Η κριτική έγινε: 22 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο ήταν όμορφο και ευρύχωρο, ενώ οι άνθρωποι που μας υποδέχτηκαν ήταν εξαιρετικά φιλικοί...!! Η θέα καταπληκτική..!! Ότι πρέπει για ένα ζευγάρι..Με την πρώτη ευκαιρία θα το ξαναεπισκεπτόμουν..!!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Tatiana_Dev
Η κριτική έγινε: 11 Δεκεμβρίου 2017

Πανέμορφο και εξαιρετικά ευρύχωρο δωμάτιο! Οι μεζονέτες είναι διώροφες, κάτω βρίσκεται το σαλόνι με το τζάκι, το μπάνιο και το κουζινάκι, όλα πλήρως εξοπλισμένα και πάνω το υπνοδωμάτιο με ένα πολύ αναπαυτικό κρεβάτι και θέα στο χωριό. Εξαρχής νιώσαμε σαν στο σπίτι μας. Η οικοδέσποινα, η κυρία Αφροδίτη, ήταν πολύ φιλόξενη και πάντα πρόθυμη να μας βοηθήσει. Το πρωί μας περίμενε ένα πλούσιο, παραδοσιακό πρωινό και στη συνέχεια συμβουλές από την ίδια για το που θα πάμε με κάθε λεπτομέρεια! Ήταν ιδανικό μέρος για χαλάρωση και μακράν ό,τι καλύτερο μπορούσαμε να επιλέξουμε και σίγουρα θα το προτιμήσουμε και πάλι στο μέλλον!

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Agapi A
Η κριτική έγινε: 9 Μαΐου 2017

Επιλέξαμε τον ξενώνα τυχαία, λόγω της υψηλής βαθμολογίας που είχε και νομίζω ότι την αξίζει... πολύ καθαρός και ευρύχωρος. Δυστυχώς μείναμε μόνο ένα βράδυ και σίγουρα θα ξαναπάμε... το τοπίο υπέροχο....Υστερεί λίγο στο πρωινό... θα μπορούσε να είναι λίγο πιο πλούσιο γιατί η ποιότητα είναι πάρα πολύ καλή ,καθώς είναι όλα χειροποίητα

• Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Maria N
Η κριτική έγινε: 9 Μαρτίου 2017

Υπέροχος και πολύ ζεστός ξενώνας ! Το επιλέξαμε τυχαία και ήταν η καλύτερη επιλογή !πανέμορφη τοποθεσία και πεντακάθαρα και ευρύχωρα δωμάτια . Εξαιρετικά φιλικό το προσωπικό,πολύ ζέστη ατμόσφαιρα στο σαλέ του. Γενικά νιώθεις σαν το σπίτι σου.2 υπέροχες μέρες χαλάρωσης!έχω ήδη προτείνει το ξενοδοχείο και του χρόνου θα το επισκεφτώ πάλι ασυζητητί!

Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, mikaella a
Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2017

Σε μία μαγική τοποθεσία μέσα στα έλατα,απολαύσαμε τη φωτιά στο τζάκι με θέα το δάσος,το άνετο κρεβάτι στο όμορφο δωμάτιο και το πρωινό χαζεύοντας το χιόνι.Το χωριό προσφέρεται για όμορφους περίπατους και πολύ καλό φαί με ηρεμία χωρίς συνωστισμό.

• Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Giorgos K