποιημένο κήπο. Διαθέτει τις κατάλληλες αποστάσεις που πλέον στις μέρες μας έχει πολύ μεγάλη σημασία. Εξαιρετική επιλογή για όλες τις ώρες, άψογο προσωπικό και εξυπηρέτηση!

Ευχαριστούμε, _F2591KP
Ο/η ΑΘΗΝΑ ΚΥΡΙΑΖΗ, Ιδιοκτήτης του Filoxenia Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιουνίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ!

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό μαγαζί στην Αρχαία Ολυμπία με ζεστό περιβάλλον και ωραία διακόσμηση! Είναι από τα λίγα μαγαζιά που κρατούν τις αποστάσεις, όπως ορίζεται από τον νόμο για τον covid 19! Υπέροχο φαγητό με πολύ μεγάλες μερίδες και οικονομικές τιμές! Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, S5455NU_

Σας ευχαριστούμε πολύ

Filoxenia Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ολυμπία, Περιοχή Ηλείας

Filoxenia Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!