“Εκδρομή ”
Κριτική για: Νηρηίδες

Νηρηίδες
Περιγραφή: ΕΚΛΕΚΤΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΥΜΑ. ΣΤΑ ΠΙΑΤΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ ΟΠΩΣ ΛΙΑΣΤΟ ΧΤΑΠΟΔΑΚΙ, ΓΑΡΙΔΕΣ ΨΗΤΕΣ, ΚΑΛΑΜΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΑΡΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΛΙΜΑΝΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΠΙΑΤΑ ΟΠΩΣ ΜΕΣΟΓΕΙΣΚΟ ΡΟΛΟ, ΓΑΡΙΔΕΣ ΓΛΥΚΟΞΙΝΕΣ, ΓΑΡΙΔΕΣ ΚΑΤΑΪΦΙ ΚΑΙ ΣΑΛΑΤΑ NOODLES.
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο φαγητό και πολύ καλή εξυπηρέτηση....μας άρεσε απίστευτα και σίγουρα έγινε αγαπημένο μέρος για φρέσκα ψαράκια!!!

Ευχαριστούμε, Maryaggelos2

Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2018

Υπέροχο φαγητό σε συνδυασμό με την αξιοθαυμαστη εξυπηρέτηση. βρίσκεται ακριβως διπλα στην θαλασσα και το κανει αυτοματως μια ομορφη γωνια για την χαλαρωση σου αλλα και για να περασεις αξιοθαυμαστες στιγμες. Το μενου του απευθύνεται σε καθε γουστο και συγχρονως ειναι μοναδικό τοσο στην γευση οσο και την ποιοτητα δημιουργοντας μια παραδοσιακη κ συγχρονη ταυτοχρονα κουζινα. πραγματικα ηταν απο τα καλυτερα μαγαζια που εχω επισκεφθει σε ολους τους τομεις

Ευχαριστούμε, paraskevi-soult... a
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο φαγητό και ωραία ατμόσφαιρα. Φρέσκα θαλασσινά και διαχρονική μουσική. Θέα όλη η θάλασσα. Ιδανικό για οικογένειες.

Ευχαριστούμε, biloyster
Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ενα ωραιο μεζεδοπωλειο στο κεντρο του πεζοδρομου των αγιων θεοδωρων.
Αλλαζει το μενου με τον καιρο για να μη βαριεστε τα ιδια κ τα ιδια.
Εχουμε δοκιμασει πολλα κ διαφορετικα πιατα ολα ηταν πολυ νοστιμα.
Τα σουκου με πολυ κοσμο δεν προλαβαινεις το φρεσκο ψαρι κ η εξυπηρετηση οπως ειναι λογικο ειναι πιο αργη.
Αν μεγαλωνε λιγακι τις μεριδες κ δεν ηταν μεριδες μεζεδοπωλειου θα επαιρνε 5/5
Μπραβο τους ομως αξιζουν να τους επισκεφτητε

Ευχαριστούμε, roula1802
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ο άντρας μου είναι από τους Αγίους Θεοδώρους. Εγώ έρχομαι από το 1997,και ο τίτλος που έβαλα ήταν για να δείξω ότι ήταν καιρός να υπάρξει ένα τέτοιο μαγαζί στο "χωριό" μας!
Εξαιρετικής ποιότητας φαγητό, μερίδες χορταστικές, νέες ιδέες με ευφάνταστα πιάτα!!!
Το μαγαζί βρίσκεται δίπλα στη θάλασσα, οπότε είναι σαν να είσαι σε νησί... Ο Μάριος είναι απίστευτα εξυπηρετικός και είναι από τα + του μαγαζιού!
Ο Παντελής (ιδιοκτήτης), εξαιρετικά φιλικός, κάνει μια υπέροχη προσπάθεια μαζί με τον σεφ να μας αναστατώνουν γευστικά!
Έχει δοθεί προσοχή και στις λεπτομέρειες, τα πιάτα, τα μαχαιροπίρουνα, το καλάθι με το ψωμί!!!
Οι τιμές του είναι λογικές και αυτά που τρως τα αξίζουν και με το παραπάνω!
Περιμένω την επόμενη φορά να δοκιμάσω κάτι άλλο!!!!

1  Ευχαριστούμε, chrvouts
Ο/η pandelisbalis79, Ιδιοκτήτης του Νηρηίδες, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Σεπτεμβρίου 2017

Αυτό το Επιτέλους Μας δίνει κουράγιο να προσπαθούμε για ότι καλύτερο στο χωριο.Με εκτίμηση Παντελής

Νηρηίδες: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ίσθμια, Λουτράκι

Άγιοι Θεόδωροι, Περιοχή Κορινθίας
Κόρινθος, Περιοχή Κορινθίας

Νηρηίδες: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!