“Υπέροχο Εστιατόριο!!”

ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΧΘΥΣ
Περιγραφή: ΨΑΡΟΤΑΒΕΡΝΑ
Περιγραφή: ΨΑΡΟΤΑΒΕΡΝΑ
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μεσημέρι Κυριακής και βρεθήκαμε στον Έσπερο στο Δερβένι.Η καλύτερη επιλογή που θα μπορούσαμε να κάνουμε.Φοβερή ψαρόσουπα, τέλειο χταπόδι και γενικά ο,τι φάγαμε ήταν τέλειο.Το πιο σημαντικό όμως είναι ο φοβερός ιδιοκτήτης Ηλίας.Άνθρωπος χαμογελαστός που ξέρει την δουλειά του.Σ'ευχαριστούμε Ηλία για το ομορφο κυριακάτικο μεσημέρι μας.Θα τα πούμε σύντομα!!
Κωστής-Μαρία.

Ευχαριστούμε, Maria k
Ο/η Pa217ko, Ιδιοκτήτης του ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΧΘΥΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια! Είμαστε δίπλα σας για να σας χαρίζουμε ποιοτικές στιγμές!

Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια κουζίνα. Αγνά ντοπια φρεκα υλικά, ψάρι από τον Κορινθιακο, μαγειρεμένο με τον πιο απλό και όμορφο τρόπο. Μοναδική θέα στον Κορινθιακό! Υπέροχη μουσική από τον Ηλία Νοιώθεις φιλοξενούμενος όχι πελάτης. Ανακαλύψτε το

Ευχαριστούμε, Μαρκος Δ
Ο/η Pa217ko, Ιδιοκτήτης του ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΧΘΥΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την προτίμηση σας. Στόχος μας είναι η ποιότητα του φαγητού, σε συνδυασμό με μια ξεχωριστή ατμόσφαιρα. Είμαστε δίπλα σας για να σας χαρίζουμε ποιοτικές στιγμές! ΗΛΙΑΣ. +

Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό εστιατόριο. Θαυμασιο φαγητό. Υπεροχη θέα. Φανταστικοί άνθρωποι. Φοβερή καθαριότητα. Λογικες τιμες. Είναι τα λίγα που μπορώ να πω για αυτό το εστιατόριο. Σας το συνιστώ να το επισκεφθείτε ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Ιδομενευς Γ
Ο/η Pa217ko, Ιδιοκτήτης του ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΧΘΥΣ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Φεβρουαρίου 2018

Κύριε Ιδομενέα σας ευχαριστούμε για τα όμορφα λόγια σας! Η διεύθυνση και το προσωπικό είναι δίπλα σας για να σας χαρίζει ποιοτικές στιγμές μα πάνω απ’ όλα στιγμές αγάπης για εσάς και την οικογένεια σας
ΗΛΙΑΣ +

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ταξιδεύοντας για Πάτρα είπαμε να κάνουμε μια στάση για κάτι ελαφρύ αλλά γευστικό!! Τελικά δοκιμάσαμε εξαιρετική ψαρόσουπα όπου μας άφησε έκπληκτους!!! Πλέον μια φορά την εβδομάδα ταξιδεύοντας για Πάτρα θα είναι η στάση μας!

Ευχαριστούμε, Xristina A

Μέσω της κριτική σας μας βοηθάτε να γίνουμε ακόμα καλύτεροι! Σας ευχαριστούμε Και υποσχόμεθα να σας χαρίζουμε ποιοτικές στιγμές!

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

....Όταν κάποιος έχει αγοράσει τα πιο φρέσκα ψάρια της αγοράς,στα καλοψήνει,ακούς Χατζηδάκη,πίνεις μοσχοφίλερο.....ναι εδώ περνάς υπέροχα!!!!Συνεχίστε έτσι.

1  Ευχαριστούμε, Dimitris9264

Σας ευχαριστούμε, και υποσχόμεθα να είμαστε δίπλα σας για να σας χαρίζουμε ποιοτικές στιγμές.
ΗΛΙΑΣ+

ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΧΘΥΣ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κόρινθος, Περιοχή Κορινθίας

ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΧΘΥΣ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!