“Επιτέλους κάτι αξιόλογο στον τόπο μας.”
Κριτική για: Montezuma

Δεν υπάρχει διαθέσιμη φωτογραφία
Έχετε φωτογραφία;
Προσθέστε την.
Montezuma
Η κριτική γράφτηκε 30 Μαρτίου 2021

Ένα εκπληκτικό μαγαζί. Σίγουρα κάτι πολύ διαφορετικό για την περιοχή. Νομίζεις ότι είσαι σε άλλη χώρα. Πολύ ωραία διακόσμηση. Ωραία κοκτέιλ και γρήγορη εξυπηρέτηση. Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, SofiaKon2020
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2020

Με το που άδειασε ένα τραπέζι πήγαμε να καθίσουμε εγώ και οι φίλοι μου, ένας αγενέστατος σερβιτόρος μας έδιωξε από το τραπέζι για να βολέψει τους φίλους του χωρίς να μας βρει κάποιο άλλο τραπέζι.Αυτό που δεν μου άρεσε καθόλου ήταν ότι το μαγαζί είχε κάνει κατάληψη με τραπεζοκαθίσματα μέσα στα παρτέρια του δήμου με το γκαζόν λες και είναι δικά τους.

Ευχαριστούμε, R9333IC_
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένας νέος χώρος πολύ ομορφος και προσεγμένος με θέα στον Κορινθιακό για όλη μέρα και το βράδυ. Έχει ποικιλία απο κοκτέιλ και ποτά, ενώ συνιστώ την τορτίγια κοτόπουλο και το burger.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, taxidiotissa78

Montezuma: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κόρινθος, Περιοχή Κορινθίας

Montezuma: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!