“Πάντα η καλύτερη στην Κόρινθο!”
Κριτική για: Londou Fish Tavern

Londou Fish Tavern
Κουζίνες: Θαλασσινά
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Η καλύτερη ταβέρνα με ψάρια και θαλασσινά στην Κόρινθο, έχω ξανακάνει κριτική αλλά κάθε φορά που πάω με αποζημιώνει η εξυπηρέτηση, η ποιότητα και οι γεύσεις. Μπράβο στον μάγειρα (Γιάννης), μοναδικός! Είναι η πρώτη μου επιλογή κάθε φορά που πάω στην Κόρινθο και γενικότερα όταν περνάω στην Πελοπόννησο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, loukasz723

Η κριτική γράφτηκε 2 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή ψαροταβέρνα με ποιοτικά πιάτα, σωστή αναλογία μεταξύ ποιότητας, ποσότητας και τιμής. Όλα εξαιρετικά!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, taxidiotissa78
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά πιάτα για να συνοδέψεις ελληνικά αποστάγματα ή κάποια κρασιά, καλό σέρβις, υπέροχη θέα στο λιμάνι της Κορίνθου!

Ευχαριστούμε, 854nikosk
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πρωτη φορά στην Κόρινθο και μετα απο αρκετη αναζητηση αποφασισαμε να φαμε εδώ.Ηταν μεσημέρι και είχε πολύ ζεστη και ήλιο και ζητησαμε να καθισουμε στη σκια..Ο σερβιτορος αγενεστατα μας εβαλε σε ενα τραπεζι και μας ειπε πως αποκλειεται να μας χτυπησει ο ηλιος σ αυτο το τραπεζι παρολο που ηδη το μισο τραπεζι ηταν στον ηλιο..Καθε 10 λεπτα τραβουσαμε το τραπεζι γιατι ο ηλιος ερχοταν καταπανω μας και ο σερβιτορος αγενεστατος μας ελεγε οτι δν υπαρχει λογος να μετακινουμαστε...Οταν δωσαμε την παραγγελια βαριοταν και να ασχοληθει σε οτι τον ρωτουσαμε..Το φαγητο ήταν μέτριο και αν ηταν το σερβις καλο θα εβαζα ενα αστερακι επιπλεον..

Ευχαριστούμε, 342eirinif
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό , ιδιαίτερα γευστικά πιάτα σε ένα όμορφο, καθαρό και φιλικό περιβάλλον. Συγχαρητήρια στο προσωπικό για το άψογο σέρβις του !!

1  Ευχαριστούμε, penaki2019

Londou Fish Tavern: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κόρινθος, Περιοχή Κορινθίας

Londou Fish Tavern: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!