“«Σηκώνει» βελτίωση ”
Κριτική για: Γιαννακαρος

Γιαννακαρος
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλες πλουσιες μερίδες αλλά γενικά μέτριο φαγητό τουλάχιστον σε αυτά που δοκίμασα εγώ! Προτείνω το καλαμάρι γεμιστό, που ήταν αρκετά καλό! Μπορεί να γίνει και καλύτερος!

Ευχαριστούμε, asgtsfrn

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλή τοποθεσία προς το βραδακι,Καλο σέρβις γρήγορο,θέλει λίγο χαμόγελο παραπάνω κατά λαβαινω την κούραση(είμαι τις δουλειας μαγειρας) αλλά αυτό μένει στον κόσμο,καλά πιάτα,τέλεια αστακομακαρονάδα.....τα μακαρόνια με φρέσκια σάλτσα ντομάτα απλά ωραία.Προσβασημο έχει πάρκινγκ.Δεν ξέρω αν καμιά φορά μυρίζει λίγο στον κόλπο που είναι κλειστός,τιμές αξιοπρεπείς.

1  Ευχαριστούμε, Stefanos B
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2020

Τον επισκέφθηκαμε μεσημέρι του Ιούλη. Φρέσκοφροντισμένο κτίριο με τραπέζια πανω στο κύμα. Επιλέξαμε, βέβαια, τραπέζι δίπλα στη θάλασσα. Παράγγειλαμε ψαρικά και διάφορα είδη λαχανικών. Ήταν όχι μόνο εξαιρετικής ποιότητας και φρεσκα αλλά και καλοψημένα. Οι μερίδες του ήταν πολύ μεγάλες και η εξυπηρέτηση καλή. Οι δε τιμές ήταν πολυ καλές για το προσφερόμενο γευμα. Ήταν από τα καλύτερα πιατα τα οποία δοκιμάσαμε στη Λήμνο.

Ευχαριστούμε, yialos11
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2020

τοποθεσία άριστη πάνω στο κύμα, μεγάλες μερίδες αλλά ε και; μέτρια ποιότητα και μάλλον λίγο τσιμπημένες τιμές. φαίνεται μια τίμια προσπάθεια αλλά το αποτέλεσμα δεν την δικαιώνει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Stelios A
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Θα γράψω αρχικά για το φαγητό που ήταν ανεκτό και την συγκεκριμένη μέρα που πήγαμε η θάλασσα δίπλα ήταν σαν βαλτός και μύριζε.

Ας πάμε τώρα σε αυτό που μας ενόχλησε. Αφού κάτσαμε και μας φέρανε πιάτα και νερό, ήρθε ο υπεύθυνος να μας ενημερώσει ότι έχει πρόβλημα το Ίντερνετ και δέχεται μόνο μετρητά όχι κάρτα. Εμείς το δέχτηκαμε και παραγγείλαμε.

Απέναντι μας ήταν η ταμπέλα με τον κωδικό του WiFi και αφού μπήκαμε είδαμε ότι το Ίντερνετ λειτουργεί κανονικά.

Όταν ζητήσαμε λογαριασμό μας τον έφερε η σερβιτόρα και μας είπε «ορίστε και η απόδειξη σας». Φυσικά και δεν ήταν απόδειξη αλλά μια μαϊμού απόδειξη (βλ. Φωτο 1)

Αφού πληρώσαμε ζήτησα μια νόμιμη απόδειξη και εκεί με έκπληξη διαπίστωσα ότι ήταν η ΠΡΩΤΗ απόδειξη που είχε κόψει για αυτήν την ημέρα (Βλ. Φωτο 2). Παρένθεση πήγαμε στις 8 το βράδυ και το μαγαζι λειτουργούσε από το μεσημέρι. Μόνο μπροστά στα μάτια μας είχαν εξυπηρετηθεί τουλάχιστον 10 παρέες και υπήρχαν άλλες 10 στις οποίες ο υπεύθυνος έλεγε με θράσος το ίδιο ψέμα για να φοροδιαφύγει.

Στον συγκεκριμένο κύριο που υποτιμά την νοημοσύνη μας και κλέβει ασύστολα το κράτος του αξίζει ένα άδειο μαγαζι. Αν ωστόσο για κακή σας τύχη βρεθείτε εκεί απαιτήσετε μια νόμιμη απόδειξη.

Αν έχετε περισσότερη όρεξη φωνάξτε και την εφορία. Αξίζει στον κύριο ένα καλό μάθημα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, argiriss2016

Γιαννακαρος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λήμνος, Νησιά Του Βορειοανατολικού Αιγαίου

Μύρινα, Λήμνος

Γιαννακαρος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!