“Thats it bro...Kitchen with Soul...Εξαιρετικο!!”
Κριτική για: Soul Kitchen

Soul Kitchen
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2021

Πανεμορφο μαγαζι για ολες τις ωρες. Προσεγμενη διακοσμηση σε ολους τους χωρους.Ο χωρος του εστιατορειου ,θεωρω παλια αυλη εξαιρετα διακοσμημενη.Το μενου ενημερωμενο οπως και η λιστα κρασιων.Τα πιατα που δοκιμασαμε εξαιρετικα και το προσωπικο πολυ προσεχτικο,ενημερωμενο και ευγενικο.Κατα την παραμονη μου στην περιοχη το επισκεφτηκα και αλλες φορες.Οι τιμες βασει προσφερομενων πολυ καλες.Θεωρω ο καλυτερος χωρος στην πολη της Κορινθου

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, spvkorinthos

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουνίου 2021

Κατά την 3ήμερη διαμονή μας στη Κόρινθο ήταν ίσως το μόνο εστιατόριο καφέ που επισκεφτήκαμε. Όσα πιάτα και αν δοκιμάσαμε είτε σαν πρωινό είτε σαν βραδινό γεύμα ήταν ιδιαίτερα και όλα γευστικότατα. Επίσης εντύπωση μας έκανε το προσωπικό το οποίο ήταν εξυπηρετικό και ευγενέστατο. Η τοποθεσία επίσηης είναι πολύ βολική και ο χώρος μέσα κι έξω ωραίος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, AstroulaG
Η κριτική γράφτηκε 30 Μαρτίου 2021

Πολύ καλό φαγητό. Πολή καλη εξυπηρέτηση. Είναι πολλά χρόνια μαγαζί και ποτέ δεν μας έχει απογοητεύσει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, SofiaKon2020
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2020

Κυριακή νωρίς το μεσημέρι καθίσαμε στα τραπεζάκια έξω για brunch. Ήταν γεμάτο από κόσμο αλλά η κοπέλα στο σέρβις ήταν ευγενέστατη και γρήγορη στην εξυπηρέτηση. Πήρα pancakes με γιαούρτι, μέλι, τριμμένο καρύδι, κανέλα και φρέσκα φρούτα και πραγματικά ήταν δροσερό, αφράτο και χορταστικό πιάτο. Όσοι προτιμούν αυγά θα βρουν επιλογές για ομελέτα (λαχανικών, αλλαντικών ή του αθλητή με 3 ασπράδια και έναν κρόκο), τηγανητά ή poached σε ψωμί dinkel. Για τον εσωτερικό χώρο δεν έχω άποψη αλλά θα επέστρεφα σίγουρα σε επόμενη επίσκεψη στην Κόρινθο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Penelope_A3
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουνίου 2020

Εχω κατσει απειρες φορες στο συγκεκριμενο μαγαζι και τα πραγματικα ηταν σχετικα καλα μπορω να πω αλλα σημερα το απογευματα η κατασταση ηταν τραγικη. Πηγα λοιπον με εναν φιλο σημερα το απογευμα στο συγκεκριμενο μαγαζι καθισαμε σε ενα τραπεζι το οποιο παρατηρησαμε οτι ηταν βρομικο ερχεται η σερβιτορα μια ξανθια ητανε μας περνει παραγγελια και δεν καθαριζει καν το τραπεζι. Την φωναζω μετα και τις λεω συγγνωμη μπορειτε να καθαρισετε το τραπεζι με κοιταει με υφακι το καθαριζει και με ξυνισμενο και ειρωνικο υφος μου λεει ενταξει; δηλαδη τι μου εκανε και χαρη; θα κατσω στο τραπεζι που καθοντουσαν αλλοι με τα ψιχουλα πανω με την κατασταση που επικρατει; Επισης καποιος πρεπει να μαθει στην συγκεκριμενη υπαλληλο τη σωστη χρηση μασκας και πως χρησιμοποειται. Τελος την πληρωσαμε μας μιλαγε στον ενικο λες και μας ηξερε απο εχθες πιεζε να τις δωσουμε ψηλα ενω δεν ειχαμε πανω μας και οταν επεστρεψε για τα ρεστα απλα τα πεταξε πανω στο τραπεζι και εφυγε. Απαραδεκτη συμπεριφορα και κριμα μια υπαλληλος σαν αυτη να χαλαει την εικονα του μαγαζιου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, athensboy2015

Soul Kitchen: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κόρινθος, Περιοχή Κορινθίας

Soul Kitchen: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.