“Οχι κάτι το ιδιαίτερο.”
Κριτική για: Γεια Μας

Γεια Μας
Περιγραφή: Εστιατοριο παραδοσιακο, ελληνικη τοπικη κουζινα στην καρδια του Μολυβου. Φρεσκα ψαρια, ψητα κρεατα, μεζεδες
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2017

Η ταβέρνα βρίσκεται στην πλατεία κάτω από ένα πλάτανο.Δεν έχεις θέα στη θάλασσα ή στο κάστρο.Τα φαγητά που πήραμε ηταν λίγα αλλά ήταν νόστιμα.Οι τιμές όμως ήταν λίγο τσιμπημένες.Το σέρβις ήταν γρήγορο κ εξυπηρετικό. Αυτό που με ενόχλησε ιδιαίτερα ήταν η μυρωδιά που ανέδιδαν τα φαναράκια πάνω στα τραπέζια, σαν πετρέλαιο ήταν.Δεν θα ήταν από τις πρώτες επιλογές μου για φαγητό στον Μόλυβο γιατί με τα ίδια χρήματα θα μπορούσα να φάω κ να έχω την απίστευτη θέα της περιοχής κ με λιγότερες ανηφόρες για να φτάσω.

Ευχαριστούμε, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Τ

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική κουζίνα, νοστιμότατα ορεκτικά, υπέροχες σαλάτες, φρέσκο ψάρι και κρέας, μυρωδάτο κόκκινο κρασί, ατμόσφαιρα ζεστή και περιβάλλον φιλικό. Τι άλλο να ζητήσει κάποιος ααα ξέχασα το βασικότερο οι τιμές πολύ πολύ καλές. Αξίζει να το επισκεφτείτε σας το συνιστώ.

1  Ευχαριστούμε, Gewrgia A
Η κριτική γράφτηκε 17 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτείτε την ταβέρνα Γεια μας και γευτειτε τις νοστιμιές της κουζίνας ( αρνάκι σούβλας τεράστιες μερίδες mix grill φρέσκα ψάρια και θαλασσινα) αφήνοντας μία γευστική απόλαυση που θα σας κάνει να το επισκεφτείτε ξανα. Γιατί μία βόλτα στο Μολυβο χωρίς στάση στο Γεια μας δεν λεει. Τιμές και ποιότητα εξαιρετικες.!

Ευχαριστούμε, Xara K
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαΐου 2016

θα συνιστούσα το συγκεκριμένο εστιατόριο ανεπιφύλακτα...Τέλεια εξυπηρέτηση, εξαιρετικά ποιοτικό φαγητό αψογές τιμές και πολύ καλή ατμόσφαιρα.!!!!

Ευχαριστούμε, DM_TONIS
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο φιλικό περιβάλλον με πολλή καλή εξυπηρέτηση στο σέρβις.τα φαγητά γευστικά υπέροχα και μεγάλη ποικιλία σε κρέατα και θαλασσινά. Σύντομα παλι θα ξαναερθουμε..

Ευχαριστούμε, Vagelis T

Γεια Μας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μήθυμνα, Λέσβος

Γεια Μας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!