Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2019

Πάρα πολυ καλό ξενοδοχείο. Εξαιρετικό προσωπικό και πάντα ευγενέστατο. Μπράβο σε ολα τα παιδιά!!! Πισίνα και θάλασσα πολυ τέλειες και πάντα καθαρές. Πρωινό και απογευματίνο άψογο. Το γυμναστήριο καλύπτει τις βασικές ανάγκες του κάθε γυμναζόμενου. Ένα τεράστιο μπράβο στην γυμνάστρια του ξενοδοχείου. Γνώστης του αντικειμένου της, πολύ ευγενική και πάντα πρόθυμη να βοηθήσει! Ενά εξαιρετίκο ξενοδοχείο το οποίο συνισταται ανεπιφίλακτα και σιγουρα θα ξανά προτιμιθει!

2  Ευχαριστούμε, JojiPi
Ο/η IlioMareHotel, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ilio Mare Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ πελάτη,
Σας ευχαριστούμε θερμά για τη θετική σας κριτική και για τη προτίμηση σας στο ξενοδοχείο μας,
Στο iliomare είναι πάντα προτεραιότητα μας η καλύτερη εξυπηρέτηση του πελάτη.
Ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα ξανά στο iliomare.
Mε εκτίμηση η διοίκηση και η ομάδα του Iliomare.

Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο, άψογο προσωπικό όλοι ήταν ευγενέστατοι και εξυπηρετικοί(ιδικά ο σεφ που εξυπηρετεί τον κόσμο στο βραδινό ήταν πολύ συμπαθητικός), το πρωινό και το βραδινό ήταν υπέροχα διότι είχε τεράστια ποικιλία από πιο απλά πιάτα όπως μακαρόνια με σάλτσα μέχρι πιο γκουρμέ όπως ξιφία και επίσης είχε και πολλές υγιεινές επιλογές και επιλογές για vegan και vegetarian ενώ ταυτόχρονα ήταν όλα εξαιρετικά μαγειρεμένα. Η θάλασσα πολύ καθαρή όπως και όλοι οι χοροί του ξενοδοχείου ήταν πεντακάθαροι. Το δωμάτιο άνετο και η πισίνα αν και μεγάλη το αρνητικό της είναι ότι δεν είναι πουθενά βαθιά και αυτό με ενόχλησε λίγο. Το γυμναστήριο δεν είναι κάτι ιδιαίτερο δεν έχει ούτε καν διάδρομο. Το μασάζ στο σπα ήταν πολύ ωραίο και απολαυστικό. Σε γενικές γραμμές όμως το ξενοδοχείο είναι άψογο και σίγουρα θα το επιλέξουμε ξανά!

Ευχαριστούμε, katpip103
Ο/η IlioMareHotel, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ilio Mare Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ πελάτη,
Στο iliomare είναι πάντα προτεραιότητα μας η καλύτερη εξυπηρέτηση του πελάτη.
Ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα ξανά στο iliomare.
Mε εκτίμηση η διοίκηση και η ομάδα του Iliomare.

Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε κλείσει ημιδιατροφή.και δεν είχαν ούτε νερό. ...βρύσης. ..έπρεπε να πάρεις 2.5 ευρώ ένα λίτρο νερό. Κάτι το οποίο δεν μας ενημέρωσαν. ...ο παιδοτοπος σε υπόγειο χωρίς κλιματισμό και χωρίς παράθυρο. ....μπροστά στο ξενοδοχείο η θάλασσα γεμάτη πέτρες. ...θα μπορούσαν να την καθαρίσουν. ...WiFi. ....χάλια. ...φάγαμε...ΌΛΑ τα MB μας...έλεγε ότι έχει smart TV. ..αλλα για κακή μας τύχη στο δικό μας δωμάτιο δεν είχε. ...κτλ κτλ

1  Ευχαριστούμε, IfigeneiaP3

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε για τη κριτική σας.

Είναι προτεραιότητα μας να ανταποκρινόμαστε στις ανάγκες των πελατών μας. Είναι στόχος όλων στο Iliomare να προσφέρουμε στο πελάτη μία εξαιρετική εμπειρία διακοπών και θα χαρούμε ιδιαιτέρως να σας υποδεχθούμε στο ξενοδοχείο μας στο μέλλον.

Τα σχόλια σας θα αποτελέσουν για εμάς κινητήρια δύναμη βελτίωσης και αλλαγής.

Η διοίκηση και η ομάδα του iliomare

Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Περασαμε πολύ ωραία!
Όμορφο δωμάτιο και καθαρό.
Πλούσιο πρωινό.
Καλό σέρβις.
Κοκτέιλ στο poll bar.
Καλά οργανωμένη η παραλία τους, αν και υστερεί σε σχέση με τις άλλες παραλίες που επισκεφτήκαμε!
Σίγουρα μια καλη επιλογή επιλογή value for money!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Asterios1975
Ο/η IlioMareHotel, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ilio Mare Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ πελάτη,
Σας ευχαριστούμε για τη θετική σας κριτική και την εμπιστοσύνη στο ξενοδοχείο μας.
Είναι στόχος όλων μας στο Iliomare να προσφέρουμε στο πελάτη μία εξαιρετική εμπειρία διακοπών και θα χαρούμε ιδιαιτέρως να σας υποδεχθούμε στο ξενοδοχείο μας στο μέλλον.
Η διοίκηση και η ομάδα του Iliomare.

Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2019

Ένα αρκετά καλό ξενοδοχείο σίγουρα όμως όχι 5 αστέρων. Καθαρό σίγουρα και στο δωμάτιο και στους κοινόχρηστους χώρους. Παραλία καλή, καθαρή και άνετη με αρκετές ξαπλώστρες και κρεβάτια.
Στα μείον σίγουρα είναι η πισίνα που είναι ρηχή και δεν ενδείκνυται για ενήλικες.
Η κυρία Δήμητρα που κρατάει απασχολημένα τα μικρά παιδιά πολύ καλή και ευγενική, όμως ο χώρος του playroom δεν είναι αυτός που αρμόζει σε ένα ξενοδοχείο που δηλώνει οτι είναι 5 αστέρων.
Το πρωινό είναι το αναμενόμενο για ένα καλό ξενοδοχείο και το δείπνο πολύ καλό γευστικά αν και θα μπορούσε να υπάρχουν περισσότερες επιλογές φαγητών.
Σε γενικές γραμμές το ξενοδοχείο είναι μια αρκετά καλή επιλογή για το νησί της Θάσου.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Stavroszafiris