“Απίστευτο service και τέλειο φαγητό”
Κριτική για: Menelaos

Menelaos
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 12 Οκτωβρίου 2021

Όλοι μου σύστησαν αυτό το μαγαζί και για αυτό αποφάσισα να το επισκέφτω ,αυτό που προτο αντίκρισα ήταν μια απίστευτη θέα καθήσαμε και ήρθε άμεσως ο σερβιτόρος παραγγείλαμε ένα εξαιρετικό ψητό καλαμάρι και θεσπέσια μπαρμπουνάκια τηγανίτα και μύδια αχνιστά τα οποία ήταν εξίσου πεντανόστιμα ,το συνιστώ ανεπυφιλαχτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Mrle123

Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Στην σύντομη διαμονή μας στο νησί, επισκεφτήκαμε το μαγαζί δύο φορές. Την πρώτη φορά ο κυρ Σταύρος μας πρότεινε μια στείρα που μόλις είχε παραλάβει. Ήταν πολυ σωστά ψημένη. Την δεύτερη φορά μας ετοίμασε μια γευστικότατη αστακομακαρονάδα. Ο χώρος λυτός αλλά πολυ φιλόξενος σε ενα απόμερο λιμανάκι. Οι τιμές πολύ λογικές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, ΕΙΡΗΝΗ Α
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2021

Η λέξη '' επικίνδυνη'' ειναι η απόλυτη αλήθεια για αυτή την ταβέρνα. Λάδι έσταζε ακόμα και από το τραπέζι. Η φριτέζα ειχε μάλλον την τιμιτικη της που μάλλον όλα για όλους τα τηγανιζε εκεί. Φρέσκο ούτε για δείγμα και όταν μας είπε μόνο για το καλαμάρι ότι θα το έκανε στη σχάρα μετά από λίγο μας είπε ότι και αυτό μόνο τηγάνιτο και αν θέλουμε στη σχάρα μας είπε ότι θέλει πάνω από μια ώρα να μας το ετοιμάσει. Ενώ είχε καλές φήμες τελικά μόνο φήμες ήταν. Και από τιμές ακριβές εως πολύ

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, 13xarist
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2021

Χαρακτηριστικό δείγμα επαγγελματισμού, γούστου και ευγένειας όλων όσων εργάζονται στο "Μπαρμπουνι". Φρέσκιες πρωτες υλες μαγειρεμενες σωστά, πρωτοτυπες συνταγες, ευγενεστατο προσωπικο, περιβαλλον μαγικό, παραμυθενιο ιδίως την ώρα του ηλιοβασιλεματος. Μπράβο παιδια!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, ElenaS1905
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2021

Υπέροχο περιβάλλον, που θυμίζει μια παλιά Ελλάδα, ήρεμη τοποθεσία δίπλα στη θάλασσα, γραφική ατμόσφαιρα! Πεντανόστιμο, ολόφρεσκο ψάρι! Καλή εξυπηρέτηση, ωραία μουσική!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Χριστίνα Β

Menelaos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λήμνος, Νησιά Του Βορειοανατολικού Αιγαίου

Λήμνος, Νησιά Του Βορειοανατολικού Αιγαίου

Menelaos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!