“Τελειο”
Κριτική για: Number 1 All Day Food

Number 1 All Day Food
Κουζίνες: Φαστ φουντ
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα φωτεινό και μεγάλο μαγαζι στον πεζόδρομο. Καθαρό και άκαπνο!! Με έναν κατάλογο σα περιοδικό μεγάλο για όλα τα γούστα. Δεν ξέρω πως είναι όλα τα είδη του καταλόγου, αλλά τα burgers και οι σαλάτες του (που φάγαμε εμεις) ήταν πολύ νόστιμα . Ειναι φυσικά και θέμα γούστου. Περί ορέξεως.....κολοκυθόπιτα!!!! Πολύ ευγενικό το παλικάρι στο service.

Ευχαριστούμε, asts2006

Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό φαγητό... καθαρός χώρος. Εξυπηρετικο προσωπικό. Το ωράριο λειτουργίας είναι μέχρι αργά το βράδυ. Εμείς πήγαμε για ένα βράδυ Κόρινθο κ ψάχναμε να βρούμε κατι να φάμε μιας που φτάσαμε στις 3 πάρα το βράδυ. Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Θα ξαναπάμε σίγουρα

Ευχαριστούμε, Έλλη Π
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο φαγητό ωραίες γεύσεις ωραία πιάτα φιλόξενο και ζεστό περιβάλλον είναι μέσα στο κέντρο της Κορίνθου και καλές τιμές

Ευχαριστούμε, Kapetanakis P
Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι αρκετά γρήγορη η εξυπηρέτηση. Το φαγητό θα μπορούσε να είναι λίγο πιο γευστικό, να αποκτήσει ταυτότητα. Και ελάχιστα πιο φθηνό. Σε γενικές γραμμές, μια καλή γρήγορη επιλογή.

Ευχαριστούμε, Konstantinos K
Η κριτική γράφτηκε 23 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήραμε πίτα με γύρο κοτόπουλο για πιο υγιεινά αλλά δυστυχώς η πίτα κοτόπουλο έσταζε μέσα στο πιάτο λίπος Γευστικά ήτανε καλό Στα αρνητικά βάζω ότι μας κόστισε 2,80 ο γυρος κοτόπουλο ενώ η σαλάτα Malibu ήτανε νόστιμη και γευστική αν κι αυτή βέβαια ήταν κάπως μικρή

Ευχαριστούμε, Anna P

Number 1 All Day Food: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κόρινθος, Περιοχή Κορινθίας

Number 1 All Day Food: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!