“Τέλειο φαγητό!”
Κριτική για: Anna's Fish Taverna

Anna's Fish Taverna
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερά ρεβύθια, απίστευτη αστακομακαρονάδα! Τέλεια φάβα! Ωραία ατμόσφαιρα με φοβερή θέα. Καλό σέρβις, ευγενικοί όλοι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, 711sofiak

Η κριτική γράφτηκε 27 Νοεμβρίου 2016

Φάγαμε εξαιρετικό φαγητό μετά από το μπάνιο μας στη παραλία του Να. Ωραίο σπιτικό φαγητό σε χαλαρή ατμόσφαιρα. Απολαύσαμε το φαγητό μας στην βεράντα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, travelrecipes
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ή ψαροταβέρνα της άννας στο μας είναι από τα must σε όλο το νησί.απο εκεί μπορείτε να απολαυστε και το ηλιοβασίλεμα που είναι γνωστό το σημείο αυτό.με ένα γκρουπ 21ατομων φτάσαμε στην ταβέρνα ενώ οι άνθρωποι είχαν στρώσει τα τραπέζια επειδη έκανε λίγο κρύο ζητησαμε να μας μεταφέρουν και το έκαναν γρήγορα πρόθυμα και με εξαιρετική ευγενια.το φαγητό είναι εξαιρετικό,τεραστιες ποσότητες,πεντανοστιμο.σας προτείνω να δοκιμάσετε μελιτζάνες φούρνου κοκκινιστες είναι μαγικό πιάτο,κολοκυθοκεφτεδες,οπωσδηποτε καθουροπιτα με χειροποίητο φύλλο και ολοφρεσκα μπαρμπουνια στο τέλος μας προσέφεραν λαχταριστη πορτοκαλοπιτα.το σέρβις ήταν άψογο .μετα το φαγητό μας έβαλαν ικαριωτικη μουσική και το γλέντι άρχισε ή ΑΝΝΑ χόρεψε μαζί μας ως γνήσια ικαριωτισσα . ευχαριστουμε για όλα.πρεπει να πατε μην το χάσετε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, vikysparti
Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό πανάκριβο...
Είναι ψαροταβέρνα και δεν είχε τιποτα απο θαλλασινό...
Μια μεριδα μπριζόλα, μια φετα , κολοκυθακια και ενα κρασί 48 ευρω...!
Επισης πολυ βρομικο..! Πολύυ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2016
6  Ευχαριστούμε, Ειρήνη Ε
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2016

Νόστιμο το φαγητό τους και όμορφη η τοποθεσία του εστιατορίου. Μπαλκόνι θέα θάλασσα που σε ξεμυαλίζει και σε ταξιδεύει όσο απολαμβάνεις φαγητό και ποτό. Θα ξαναπήγαινα ευχαρίστως και θεωρώ ότι αυτό μετράει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, vasilikipp2016

Anna's Fish Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Πολύκαρπος, Ικαρία
Αρμενιστής, Ικαρία

Ικαρία, Νησιά Του Βορειοανατολικού Αιγαίου
Ακαμάτρα, Ικαρία

Anna's Fish Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!