“Σταθερή αξία 8 χρόνια μετά. Ποιοτικό φαγητό.”
Κριτική για: Anna's Fish Taverna

Anna's Fish Taverna
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021

Ωραίο φαγητό! Δοκιμάσαμε μια χωριάτικη σαλάτα, ένα κατσικάκι, μια γαριδιμακαρονάδα και τυροκροκέτες. Μείναμε ιδιαίτερα ευχαριστημένοι από όλα τα πιάτα και ειδικά από το κατσικάκι. Ωραία θέα. Σας το συνιστούμε ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Ckart

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021

Δεν περίμενα ποτέ να βρω καλύτερα μαγειρευτά από την μάνα μου και την γυναίκα μου. (ας με συγχωρέσουν) Πρέπει πρώτα να έρθεις εδώ και μετά δεν θα πας πουθενά αλλού. Θα θέλεις να τα δοκιμάσεις όλα. Συγχαρητήρια στον σεφ και στο εκπληκτικό και εξυπηρετικό προσωπικό.

Ευχαριστούμε, nikolaidisd
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ζήτησα καλαμαράκια τηγανητά και μου έφεραν ένα τεράστιο φρέσκο καλαμάρι, τέλειο! Το τζατζίκι ήταν υπέροχο, οι σαλάτες και μερίδες ήταν χορταστικές. Η παραγγελία μας ήρθε πολύ γρήγορα και το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό! Μόνο μπράβο μπορώ να πω. Και το τοπίο μαγευτικό γιατί πετύχαμε το ηλιοβασίλεμα! Προσεγμένο στο ντεκόρ. Επιτέλους φάγαμε καλά στην Ικαρία.... Μετά από 4 μέρες...

Ευχαριστούμε, LOVEGREECE2019
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2020

Φοβερό φαγητό, φοβερό σέρβις, ωραίος χώρος με ακόμη ωραιότερο ηλιοβασίλεμα. Φρέσκα ψάρια και όλα πεντανόστιμα

Ευχαριστούμε, Connector820399
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020

Εξαιρετικό φαγητό,τέλειοι μεζέδες και ολοφρεσκο ψάρι.Αψογο προσωπικό και καταπληκτική τοποθεσία με υπέροχη θέα!!

Ευχαριστούμε, V7446OO_

Anna's Fish Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Πολύκαρπος, Ικαρία
Αρμενιστής, Ικαρία

Ικαρία, Νησιά Του Βορειοανατολικού Αιγαίου
Ακαμάτρα, Ικαρία

Anna's Fish Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!