Tripadvisor
Θεσσαλονίκη
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2020

Όλα λειτουργούν "ρολόι" χωρίς να είναι δήθεν και "comme il faut".Χαμογελαστοί νέοι άνθρωποι,τέλεια εξυπηρέτηση,πρωινό πλουσιότατο με πιατέλες γεμάτες μέχρι τελευταία στιγμή. Στην καρδιά της πόλης, ένα κομμάτι της. Σίγουρα θα ξαναρθουμε. Φιλικό στα παιδιά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, N904YU_
Ο/η KOURTGEO, Ιδιοκτήτης του The Caravan, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιανουαρίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ πολύ για τα καλά σας λόγια και τον χρόνο που αφιερώσατε να αξιολογήσετε το κατάλυμα μας. Χαιρόμαστε που είχατε μία ξεχωριστή εμπειρία μαζί μας και υπήρξατε ένας χαρούμενος συνεπιβάτης στο καραβανάκι μας. Η Κική, η Δέσποινα,η Βάλια, η Έλλη και ο Γιώργος θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε εκ νέου στο επόμενο ταξίδι σας στη Θεσσαλονίκη και να ανακαλύψουμε μαζί τα μυστικά της πόλης μας. Εις το επανιδείν λοιπόν :)

Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2020

Μοναδική φιλοξενία, πολύ καλό το δωμάτιο! Τα στρώματα και τα μαξιλάρια ανάλογα με τις προτιμήσεις των πελατών. Η εξυπηρέτηση ξεπερνά τις προσδοκίες!!!
Επίσης, το σημείο είναι souper κεντρικό και φυσικά πολύ ωραίο το πρωινό!!!

Ευχαριστούμε, zofragou
Ο/η KOURTGEO, Ιδιοκτήτης του The Caravan, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιανουαρίου 2020

Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2019

Καταπληκτική διαμονή! Άψογα διακοσμημένος χώρος, σε απόσταση αναπνοής από το κέντρο της πολης! Υπέροχο πρωινό με μαρμελάδα τριαντάφυλλο -κ όχι μόνο- της "μαμάς"! Τα παιδιά πολύ φιλικά και πρόθυμα! Σχέση ποιότητας, τιμής, επικοινωνίας, άριστη! Θα επιστρέψω

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, X5923CIstellas
Ο/η KOURTGEO, Ιδιοκτήτης του The Caravan, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Δεκεμβρίου 2019

Η κριτική έγινε: 7 Δεκεμβρίου 2019

Το συστήνω ανεπιφύλαχτα! Ιδανικό για διαμονή τόσο για δουλειά όσο και για αναψυχή! Το Lobby είναι κατάλληλο για δουλειά ενώ το δωμάτιο πεντακάθαρο και με όλα τα απαραίτητα. Το προσωπικό είναι ευγενέστατο και φιλικό, ακριβώς ο,τι περιμένεις από μια cozy φιλοξενία!

Ευχαριστούμε, Despoina P
Ο/η KOURTGEO, Ιδιοκτήτης του The Caravan, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Δεκεμβρίου 2019

Η κριτική έγινε: 6 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν η καλύτερη επιλογή που μπορούσαμε να κάνουμε για όμορφες διακοπές στη Θεσσαλονίκη. Υπέροχο και άνετο και πεντακάθαρο δωματιο. Για το προσωπικό τι να πρωτοπει κάνεις, η φιλοξενία και η προσωπική επαφή λες και γνωριζόμασταν ειναι από τα λίγα που θα μπορούσα να αναφέρω. Σίγουρα σε επόμενη επίσκεψη μου στην Θεσσαλονίκη θα είναι η μοναδική μου επιλογή!

Ευχαριστούμε, L1818VU_