3 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Hotels.com176 $
Priceline176 $
eDreams176 $
Travelocity176 $
Trip.com194 $
CheapTickets176 $
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένας μικρός παράδεισος!!!Τέλεια τοποθεσία, πολύ κοντά στο Λιμένα της Θάσου!!!Εξαιρετικές παροχές και καθαριότητα!!!Με τη δική του πανέμορφη παραλία και τα καταγάλανα νερά!!!Άψογη εξυπηρέτηση από το ευγενέστατο προσωπικό του και πολύ καλό φαγητό!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, vagmt
Ο/η Guest Relations, Guest Services / Front Office του Ξενοδοχείο Μακρύαμμος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Μαΐου 2021

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε να επισκευτείτε το ξενοδοχείο μας! Είναι ιδιαίτερη τιμή μας να διαβάζουμε τα υπέροχα σχόλια σας για τις παροχές μας και την τοποθεσία μας! Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική εμπειρία και τα παιδιά εξαιρετικά! Εξοπλισμένοι για όλα τα γούστα σε μια από τις πιο όμορφες τοποθεσίες της Θάσου. Τα νερά γαλαζοπράσινα και πεντακάθαρα στην παραλία της Μακρύαμμου. Blue watersports

Ευχαριστούμε, 208michalisp

Αγαπητέ 208michalisp,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την εξαιρετική βαθμολογία και για τα καλά σας σχόλια. Θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2020

Ευχάριστη διαμονή,πανέμορφη τοποθεσία, εξαιρετικό φαγητό!!!!Το προσωπικό συμπαθέστατο,χαμογελαστό και εξυπηρετικο.
Ειδικά φέτος το καλοκαίρι οι κανόνες υγιεινής τηρούνται στο έπακρο, οπότε είσαι και νιώθεις ασφαλής συνέχεια!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, giorgossmile
Η κριτική έγινε: 21 Απριλίου 2020

Ήμουν εκεί το καλοκαίρι του 1970 (ο παλαιότερος επισκέπτης) το καλοκαίρι του 2016 , το καλοκαίρι του 2018. Νοιώθω ότι είναι "Σπίτι μου". Όλα τα βρίσκω άψογα αλλά έχω 2 παρατηρήσεις: Πάρα πολλοί οι ξένοι από το πρώην ανατολικό μπλοκ και την Τουρκία με διαφορετική τελείως νοοτροπία! και οι τιμές του το περιορίζουν για τα ελληνικά βαλάντια! Τα "διαμάντια" πρέπει να πληρώνονται ακριβά? Δεν θα απαντήσω, θα πω όμως πως "τα διαμάντια είναι παντοτινα"! Φιλιά, Δημήτρης Κ.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, DIMITRIS N
Η κριτική έγινε: 22 Ιανουαρίου 2020

Πανεμορφο ξενοδοχειο , με καταγαλανη θαλασσα , μεγαλη παραλια , χαμενο μεσα στο πρασινο δασος ...
Ανετα bungalows με "μοντερνες" παροχες , παιδια που παιζουν με τα ζωα του δασους , πλουσιο πρωινο και μια ταβερνα μεσα στην θαλασσα.
Αφησα στο τελος το προσωπικο που σε κανει να αισθανεσαι ΣΑΝ το σπιτι σου ...
Σας ευχαριστουμε για ολα !!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, A213NU_