“Luxury dining experience”
Κριτική για: Seros Prime Dining

Seros Prime Dining
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Όμορφος χώρος με εξαιρετικό φαγητό και άψογη εξυπηρέτηση. Χαμογελαστό προσωπικό, πάντα στη διάθεσή μας. Συνεχίστε έτσι!

Ευχαριστούμε, Αργυρώ Τ
Ο/η Eleni L, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Seros Prime Dining, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Μαρτίου 2018

Αγαπητή Αργυρώ Τ,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε την κριτική σας με την κοινότητα του Tripadvisor.

Είμαστε πραγματικά ενθουσιασμένοι να διαβάζουμε τα σχόλια σας σχετικά με την ποιότητα των υπηρεσιών μας αλλά ιδιαίτερα για την εξυπηρέτησή σας από το προσωπικό μας. Τα σχόλιά σας θα τα μοιραστούμε με όλη μας την ομάδα ως επιβράβευση των προσπαθειών μας.

Σας ευχαριστούμε πολύ για την προτίμηση σας στο εστιατόριο Seros Prime dining. Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα στο ζεστό και φιλόξενο χώρο του εστιατορίου μας.

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Πολυ καλή εξυπηρέτηση, ωραίο περιβάλλον και φυσικά πολυ καλό φαγητό!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους

Ευχαριστούμε, AnaK2930
Ο/η Eleni L, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Seros Prime Dining, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Μαρτίου 2018

Αγαπητή AnaK2930,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την προτίμηση σας στο Seros Prime Dining. Χαιρόμαστε πολύ που μείνατε ικανοποιημένη από την εξυπηρέτηση, το περιβάλλον καθώς επίσης και τα μοναδικά πιάτα που επιμελείται ο Executive Chef Βασίλειος Τσόντζος μαζί με την ομάδα του!

Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα στο εστιατόριο του ξενοδοχείου Grand Hotel Palace.

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικός συνδιασμος γεύσεων, προσεγμένα και ιδιαίτερα πιάτα σε συνδιασμο με το περιβαλλον και το εξυπηρετικο προσωπικό ήταν για εμάς μια υπέροχη εμπειρία..ευχαριστούμε

Ευχαριστούμε, afr0dhth
Ο/η Eleni L, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Seros Prime Dining, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Μαρτίου 2018

Αγαπητή afr0dhth,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας από το εστιατόριο μας.

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που μείνατε ικανοποιημένη από τις γεύσεις, το περιβάλλον και κυρίως από την εξυπηρέτηση που λάβατε από τους συναδέλφους μας. Σας διαβεβαιώ πως θα μεταφέρω τα θετικά σας σχόλια και στην υπόλοιπη ομάδα των συναδέλφων μας που συνέβαλε θετικά στη δημιουργία μιας "υπέροχης εμπειρίας".

Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα στον ζεστό και φιλόξενο χώρο του εστιατορίου μας !

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Άριστη εξυπηρέτηση, πολύ νόστιμα πιάτα με ωραίες γεύσεις! Αυτό που προτείνω και κέρδισε εμένα ήταν το beef Wagyu fillet! Εξαιρετικό θα έλεγα! Συγχαρητήρια στο σεφ για την επιμέλεια ενός υψηλής γαστρονομίας menu

Ευχαριστούμε, themis a
Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε την τύχη να βρεθούμε σε αυτό το υπέροχο εστιατόριο..Όλα ήταν μοναδικά και το φαγητό αλλά και η εξυπηρέτηση.. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον διευθυντή του ξενοδοχείου που μας το σύστησε και δεν είχε άδικο τελικά..Θα ξαναβρεθούμε σύντομα

Ευχαριστούμε, VLASSIS P
Ο/η Eleni L, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Seros Prime Dining, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Νοεμβρίου 2017

Καλησπέρα κύριε VLASSIS P ,

Σας ευχαριστούμε πολύ που πήρατε τον χρόνο να αξιολογήσετε την εμπειρία σας στο εστιατόριο μας. Χαιρόμαστε πολύ όταν διαβάζουμε κριτικές σαν και τη δική σας καθώς αποτελούν πηγή άντλησης δύναμης ώστε να συνεχίσουμε να προσφέρουμε υψηλής ποιότητας υπηρεσιών και φαγητού.

Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα στο εστιατόριο Seros Prime Dining.

Guest Relations Manager

Seros Prime Dining: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Seros Prime Dining: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!